Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

#1950
Сьогодні знову покрутив приймач Кіпо, і десь о 13:00 на відрізку 87.5-91.0 спочатку прийняв Рокс і записав мережеву рекламу на ньому. Спочатку не міг зрозуміти, звідки він йшов - з Харкова чи з Сум, але якби йшов із Сум, то я б прийняв на цьому відрізку не лише Рокс, а також прийняв би релігійників на УКХ, але на УКХ я чув лише Промінь з Холмів, а також дзеркалки на відрізку 74-87, через які я не відразу зрозумів, з якого напрямку було тропо. Тому скоріше за все, Рокс йшов з Харкова, а після нього на тому ж відрізку 87.5-91.0 прийняв Промінь, скоріше за все з Кегичівки. Обидві станції були прийняті вперше.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Радіомен

Релігійники на УКХ з Харкова мовчать
  •  

vital-fm

  •  

TV-Ukr

Вчора о 17:58 прийняв БР-1 на УКХ, скоріше за все з Гомеля, бо через дві години прохождення змістилось на Унєчу, звідки прийняв Дорожне радіо на 100.7, і в цей же час під Гомелем також приймали проходження. Щоправда, це проходження було не дуже потужним, оскільки на телефон 100.7 ледь приймалось, але на 105.7 звідти ж також були натяки на проходження. На приймачі, скоріше за все, прийом був би кращим, але на той момент в мене не було доступу до нього. А от 10 лютого, коли також було проходження з Унєчі, 100.7 приймалось майже на тому ж рівні, як і ті станції, що приймаються постійно, а от 105.7 тоді приймалось слабко.

Roman3101

Вже третій день підряд приблизно з 9 ранку до 11 ранку спостерігаю потужне проходження з Польщі:95.0 Radio ZET (м.Лєжайск) 96.8 PR-1(Польське радіо 1 програма) (м.Лєжайск) - відстань 215 км. 89.3 RMF FM (Люблін) 90.8 PR-1 (Люблін)102.2 Radio Lublin (Люблін) 104.2 PR-3 (Люблін) 107.0 Radio ZET (Люблін) - відстань 300 км ! 96.0 PR-3 (Любачув) 100.0 PR-1 (Любачув) - відстань 177 км 87.6 PR-2 (Замосць) 96.5 Radio Mariya (Замосць) 97.3 Radio Eska (Замосць) - відстань 235 км.
  •  

TV-Ukr

Сьогодні ввечері в потязі біля Кролевця, а також біля сіл Лапшине і Майорівка прийняв УР-1 з Новгород-Сіверського (55 км) і Сосниці (60 км). І хоч я знаходився в не надто сприятливому положенні для прийому, Сосниця приймалась добре, а УР-1 з Новгород-Сіверького, крім цього, також налазило на Хіт FM з Конотопа, тому схоже, що це було тропо.