Стильне радіо Перець FM

Автор Ігор, Вересень 21, 2011, 18:26:36

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

У БЦ Київська реклама не попадає, але коли ставлять місцеву рекламу то в кінці звучить київський номер.  
  •  

Ігор

Сьогодні з'явилися джингли "Радіо Перець фм". Джингли "Стильне радіо" можна почути тільки після ДТМФ сигналу.  
  •  

106.9

Щось Стильне радіо як на мій погляд не дуже переймається своїм сайтом і форумом тим більше. Як Ви гадаєте?  
  •  

Vova.UA

Цитата: "106.9" post=14474Щось Стильне радіо як на мій погляд не дуже переймається своїм сайтом і форумом тим більше. Як Ви гадаєте?
І Мелодія не переймалася... і МФМ не переймається  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "106.9" post=14474Щось Стильне радіо як на мій погляд не дуже переймається своїм сайтом і форумом тим більше.
на мій теж!  
  •  

iskostya

Цитата: "106.9" post=14474Щось Стильне радіо як на мій погляд не дуже переймається своїм сайтом і форумом тим більше. Як Ви гадаєте?

Если учесть, что довольно-таки много сайтов тех или иных радиостанций создавались по личной инициативе и на добровольной основе и за свой счёт сотрудниками этих радиостанций, их друзьями и даже фанатами радиостанций, то нет ничего удивительного, что тот или иной сайт может не обновляется, ведь может те люди уже совсем не связаны с радиостанцией, или у них нет ни малейшего желания тратить своё время туда.  
  •  

corazon

Цитата: "belov" post=5777незнаю. у нас нет рекламы перца... вы что-то путаете. реклама просто физически не выходит в студии перца, а врезается в киевский эфир как и в любой другой локальный
А як на інших мережевих станціях - Ретро, Авторадіо, Наше і т. п.?
Судячи по онлайн-мовленню, на Ретро-FM вся київська реклама (як мережева на 15-20 хвилині, так і та, яка "накривається" регіонами на 45 і 55 хвилинах) йде саме зі студії, а не десь врізається. Бо ефір повністю зв'язний, після реклами пісня йде з початку.
На FM-Галичині також львівська реклама зі студії, присутня в онлайн, а Тернопільська, наприклад, частково "накриває" її, але після виключення чітко чути також львівську заставку з телефоном.

От на Радіо 24 можливо і врізається львівська реклама, але її чути також і в онлайні, так що вона напевно також йде зі студії з технічними проблемами.  
  •  

Ігор

Коли в БЦ перенесли передавач Ретро фм, деякий час місцевих врізок не було. І київську рекламу я теж не чув.  
  •  

GMB

На Кисс ФМ так же. Киевская реклама даже идет с видеотрансляцией (веб камера) на сайте  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

corazon

Цитата: "Ігор" post=14510Коли в БЦ перенесли передавач Ретро фм, деякий час місцевих врізок не було. І київську рекламу я теж не чув.
Можливо, Ви слухали в вечірні години, коли цих київських реклам уже немає? Я все-таки схиляюсь до того, що денні київські реклами (45 і 55 хвилини) разом з джинглами "92.4" на Ретро-FM ідуть напряму зі студії, що чітко видно з онлайн-мовлення. Шкода, що вони Веб-камери не мають, як Kiss-FM.  
  •  

Ігор

У вечірній час ніколи не слухав. Можливо для онлайн трансляції звук беруть з ефіру?!  
  •  

Smart

На Европе Плас Нашем Радио и Авторадио звук в Киев и на спутник с онлайном идет разный во время местной рекламы.
Получается, что во время прослушивания Европы Плас онлайн, я слышу только сетевую рекламу на 57 минуте, на местных врезают песню. И песня по длительности совпадает с временем отведенным на рекламу, потому что она начинается сначала и доходит до конца, и эфир возобновляется.( и в это время песня, которая играет онлайн, не совпадает с песней, что написана на сайте "зараз в ефірі")  
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

corazon

Цитата: "Smart_igor" post=14525На Европе Плас Нашем Радио и Авторадио звук в Киев и на спутник с онлайном идет разный во время местной рекламы.
Получается, что во время прослушивания Европы Плас онлайн, я слышу только сетевую рекламу на 57 минуте, на местных врезают песню. И песня по длительности совпадает с временем отведенным на рекламу, потому что она начинается сначала и доходит до конца, и эфир возобновляется.( и в это время песня, которая играет онлайн, не совпадает с песней, что написана на сайте "зараз в ефірі")
А как на Ретро-ФМ - что там пускают на спутник и в онлайн во время местной рекламы?  
  •  

Smart

Насчет ретро - буквально неделю назад была такая же фигня - местной рекламы онлайн и на спутнике слышно не было (у меня в городе были перебои с местной рекламой, и Киевской я не услышал). Сейчас не знаю..судя по Вашему обсуждению - в онлайн идет Киевская реклама с джинглом 92.4. Я не знаю, не слушал в последнее время.

Кстати, после того как сделали, чтобы регионы не услышали Киевскую рекламу, заметил на УМХ-шных станциях такую вещь: перед началом региональной рекламы идет отбивка с dtmf тоном. Был в Киеве, слушал - там отбивка идет нормально. А в регионах и в онлайн эта отбивка как-бы накладывается сама на себя, тоесть, она начинается, а через пол-секунды начинается снова, как-будто вовремя перекрывают Киевскую рекламу, чтобы включить песню. Это моё наблдение.  
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

corazon

Цитата: "Smart_igor" post=14530Кстати, после того как сделали, чтобы регионы не услышали Киевскую рекламу, заметил на УМХ-шных станциях такую вещь
А когда приблизительно это сделали? И до этого много лет регионы всё же могли слышать киевскую рекламу?  
  •