ТВі (2008-2019)

Автор дрон, Вересень 29, 2011, 11:07:35

Попередня тема - Наступна тема

Radioneon

Час відкривати світ...
  •  

Radiostyle

Цитата: Ігор від Березень 09, 2014, 23:15:57
Денисе, а в тебе приймаються аналогові канали із Києва? Цікаво, чи прийметься ТВІ?!
Нi Iгоре,не приймаеться,мае йти перед "Украiною",tonis приймается на 3-4,та ще десь з таким показником примаю М1,СТБ,ICTV,ТЕТ,всi iншi на 2 I гiрше.
  •  

Serhiy1970

В Чернигове уже работает на 54 ТВК.
  •  

mutico

в Ужгороді 55ТВК без змін, прийом відмінний...
  •  

admin

Забыл дописать, в Киеве 2 кВт должно быть
  •  

Ігор

2 кВт в мене має прийматися чорнобіло, по можливості пошукаю.
  •  

FMDX

#231
Щойно перевірив -- у  мене у Рівному в районі Автовокзалу показує просто ЧУДОBО :super:, причому шмат кабелю, без якихось особливих "понтів". Навіть шукати не довелось (частота та ж, що  була?)... Хоча дивитись усе одно не стану, надто поганий шлейф тягнеться за цим нинішнім теле"продуктом" :sick:
*****
500 моє повідомлення на цьому Форумі 8-) Ніби й не так багато, та стільки за час перебування тут телерадіоподій перейдено і обговорено...
  •  

Radiostyle

З'явився ''матрац'',але потужність низька.
  •  

admin

Цитата: FMDX від Березень 10, 2014, 12:48:29
500 моє повідомлення на цьому Форумі 8-) Ніби й не так багато, та стільки за час перебування тут телерадіоподій перейдено і обговорено...
[offtop]вітаю[/offtop]
  •  

FMDX

  •  

mikhail

Цитата: FMDX від Березень 10, 2014, 12:48:29
Щойно перевірив -- у  мене у Рівному в районі Автовокзалу показує просто ЧУДОBО :super:, причому шмат кабелю, без якихось особливих "понтів". Навіть шукати не довелось (частота та ж, що  була?)... Хоча дивитись усе одно не стану, надто поганий шлейф тягнеться за цим нинішнім теле"продуктом" :sick:
*****
500 моє повідомлення на цьому Форумі 8-) Ніби й не так багато, та стільки за час перебування тут телерадіоподій перейдено і обговорено...
антена точно десь у районі автовокзалу... зуб даю :)
  •  

Buran

Тернопіль. Підтверджую: "ТВі" мовить на 62 ТВК. Сигнал досить хороший, можливо навіть 1 КВт. Принаймні така ж якість, як "України" на 64 ТВК
  •  

RadioS

Цитата
антена точно десь у районі автовокзалу... зуб даю :)
не знаю де та антена стоїть, але в мене і досі як був так і лишився гівняний сигнал, хоча весь аналог показує на 4+,5
  •  

Chevalier

#238
Щойно перевірив: у Чернівцях в аналозі теж є канал ТВі. Щодо номеру каналу не впевнений, але знаю, що частота - 750 МГц. Якість поки що оцінити не можу, але вона точна гірша, ніж у 1+1, але краща, ніж у К 1.

Перевірив за таблицею на нашому сайті - таки 56 ТВК.
  •  

mikhail

Цитата: RadioS від Березень 10, 2014, 20:13:53
не знаю де та антена стоїть, але в мене і досі як був так і лишився гівняний сигнал, хоча весь аналог показує на 4+,5
ти ж у Новому дворі живеш? то там дійсно гівняний ...
  •