Колишня всеукраїнська радіомережа Мелодія

Автор 9880, Вересень 23, 2011, 21:39:59

Попередня тема - Наступна тема

elena

Цитата: "Lawyer" post=5859кисс фм-а Вам мало с современной музыкой
Конечно МАЛО! ДАЁШЬ NRJ В РЕГИОНЫ!!!!!  
  •  

Lawyer

Радио Аллу когда прибьют и будет Энерджи в регионах  
  •  

admin

  •  

zoz

Цитата: "RadioS" post=5852... сам факт такої кількості радіостанцій з ретро музикою доводить аж до блювоти :sick:
Совершенно согласен , у нас в городе четыре фм станции -2 из них ретромузыка (Мелодия,Ретро) но лучше бы Мелодия осталась , там хоть что нибудь в ефире говорят .  
  •  

radiomen

Когда создаётся новая радиостанция это всегда хорошо и предвещает что то новое в радио эфире города.

Но одно дело когда создаётся музыкальная радиосттанция которая появляется на новой (свободной ранее)частоте. И совсем другое дело когда под видом музыкальной станции в радиопространство впихивается станция которая вродекак музыкальная, но на самом деле это зомборадио по котором будут постоянно расваливать наши власти и доказывать о том как хорошо в нашей стране живётся (хотя в реальности в слушателя может быть и на кусок хлеба нет денег).

Так что думаю ув форумчане надо розличать обыкновенные музыкалки от зомбо станций ( типа Суппер Радио) ИМХО (наболело сори за офф)  
  •  

admin

зазомбированное заявление. -1 от меня  
  •  

pavlo_r

Цитата: "radiomen" post=5887Когда создаётся новая радиостанция это всегда хорошо и предвещает что то новое в радио эфире города.

Но одно дело когда создаётся музыкальная радиосттанция которая появляется на новой (свободной ранее)частоте. И совсем другое дело когда под видом музыкальной станции в радиопространство впихивается станция которая вродекак музыкальная, но на самом деле это зомборадио по котором будут постоянно расваливать наши власти и доказывать о том как хорошо в нашей стране живётся (хотя в реальности в слушателя может быть и на кусок хлеба нет денег).

Так что думаю ув форумчане надо розличать обыкновенные музыкалки от зомбо станций ( типа Суппер Радио) ИМХО (наболело сори за офф)
Щось я не догнав суть поста. Коли це  Супер радіо встигло когось похвалити? Чи може вони західною попсою зомбують Київ, Донецьк і Харків? Те як вони частоти отримали, хай буде на їх та НР совісті.
Мінус в репутацію не ставлю, нехо втрачати голос на 6 годин, може ще кому плюс поставлю.  
  •  

дрон

В Харькове чтоб Мелодию слушать нужно направленную антенну ставить (в худшем случае).
И можно будет ее слушать пока вещание не прикроют.  
  •  

Chevalier

Ми, чернівчани, слухаємо "Мелодію" зі Снятина Івано-Франківської області, де її на 101,8 FM ретранслює "Нова хвиля". Особисто мені "тепла хвиля" не подобалася ніколи, тож є надія, що наші сусіди припинять співпрацю з "Мелодією". З огляду на це цікаво було б дізнатися, чи справді якісь зміни відбуватимуться з 1-го жовтня, чи все-таки "Мелодія" мовитиме мінімум до 2013 року (є ж міста, де ліцензія у "Мелодії" дійсна)? ("Супер Радіо" у Чернівцях повинно з'явитися на 101,2 FM, тож у нашому регіоні ніякої конфронтації не передбачається.)  
  •  

jaedroua

У Чернівцях досить цікава ситуація. "Супер радіо", якщо я не помиляюсь, буде грати одразу на двох частотах: 101,2 FM (згідно із результатами останнього конкурсу) і 101,8 FM (замість "Мелодії", яка добиває до нас зі Снятина і, нібито, офіційно тут не повинна ловитися).

Не думаю, що щось зміниться 1 жовтня. "Мелодії", як ми вже переконалися, Нацрада - не указ. Буде грати доти, доки її власників не візьмуть за ... :pinch:  
  •  

Shurik

ЦитатаСьогодні 21:32 #8

дрон

   
В Харькове чтоб Мелодию слушать нужно направленную антенну ставить (в худшем случае).
И можно будет ее слушать пока вещание не прикроют.
Можно еще включить Интернет и слушать разные потоки Мелодии, в т.ч. и ААС+ для слабого Инета  
  •  

дрон

В Интернете пусть те слушают, кто эфирного радио принять не может.

Кстати, у Супера в Харькове тоже проблемы. В центре города гораздо лучше слышна Мелодия,
у нее передатчик ближе к центру города.  
  •  

admin

Цитата: "jaedroua" post=5905У Чернівцях досить цікава ситуація. "Супер радіо", якщо я не помиляюсь, буде грати одразу на двох частотах: 101,2 FM (згідно із результатами останнього конкурсу) і 101,8 FM (замість "Мелодії", яка добиває до нас зі Снятина і, нібито, офіційно тут не повинна ловитися).
помиляешся
частота у Снятині не належить ані Мелодії ані Суперрадіо

і що означає
Цитатаофіційно тут не повинна ловитися
? )))))))))))))))  
  •  

Chevalier

Цитата: "jaedroua" post=5905замість "Мелодії", яка добиває до нас зі Снятина і, нібито, офіційно тут не повинна ловитися

Чому не повинна ловитися? Розрахунок "мелодійників" був якраз на таке зручне покриття (охоплено частину Івано-Франківської області і доволі великий шматок Чернівецької включно з обласним центром). Тим більше, що "Нова хвиля" раніше мовила з меншою потужністю, аніж тепер.

І я переконаний, що "Супер Радіо" жодного відношення до Снятина не матиме, бо частота 101,8 належить "Новій хвилі" (навіть ретранслюючи "Мелодію", ця станція частенько використовувала свої позивні і гасло "Тримай частоту!") і на конкурс не виставлялася. Якщо не помиляюся, у "Мелодії" це єдиний такий "паразитичний" варіант ретрансляції...

Просто цікаво, який документ регламентує співпрацю "Нової хвилі" і "Мелодії". До якого часу мала діяти домовленість про ретрансляцію і до якого діятиме у світлі останніх подій?..  
  •  

jaedroua

У вашій же таблиці "Мелодія" не виділена жирним шрифтом, як решта радіостанцій. Звідси такий висновок.

І до речі, "Нова хвиля" ретранслює "Мелодію" не 3 год. на добу, як у вас написано, а 24. Місцевих врізок у них вже давно немає, окрім реклами, звісно. Та й та йде дуже рідко.  
  •