Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

PABEDUN

Ігор писав(ла):
ЦитатаЗробив антену, але покищо без коливального контура. Закріпив під своєю польською антеною, здається з підсиленням трохи переборщив. Ловиться Русское радио з житомира 101,7, Житомирська хвиля 103,4 (навіть не зникає), їй заважає Ера фм 103,5 з Володарки Ері заважає Рокс із Києва на 103,6.
Також зробив собі антену для FM.Взяв польську антену(ришітку),всі вусики вигнув вертикально вверх і вниз,верхні і нижні зробив довшими десь по 80см кожен,антена з підсилювачем на висоті десь 5 метрів.Ловить все ідеально з Чернігова(65км),УР-1 з Холмів(50км) та 91.5,105.1 з Гомеля(десь 100 з лишнім км).З Києва чути 99.4(як не дивно),96.8 а також Гала неможуть \"поділити\" частоту з Радіус-ВМ з Гомеля.Вранці та ввечері з Києва станцій ще більше.Живу в місті Щорс Чернігівська обл.Якщо цікаво то можу фотку антени закинути:)
P.S:Шановний адмін,пропоную створити тему в якій кожен зможе поділитись яка в нього антена для прийому радіо або тб.Думаю буде цікава і корисна тема:)  
  •  

Ігор

Знахожуся в Рокитному Київська обл. Там де 100,8 мені нічого не заважає приймати, найближчі 100,5 Народне радіо, і 101,1 Мелодія з Києва. Приймаю лише на польську антену на ту що я зробив не йде через поляризацію. Сигнал не стабільний часто зникає, але зараз слухаю навіть чистий звук. Хочу поексперементувати з антеною щоб сигнал пропадав чим по меньше. Розумію що дуже велика відстань і постійного прийому не буде, але думаю можна спробувати хоть якось підсилити.  
  •  

PABEDUN

Ігор писав(ла):
ЦитатаЗнахожуся в Рокитному Київська обл. Там де 100,8 мені нічого не заважає приймати, найближчі 100,5 Народне радіо, і 101,1 Мелодія з Києва. Приймаю лише на польську антену на ту що я зробив не йде через поляризацію. Сигнал не стабільний часто зникає, але зараз слухаю навіть чистий звук. Хочу поексперементувати з антеною щоб сигнал пропадав чим по меньше. Розумію що дуже велика відстань і постійного прийому не буде, але думаю можна спробувати хоть якось підсилити.
Спробуйте посилювач змінити,гарні можу порадити 7777,9999,2000,направити антену як можна точніше на Брагін(якщо не помиляюсь звідти ловите).А відстань велика дуже, у мене і то менше до Брагіна і Радіус на 100.8 я не можу спіймати,правда мені авторадіо на 100.6 заважає:(  
  •  

Ігор

В мене зараз стоїть підсилювач swа 7777 непам\'ятаю на скільки підсилення, пам\'ятаю лише більше 32 ДБ. Коли буду в магазнині треба буде подивитися характеристики.


Додано: 08-07-2011 22:54

Приймаю з Брагіна, зараз максимально направив, але точно напрям не знаю. Ще цікаво яка відстать від мене до Брагіна?  
  •  

PABEDUN

У мене 9999 стоїть зараз,бо 7777 молнія вбила і на висоті 5 м,дивно аж:laugh:
Більше 200 км думаю.А що ще Ви приймаєте з Білорусії або ще щось \"екзотичне\"?У мене з Білорусії 1-й канал радіо,Культура,Радіус.І останнє моє досягнення це радіо \"Голос Росії\" на 89.5FM з Новозибкова(Росія)  
  •  

Ігор

Приймав 1-й канал Білорусії на 103,3.
Ще приймаю Житомирську хвилю 103,4, Житомирське Рус. Радіо 101,7.
Хотів вас запитати на який приймач ви приймаєте. Тому що в мене на 101,9 шансон з Києва, і 101,7 він зовсім не заважають один одному. 103,4 і 103,6 теж не заважають один одному. Є лише одна проблема 103,8 з БЦ і 104 з Києва там каша тому що БЦ близько і 1кВт, тому він забиває шарманку. Раніше 103,8 працювала з меншою потужністю, і з Житомира по ночам часто проходило радіо Ера фм на 103,9 була каша. Хотя антена в мене була кусок провода приблизно 1,2м і ще із заземленням, але без підсилювача. Ще буває проходить 102,7 наше радіо з Житомира. Приймав дачу з Вінниці непам\'ятаю частоту. Треба ще дивитися що ще можна прийняти!  
  •  

