Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Прийняв на 106,1 Z радiо. Спочатку навіть ретро на 106,2 незаважало. Знову Люкс на 107,2. Рокс із Житомира на 100,7. Ретро із Кременчука 100,9. Русское із Житомира на 101,7. На 102,2 Крок радіо з Житомира.  
  •  

Vova.UA

недавно зранку виловив Галичину на 105,85 з Турки. Якби не "Наше" зі Львова, то досить добре би ловилось.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Сьогодні непогане проходження. В Жовкві зранку ловив 104,9 Мелодія (Тернопіль), 105,1 ЕРА (Рівне), ну і звісно купу поляків. Радіо Люблін 102,2 навіть  радіо 24 глушило трохи. Це все в квартирі, де купа завад, на вулицю якось лінь іти було...

Додано 11:41
Станом на цей момент зловив сигнал на 91,9. Грала англійська попса, але як виявилось поляки. Проходження триває! Найдальше що зловив - 106,2 ВА-Радіо (Брест)  
  •  

Vova.UA

Прилетіло 104, 9 - Мелодія - Тернопіль
і аудіо 5 ТВК звідти же.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

mihaylin

Прилетело из Киева (244 км по прямой) 96.40 Хит, 100.00 Гала радио, 103.10 Люкс, 103.60 Рокс и еще некоторые (не было времени разобрать) на Деген 1103  
  •  

Igor47

Цитата: "FMDX" post=41887:47 - также впервые в районе 87-88 принимаю Kiss-FM на 3ку (с шумами) (до 7:00 также было, но с помехами от Цуманской Культуры и - ??? - Радио 24 через ???). Во всей вышеупомянутой историии с Тернополем удивляет одно: почему ни разу не было ФМ Галичина :S
88.7 Радіо 24 Луцьк
89.0 Kiss FM Тернопіль
89.1 Культура Цумань

FM Галичина в Тернополі працює на 102.3.
Раніше рідко (1-2 рази в тиждень) були перебої на 30хв.-1год. в подачі сигналу: тобто передавач працював, але передавав тишу.
Проте останнім часом подібного вже не спостерігав.  
  •  

pavlo_r

to FMDX. А на "Западе"це де? На заході України, Європи, Білорусі, Росії чи ще десь екзотичніше? Вибачте за цікавість, просто я сам живу на заході України, біля Львова.

П.С. Прохання до дописувачів цієї теми уточнювати місце прийому. А то іноді читаєш, що "прилетіло", а куди?  :huh:  
  •  

Vova.UA

П.С. Прохання до дописувачів цієї теми уточнювати місце прийому

Легше в анкеті вказати місце проживання, і при наведенні мишки на адреса буде відображатися  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Цитата: "Vova.UA" post=4798П.С. Прохання до дописувачів цієї теми уточнювати місце прийому

Легше в анкеті вказати місце проживання, і при наведенні мишки на адреса буде відображатися
Стосовно Вас, я і так знаю звідки Ви. А от наприклад, користувач mihaylin в анкеті якого вказано лише, що він чоловік. Інформація, звісно вагома, але куди із Києва прилетіло?  
  •  

mihaylin

В анкете может быть один город - а прием сигнала часто в другом месте. Принимал недалеко от Первомайска (Николаевской обл.)  
  •  

Radiostyle

Сьогодні прийняв у Білій Церкві на моб. з гарнітурою:радіо Дача 90,5(Вінниця),Kiss fm 90,9(Вінниця),радіо Рокс 100,7(Житомир),Русское радіо 101,7(Житомир),Ретро фм 102,1(Хмельницький)296 км :woohoo: ,Житомирська хвиля 103,4(Андрушівка,Житом.обл.),
Київ майже завжди примається нормально,тому не брав до уваги,але виділив Радіо Мелодія 97,5
сьогодні йшло напрочуд добре!  
  •  

Ігор

:woohoo: а я рано коли йшов на роботу пробував Мелодію на 97,5 не зловив :(  
  •  

digitalif

21 вересня, сьогодні, у Франківську прийняв таке діло:

87,6 - Польскє радйо Двуйка - Замосць
88,2 - РМФ ФМ - Кєльце
88,6 - Ера ФМ - Львів
89,1 - Радіо РОКС - Львів
89,3 - РМФ ФМ - Люблін
90,8 - Польскє радйо Єдинка - Люблін
91,1 - Шарманка - Львів
91,3 - Польскє радйо 3 - Замосць
91,5 - Дача - Львів  
  •  

galicja

в який час?
антена зовнішня?
який приймач?

я на свій грюндіг,на який вночі приймаю румунів ніц не годен прийняти з того,що ти написав. хіба що тропо вже пройшло.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "digitalif" post=558591,1 - Шарманка - Львів
Всюди її повно. Навіть в тропо лізе  ;)  
  •