ТРК Ера (1999-2017)

Автор corazon, Вересень 29, 2011, 12:48:53

Попередня тема - Наступна тема

admin

Сторінка ТРК Ера приведена до ладу.
Прохання писати лише про населені пункти де є мовлення ТРК "Ера", бо усе уже прописано (та вважається) як відсутнє мовлення.
  •  

Qolo

  •  

Ігор

А в червні скажуть, що в анлозі залишаються тільки канали НСТУ, і викинуть і звідти Еру?  :super:
  •  

kotenko.

18 років знадобилось комусь, щоб визнати публічно паразитизм Ери:

Чи можливий варіант, що НСТУ поступиться своїм часом і надасть «Ері» 5,3 годин на супутниковому мовленні? Сайт «Суспільне мовлення» почув на це запитання однозначну відповідь: «Ні!» «Як на мене, вони просто були як паразити, які заважали працювати Першому національному», – безапеляційно заявила юрист НСТУ Олена Любченко.
#наташанемішай
  •  

Qolo

Так а что там в киевской цифре, "Эра" случайно на круглые сутки не перешла?
  •  

kotenko.

На сайті eramedia.com.ua запустили голосування на тему: Зникнення Ери з ефіру.
Варіанти відповіді там такі: вплив на незалежних ЗМІ, наступ на свободу, виступати проти влади - це як виступати проти вітряків, і там 4 варіант, я його не памятаю.


#наташанемішай
  •  

kotenko.

Вирішив створити власне голосування, альтернативне Ерівському.
#наташанемішай
  •  

admin

я додав ще один пункт
  •  

ass1995

Цитата: admin від Квітень 26, 2017, 18:04:25
я додав ще один пункт
"це результат недальновидності влади та скрутного становища 90-х" - этот? Если так, то данный пункт больше подходит к вопросу "На вашу думку, поява ТРК Ера в ефірі Першого - це:".
  •  

Qolo

Исчезновение "Эры" - это повод им переоформить ту самую спутниковую лицензию на 5 часов обратно в 24/7, и поднять сигнал с аплинка Укркосмоса в MPEG-4, если уж хочется и сэкономить, и аналог не потерять.
  •  

admin

да этот. Эра не должна была появлятся в таком виде в эфире УТ-1. Сейчас когда в принципе дела уже лучше, и надо бы иметь 24 часа в сутки, Эра стала мешать. И неплохо то бы её турнуть, но законно не получается. Вот и имеем некрасивую ситуацию которой могло и не быть (например Эру/НацРаду/общественность могли предупредить за х месяцев об отключении сигнала).
  •  

BanderaTV

"Выступать против правления все равно, что против ветра... плевать" причому це в оригіналі...
  •  

Alexs85

Цитата: Qolo від Квітень 26, 2017, 16:46:26
Так а что там в киевской цифре, "Эра" случайно на круглые сутки не перешла?
В Киеве без изменений
  •  

corazon


На сторінці сайт слід замінити на http://eratv.com.ua/index.php, бо з головної сторінки поставили редірект на Ютуб.
P.S. Онлайн мовлення тут http://eratv.com.ua/content/78 було відсутнє останні дні, тепер "прорвався" звук Ери.
  •  

mikhail

#59
Я щось не зрозумів...Еру виперли чи вона сама пішла? Не маю можливості перевірити у ефірі..... Я бачу лише по додатках мобільних.... На OLL.TV Ера є.... А от у Ланет і ТРініті іде ефір Першого.
  •