ТВі (2008-2019)

Автор дрон, Вересень 29, 2011, 11:07:35

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

І шо би ви собі думали? ТВі таки піратить і у Львові.
  •  

Vova.UA

Ну нічого собі, піратять ... сигнал кращий, ніж в "україни" і ТЕТ, але так як секам, то сніжить так нормально.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гвоздецкий

Ага, слишком хорошее качество как для пиратства.
  •  

admin

ээээ, пиратство что с 10 ВТ, что с 10 кВт оно одинаковое пиратство, просто с разной мощностью :)
  •  

RadioS

в Рівному також від недавна стало показувати на рівні інтера та 1+1, тобто на кімнатну на 5
  •  

pavlo_r

І ніхто ж по руках за таке не дасть. Не справедливо, однак.
  •  

mikhail

ну не так як інтер і 1+1 ... а по якості так само як і ICTV . Новий, 5-й, Україна, М1, ТЕТ гірше показують
  •  

hash67

Таки зявилось,   :bravo: мабуть наш форум всетаки читають. Раніше писав навіщо воно в  Рівному, бо там в кабельному є. Зараз просканував коли пішли слухі, що кращий сигнал  - оба на є.  :roll: 25 км від Рівного. Сигнал на 3 із 5.  :roll: Краще ніж трк Україна, який найгірше в аналозі ловить :bravo: Тепер треба піратить цифру, а то аналогове в мене тільки на кухні, а що я в спальні дивитись буду?  :-)
Давай у цифрі !!!  :dash: :dash: :dash:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

я думаю це справа часу ....  і ліцензію в Т2 дадуть
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Березень 23, 2014, 21:07:04
Давай у цифрі !!!  :dash: :dash: :dash:
Підходящий смайлик :) Спокійно, не треба так хвилюватись :)
  •  

admin

http://dusia.telekritika.ua/kurilka/24623

ДУСЯ, 26.03.201462166
НА ТЕЛЕКАНАЛЕ ТВІ НАЗРЕВАЕТ «ГОЛОДНЫЙ» БУНТ?

циферь походу откладываеться
  •  

mikhail

Це комусь події річної давнини боком вилазять
  •  

mikhail

http://www.telekritika.ua/rinok/2014-03-28/92070

ТВі став ефірним каналом – відновив мовлення на частотах з оскарженого в суді конкурсу 2010 року
Мовлення ТВі, за даними джерел, охопило близько трьох десятків міст
  •  

pavlo_r

~60 км. від Львова у північно-східному напрямку прийом ТВі (62 ТВК) приблизно на рівні прийому ТРК Україна (64 ТВК), тобто на 3 - 3+ На 64 ТВК кращі справи з кольором, так як там ПАЛ.
  •  

mikhail

я думав що ТРК Україна всюди в секамі .... ну у Рівному і Луцьку це так .... а ТВі навпаки у ПАЛ
поступово наші канали якось у ПАЛ переходять....
  •