Power FM (екс Шарманка, Любимое радио)

Автор elena, Вересень 21, 2011, 10:06:27

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Цитата: Віталій від Грудень 22, 2021, 09:58:57
Формати однакові. Саме так, у нас в Україні тепер два хіп хоп радіо. Це Радіо Маямі і Power FM
Але якщо Маямі то Київ і звісно ж Одеса, то Power FM хоч і залишки мережи, але розкидані по всій Україні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

BanderaTV

На Повері грає нон-стоп українська музика. Жодних джинглів/реклами вночі не помітив. Чи це не означає початок кінця цієї радіостанції?
  •  

optimist

Може в них програма злетіла. На днях вибило Інтернет мовлення. Щоправда його так і не відновили ні в RadioPlayer, ні в RadioClub. Прямі посилання не працюють. А от на офіційних сайтах радіостанцій БРГ слухати можна. Мова йде про радіостанції БРГ.
  •  

Andrew1992

Взагалі то на RadioClub працює і в додатку і на сайті, просто оновив додаток і все
  •  

optimist

Я тільки що дізнався у Об'єднаної радіогрупи, що відбулися заміни потоків. Я знайшов тут робочі потоки  http://cast.nrj.in.ua/
  •  
    Подякували за цей пост: Chevalier

optimist

Цитата: BanderaTV від Січень 02, 2022, 04:37:55
На Повері грає нон-стоп українська музика. Жодних джинглів/реклами вночі не помітив. Чи це не означає початок кінця цієї радіостанції?
Все норм зараз. Хіп хоп, R&B грає. Я цікавився, то щось із плейлтстом робили.
  •  

BanderaTV

Цитата: Віталій від Січень 02, 2022, 17:36:16
Все норм зараз. Хіп хоп, R&B грає. Я цікавився, то щось із плейлтстом робили.
Тобто я потрапив на їхні експерименти?
  •  

Kastet

Цитата: BanderaTV від Січень 02, 2022, 18:24:22
Тобто я потрапив на їхні експерименти?
Необязательно эксперименты - может техническая служба делала какие-то работы - и на время их играло то - что было в резерве...
  •  

kram2000

На Facebook-сторінці Power FM вже згадані частоти у Бердянську та Мелітополі, які радіостанція здобула на одному із останніх конкурсів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Хто знає, Power FM вже розпочало мовлення там?

І так, в переліку там досі знаходяться частоти, які передані під DJ FM?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Aleks777

#264
Ще потрібна відповідь!?
Ще ні там, ні там Павера нема! 91.5 особисто перевіряв коли був там на днях
99.1 сьогодні та учора перевірив коли вперше у цьому році повернувся з Приморська у Мелітополь...
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Danill_ua

#265
Power FM дійсно вийшов з марафону - перевіряв у Інтернеті та на 105.1 у Запоріжжі.
  •  

Denis05ua

Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

Zheka

С понедельника (хотя начали еще на выходных) Power FM кардинально сменили формат. Теперь это музыка конца 90х, начала 2000х + народная эстрада Украины
  •  

0-0-0-0

Тематические каналы прикрыли вообще.
  •  

DVB

Хороша була станція. Повернулись до формату Шарманки і Ретро ФМ. Але це й логічно. Дивно що до цих пір, ніхто не додумався зайняти нішу Ретро ФМ. Бо справжнього Ретро ФМ в нашому радіопросторі нема вже давно.
  •