PABEDUN

Приймаю на цифровий FM-тюнер в музичному центрі PANASONIC.Ну мені теж вдається на малих відстанях між частотами приймати.на 100.0(99.95) Гала радіо і на 100.15 Радіус FM,на 91.5 Культура(Білорусь) і на 91.75 звук 1+1.А от Авторадіо з Чернігова не деє прийняти Радіус ФМ,бо все-таки авторадіо набагато краще ловиться:) .Колись ще приймав радіо Бі-Ей на 91.0 з Гомеля але зараз нема взагалі прийому,може вже і станції нема.А з Києва ловлю тільки те що нижче 100.0 FM,бо чернігівські та інші ближчі станції недають змогу прийняти.Мені Київ не дуже цікавий,бо я там живу також.Єдине що 96.8 та 92.8 послухати можу в Щорсі,а інше не дуже і треба,всякі там радіо Алла та Бізнес-ФМ:)А багато з них ще з Чернігівськими дублюється  
  •  

admin

PABEDUN писав(ла):
ЦитатаP.S:Шановний адмін,пропоную створити тему в якій кожен зможе поділитись яка в нього антена для прийому радіо або тб.Думаю буде цікава і корисна тема:)
виділив сюди
Антенны...

посты некоторых юзеров в этом топике содержат вещи которые относятся к антеннам и к приёму. просьба антенную часть выделить туда, а здесь оставить только приём

спасибо  
  •  

Ігор

admin писав(ла):
ЦитатаPABEDUN писав(ла):
ЦитатаP.S:Шановний адмін,пропоную створити тему в якій кожен зможе поділитись яка в нього антена для прийому радіо або тб.Думаю буде цікава і корисна тема:)
виділив сюди
Антенны...

посты некоторых юзеров в этом топике содержат вещи которые относятся к антеннам и к приёму. просьба антенную часть выделить туда, а здесь оставить только приём

спасибо
добре. Чому тут на форумі відображаються 2 теми під назвою \"тропосферне проходження\"?
Думаю можна ще створити одну тему про далекий прийом і теж перенести туди частину постів.

Колись в мене було тропо Русского радіо із росії звідки саме не знаю. Приймав на частоті 103,4 слухав його десь до хвилини, якраз на початку години почув джингл, потім сигнал зник, десь через три секунди з\'явився і знову зник. Більш не з\'являвся ніколи.  
  •  

admin

Ігор писав(ла):
Цитатачому тут на форумі відображаються 2 теми під назвою \"тропосферне проходження\"?
одна

ЦитатаRE: Тропосферне проходження
це назва відповіді повідомлення, а усі повідомлення раніше були у темі \"Тропосферне проходження\"

виправив  
  •  

Ігор

Тут www.brtpc.by/services/broadcasting/high-frequency/radiusfm/ список міст мовлення і потужності передавачів Радіус фм.

На 100,8 в Брагіні 2кВт (якщо інфо вірна).  
  •  

PABEDUN

Ігор писав(ла):
ЦитатаТут www.brtpc.by/services/broadcasting/high-frequency/radiusfm/ список міст мовлення і потужності передавачів Радіус фм.

На 100,8 в Брагіні 2кВт (якщо інфо вірна).
да,2 кВт там передавач.незнаю може змінили,але 7 місяців тому було так  
  •  

Ігор

PABEDUN писав(ла):
ЦитатаІгор писав(ла):
ЦитатаТут www.brtpc.by/services/broadcasting/high-frequency/radiusfm/ список міст мовлення і потужності передавачів Радіус фм.

На 100,8 в Брагіні 2кВт (якщо інфо вірна).
да,2 кВт там передавач.незнаю може змінили,але 7 місяців тому було так
ще б висоту знати і направленість :)  
  •  

PABEDUN

Ігор писав(ла):
ЦитатаPABEDUN писав(ла):
ЦитатаІгор писав(ла):
ЦитатаТут www.brtpc.by/services/broadcasting/high-frequency/radiusfm/ список міст мовлення і потужності передавачів Радіус фм.

На 100,8 в Брагіні 2кВт (якщо інфо вірна).
да,2 кВт там передавач.незнаю може змінили,але 7 місяців тому було так
ще б висоту знати і направленість :)
спробую знайти цю інформацію для вас,та і самому цікаво.я якраз на днях їду в Білорусію до родичів.поспілкуюсь із знаючими людьми:-)  
  •  

Ігор

Дякую, буду чекати. Вдалої дороги.;)  
  •