Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

У львівському ефірі присутні випуски місцевих новин.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

corazon

Цитата: "Vova.UA" post=23341У львівському ефірі присутні випуски місцевих новин.
Але ж станція сама львівська, тому ці новини напевно йдуть також і на супутник, чи ні?
І за яким розкладом ці львівські новини йдуть?  
  •  

iskostya

Цитата: "corazon" post=23352І за яким розкладом ці львівські новини йдуть?
На спутник и к передатчику используются разные звуковые тракты.Так что поставить в разрыв комп для врезки региональной рекламы и новостей - легко.
Насколько я вообще знаю, радио 24 идёт второй звуковой дорожкой с каналом 24 из Львова по оптике укртелекома в Киев на аплинк телеканала СТБ - а оттуда уже на спутник и для всей Украины. На аплинке они там и люксом "пересекаются"  
  •  

corazon

Цитата: "iskostya" post=23353Насколько я вообще знаю, радио 24 идёт второй звуковой дорожкой с каналом 24 из Львова по оптике укртелекома в Киев на аплинк телеканала СТБ - а оттуда уже на спутник и для всей Украины. На аплинке они там и люксом "пересекаются"
Но телеканал 24 вещает из Киева (м.Київ вул. Володимирська 61/11, оф.50), фактически из киевского офиса Люкса, так что из Львова по оптике укртелекома он идти не может по определению.  
  •  

velychko.op

на каналі 24 я бачив дві звукові доріжки... одна самого каналу... друга Радіо Люкс  
  •  

Vova.UA

Цитата: "corazon" post=23352Але ж станція сама львівська, тому ці новини напевно йдуть також і на супутник, чи ні?
І за яким розкладом ці львівські новини йдуть?
Я це радіо постійно не слухаю, тому про розклад не знаю, новини чув ввечері після інфо-випуску на 15-тій хвилині. І вже не раз.
Доречі, звук при місцевому включенні чуть чистіший.

Цитата: "corazon" post=23354Но телеканал 24 вещает из Киева (м.Київ вул. Володимирська 61/11, оф.50), фактически из киевского офиса Люкса, так что из Львова по оптике укртелекома он идти не может по определению.
Багато сюжетів монтується у Львові, часто можна почути начитку у виконанні ведучих львівського Люкса.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Severyn

Цитата: "corazon" post=23354Но телеканал 24 вещает из Киева (м.Київ вул. Володимирська 61/11, оф.50), фактически из киевского офиса Люкса, так что из Львова по оптике укртелекома он идти не может по определению.

Це деюро, а дефакто там знаходиться тільки місцева київська студія, всі ж новини/передачі "верстаються" у Львові. теж саме й з радіо 24. У Львові люди за 3тис. працюють, а в Києві вже не хочуть за такі гроші, отож їм вигідніше тримати студію на периферії, я це знаю точно, в мене знайомі на каналі "24" працюють. З Києва йде тільки Люкс ФМ, той що на 103.1  
  •  

iskostya

Цитата: "Severyn" post=23358У Львові люди за 3тис. працюють, а в Києві вже не хочуть за такі гроші, отож їм вигідніше тримати студію на периферії, я це знаю точно, в мене знайомі на каналі "24" працюють. З Києва йде тільки Люкс ФМ, той що на 103.1
Именно. Я уже молчу про помещения и др... для Киева, которые тоже будут дороже, чем во Львове  
  •  

vital-fm

з'явились нічні випуски новин, повторюють останній вечірній.
  •  

Vova.UA

А не можна тему переіменувати на Радіо 24, все-таки продукт львівський )))
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

На сторінці Радіо 24 у Фейсбуці публікують повні плейлисти за минулу добу. Зразу кидається в очі, що вночі мало не кожна друга пісня українська, а вже вдень починає переважати іноземна.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Shurik

Це вони поляків RMF FM копіюють, там теж вночі переважно польська музика іде.
  •  

101.3

Цитата: "GMB" post=13637будет прикольно, если частоту Люкс ФМ в Краматорске выиграет Радио 24...
и это будет плохо. нафига две новостные станции в одном городе? Эры с головой хватает  
А её выиграли суперы :(
  •  

Владос

На Хит ФМ Украина так же.
  •  

Michael_15

закон про 50% національного продукту ще ніхто не відміняв
  •