Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

admin

використовувала

Італія ще не перейшла повністю на цифру  
  •  

loreniola

pavlo_r писав(ла):
ЦитатаЯкось в мене на селі під час проходження весь фм був Італією забитий, причому сигнал був такої сили, що львівські станції глушило.
З. І. Хотів спитати Адміна чи Італія використовувала раніше 1 ТВК? Зараз я так розуміютам все ТВ цифрове?
То не тропо проходження.То є трохи інакший вид проходження -СПОРАДИЧНЕ ПРОХОДЖЕННЯ-відображення від слоя E у атмосфері.Буває з кінця травня до середини серпня.Для FM-діапазону трохи рідке явище
Сигнал характеризується різкими перепадами, то дуже потужний а через 5 секунд взагалі нема.І одна станція налазить на іншу станцію.Одним словом -\"каша-малаша\".  
  •  

pavlo_r

admin писав(ла):
Цитатавикористовувала

Італія ще не перейшла повністю на цифру
Просто батько жаліється, що Італія влітку часто не дає 1+1 подивитись. Сам ніколи не бачив  
  •  

loreniola

pavlo_r писав(ла):
Цитатаadmin писав(ла):
Цитатавикористовувала

Італія ще не перейшла повністю на цифру
Просто батько жаліється, що Італія влітку часто не дає 1+1 подивитись. Сам ніколи не бачив
Я також такого не бачив.
Один раз коли на 1+1 літом була профілактика, то мількали якійсь телеканали.А в нормальному режимі завжди показує в мене тільки \"1+1\".  
  •  

Ігор

В мене минулі роки в кінець травня початок червня весь фм забитий радіостанціями іншими країн. Сигнали досить непогані, але не стабільні. Заважали мені слухати Київські радіостанції. В цьому році ще не спостерігав це явище. Надіюсь що і не буду.  
  •  

loreniola

Ігор писав(ла):
ЦитатаВ мене минулі роки в кінець травня початок червня весь фм забитий радіостанціями іншими країн. Сигнали досить непогані, але не стабільні. Заважали мені слухати Київські радіостанції. В цьому році ще не спостерігав це явище. Надіюсь що і не буду.
А ці сигнали і не бувають стабільними.Вони весь час нестабільні, але заглушити місцеву радіостанцію можуть.
Минулого року в травні на FM були турки і англійці.  
  •  

digitalif

3-4 роки тому одного літа було кілька днів, що на ФМ гостюваліи італійці в обід. Того ж літа десь в районі 6 ТВК пройшло RAI, але при заході сонця.

Цього року, в кінці травня на 88-92 МГц гостювали турки, зранку.  
  •  

loreniola

digitalif писав(ла):
Цитата3-4 роки тому одного літа було кілька днів, що на ФМ гостюваліи італійці в обід. Того ж літа десь в районі 6 ТВК пройшло RAI, але при заході сонця.

Цього року, в кінці травня на 88-92 МГц гостювали турки, зранку.
Я цього року спеціально настроїв свій телек на 2--5 телеканали.
Але покищо там телестанцій не бачив.  
  •  

galicja

хтось тут писав про 91.2 в Франківську румунів чути. Підтверджую! і доволі сильний сигнал,при умові виключених домашніх електроприладів.
Ну і ще цікаво, що на 88.1 дуже слабо,проте чути Радіо24 з Тернополя.

хоча мій пост під поняття тропо не підпадає, але ДХінг на простому рівні точно.  
  •  

Vova.UA

Зараз біля Львова на сітку приймаю РМФ ФМ на 100,1 в стерео ! Навіть бориславське Ретро заглушило. Раніше такого не помічав  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

loreniola

Я також його приймав.В інтернеті дивився що цей сигнал йде з Жешува.
http://www.rmf.fm/radio/?posluchaj=1  
  •  

AlexFM

Откуда может работать русскоязычная танцевальная станция UFM (Ю-ФМ) на 71.64?
Прямо сейчас наблюдаю офигенское прохождение в FM и УКВ со всех сторон. Слышно Стамбул и Россию. Антенна диполь, азимут 0*, 180*, нахожусь в Николаеве.


А еще на 72.91 литургические песнопения отнюдь непохожие на передачи УР-1  
  •  

loreniola

Ю ФМ - это Юность ФМ . Вот частоты вещанияhttp://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AEFMВозможно трансляция идёт с Александров Гай.
Я живу во Львове и у меня тоже слышно Россию на УКВ(Маяк, р.Россия)
Правда Турцию не слышно  
  •  

AlexFM

loreniola писав(ла):
ЦитатаЮ-ФМ - это ЮМОР ФМ. Вот её частоты вещания http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%BC%D0%BE%D1%80_FM.Правда тут я частоту 71,64 не нашёл.
Я живу во Львове и у меня тоже слышно Россию на УКВ(Маяк, р.Россия)
Правда Турцию не слышно



Неа. Юмор ФМ я знаю, это полуразговорная юмористическая хрень. Это другая станция, по формату оч похожа на Кисс или российскую Рекорд  
  •  

MAX

Ув.AlexFM! Скорее всего \"Ю-ФМ\" - это бывшая российская \"Радио Юность\". А принимаете Вы её, опять же, скорее всего, либо из Таганрога или Ростова-на-Дону, короче говоря, с южных рубежей России. Там у них, раньше, эта станция ещё и в диапазоне ДВ когда-то вещала, а может и сейчас вещает. Я их тоже пару раз в Кривом Роге принимал и в ФМ, и в УКВ, и в ДВ - диапазонах.  
  •