ТВі (2008-2019)

Автор дрон, Вересень 29, 2011, 11:07:35

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

Ну най на цифру буде, суть у тому, що нова Нацрада, якщо Порошенко не призначить кандидатури від громадськости, котрі сьогодні "відфутболили", не дасть нормальним іншим мовникам і туди, у ЦИФРУ попасти, ТBі у тому числі... п.м. Павле, Bи серйозно думаєте, що з нашими підходами, з нашим виконанням, з прагненням декотрих змінити сумнівний Зеонбуд буде точнісінько за розкладом відімкнений аналог :wink::laugh:
  •  

mikhail

треба переглянути цифру ... зокрема ті канали які показують чепуху треба позбавити тої ліцензії... за Голдберрі Вінтаж і Ескулап я мовчу... але от Добро ТВ крутить один Бутік ТВ ...
  •  

pavlo_r

#272
Ну значить є баблo, щоб крутити одне і теж. Як тільки баблo закінчиться, або власнику набридне - то й вимкнуть цей DVD-плеєр з мережі. А в ТВі бабла схоже нема. Або бажання нема когось з цифрового сміття купувати. В те, що ліцензії переглянуть я не дуже то й вірю.
  •  

Evgeniy

И в Днепропетровске, собственно, тоже вырубили.
  •  

mikhail

ТОніс і сам хлам... так ше й запустили Голдберрі Ескулап і тд... видно син Януковича хотів забити місця
  •  

Solovey

Станом на зараз в Києві відсутнє аналогове мовлення, цифру перевірити не можу.
  •  

hyper

Цитата: Solovey від Липень 06, 2014, 16:37:22
Станом на зараз в Києві відсутнє аналогове мовлення, цифру перевірити не можу.
ТВі не вещает в цифре.
  •  

2692775

Було б дуже добре щоб ТВІ замінив якесь Добро ТВ. :super:
  •  

asdef78

у них денет нет, платить столько... так что Добро если кто и заменит то точно не они...
  •  

Ігор

У них є досвід зі збирання грошей із слухачів. Колись на суд збирали :D можуть так само зробити.
  •  

pavlo_r

ІМХО, я б з радістю hromadske.TV віддав перевагу і гроші на цифрову ліцензію ніж ТВі
  •  

2692775

Приємна новина для всіх прихильників цього телеканалу! ТВІ почав мовити в Києві в цифровому мультиплексі DVB-T на 41 каналі замість телеканалу Інтер :super:
  •  

Qolo

Санта-Барбара продолжается

Засновник ТВі попросив Порошенка розслідувати захоплення телеканала
http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/8/7043640/
  •  

FMDX

#283
Oops! Ми щось проґавили:
LIVE ТВі РУ | TVi RU?
З яких це пір ТBі має ОКРЕМИЙ раіськомовний канал (бо тут навіть не синхронний, як на Громадському було)??? Й ДЕ він мовить (тоді виникає питання: у кабельних та інших мережах цей канал транслюють українською чи язиком) чи це спеціяльний Нет-канал (хоча перекладати спеціяльно погоду та інші текстові передачі тільки для Нету Жванії нічого не лусне)?
п.м. У IPTV-мережах по ідеї мала би виникнути/додатись друга BІДЕОдоріжка??? Хто має у себе IPTV та канал -- перевірте.
  •  

Qolo

может решили запустить русскоязычную версию за счет лицензии "ТВinfo"?..
  •