Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

PABEDUN

Ігор писав(ла):
ЦитатаДякую, буду чекати. Вдалої дороги.;)
дякую:-)зараз в звязку з тим,що чернігівська вежа вимкнена,ідеально приймаю Радіо Рокс на 102.6.думаю з Гомеля.увімкнуть вежу і ретро на 102.4 все обламає  
  •  

Radiostyle

Сьогодні зранку десь з 8-00 і до 9-00 приймав у Білій Церкві (у південно-західній частині міста) на звичайний мобільний Радіо Дача 90.5,та Кісс фм 90.9 з Вінниці,(так,що можливо Кісс мовить зі значно більшою потужністю,ніж 250 Вт),а також Русское радіо 101.7 з Житомира,та Радіо рекорд фм 105.2 з Бердичева.  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаСьогодні зранку десь з 8-00 і до 9-00 приймав у Білій Церкві (у південно-західній частині міста) на звичайний мобільний Радіо Дача 90.5,та Кісс фм 90.9 з Вінниці,(так,що можливо Кісс мовить зі значно більшою потужністю,ніж 250 Вт),а також Русское радіо 101.7,та Радіо рекорд 105.2 з Житомира.
а в якому районi?  
  •  

Radiostyle

  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаНа Піщаному масиві.
а як у тебе прийом з Володарки?  
  •  

Radiostyle

Пагано глушить Стильне!Чомусь воно приймається і на 103.3 мабуть внеполосні випромінювання.  
  •  

Ігор

Нічого собі. Я думав такі проблеми лише в центрі. Цікаво як приймається Київ на ДНСі?
Ще хотів запитати ти не приймаєш канал РТК із Рокитного?  
  •  

Radiostyle

Та ні не приймаю,в мене кабельне.  
  •  

Ігор

Жаль. Цікаво що тут на 40 твк каша, ртк чи м1?
Тут на квартирі теж кабельне та щей вікна дивляться в центр антену не вийде поставити антену:(  
  •  

Ігор

Сьогодні на роботі, на плеєр прийняв Житомирську хвилю.  
  •  

Vova.UA

На Львівщину насувається грозовий фронт з Польщі. Це спричинило сильне проходження польських станцій.
Еска на 104, 9 і 106, 5 - вперше прийняв. РМФ на 100, 1 - теж дуже добре пішло.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

loreniola

Я також спіймав багато польських станцій.А самий потужний сигнал був на 100,1.Ще зловив 1 програму польського радіо на 90,7(вперше зловив після довгої перерви).Також по ТВ пробивався сигнал TVP1 на 583,25. А зі сходу на УКВ було чути УР-1 з Івано-франківська на 71,24  
  •  

demidich

В полтаве сейчас оч хорошо турков слышно в диапазоне с 92 до 97 мгц  
  •  

Ігор

demidich писав(ла):
ЦитатаВ полтаве сейчас оч хорошо турков слышно в диапазоне с 92 до 97 мгц
це вже спорадичнi проходження. В мене теж саме, але по всьому діапазоні.  
  •  

Vova.UA

Сьогодні зранку приймав ProFM - Oradea    107,6 MHz. 330 км :ohmy:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •