Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Маріуполь Люкси не купували, це точно
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

kram2000

#406
Невже ТАВР купив маріупольську частоту для Релаксу, як у випадку з Краматорськом?? (це всього мої припущення)

У Держреєстрі власниками "Комри" (Best FM) залишаються структури холдингу "Вести Украина".
  •  

Formally 20

Известно что ТРК Нота (Максимум FM в Харькове и FM-частота в Донецке) по реестрам принадлежит Карпию. Также как и АБ-Радио (Максимум FM в Кропивницкому). Продаст ли Карпий эти компании или нет?
  •  

Don_Andrey

Рейтингов посвежее ни у кого нет? Недавно включал этот максимум - какая то погода с путанами, шуточки чуть ниже пояса и несмешные,  музыкальное наполнение небольшое, повторы частые. Короче вещает максимум, а стыдно мне. Год назад в переходном периоде лучше было, просто музыка без странных рубрик.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  
    Подякували за цей пост: RadioS

sanyo

Да шуточки идиотские...Муз наполнение неплохое.Наподобие кажись хит fm но более динамичная музыка.Судя по рейтингам  16 квітня по 08 липня 2018 року в 10-ку не входят...https://tns-ua.com/news/dani-radiosluhannya-v-ukrayini-druga-hvilya-doslidzhennya-2018
  •  

vital-fm

#410
Вони і розбавили 90-ті 2000-ми.
Думаю в Маріуполі все залишиться як є, принаймні поки що, є ж у Харкові МФМ так чого там не бути місцевим, якщо частота в Карпія.
  •  

Aleks777

#411
Цитата: Don_Andrey від Жовтень 25, 2018, 08:30:05
Короче вещает максимум, а стыдно мне.
Про їхні небилиці про мою область!
Перед місцевим (запоріжзьким) включенням (рекламой)
раз ч\з раз пускають відповідний джингл;
          уявіть собі аудеторія р. Максимум
          у Запоріжський області вже досягла
                         2-ох мільйонів
                         Приєднуйся(тесь)
               потім перелічують частоти  в регіоні.
Але перепрошую це населення усієї області а їх чути фактично з містами мовлення
зона впевненого приойому центр області. А так муз наповнення подобається
даремно я на початку був проти цієї станціі ,справді схоже на ХІТ фм але ріноманітніше
ще під час 100 хв без реклами 1 раз чув мітсний горішок (укр версію).
  •  

kram2000

  •  

kram2000

  •  

corazon

Вчора помітив, що радіо Максимум змінило логотип на своїй сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/maximumfmua/
На сайті https://maximum.fm/ поки що старий.

admin


kram2000

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vetal-rock

Цитата: kram2000 від Вересень 22, 2020, 15:41:45

На сайті Максимуму вже теж новий логотип  радіостанції.

Змінився не лише логотип, але й слоган радіостанції: «Від легендарних до сьогодні! Максимум хітів на радіо МАКСИМУМ.»
  •  

DrewUA

Цитата: vetal-rock від Жовтень 11, 2021, 12:22:25
Змінився не лише логотип, але й слоган радіостанції: «Від легендарних до сьогодні! Максимум хітів на радіо МАКСИМУМ.»
Тогоріч так, зараз слоган "Найкраще радіо в дорогу".

kram2000

Цитата: vetal-rock від Жовтень 11, 2021, 12:22:25
Змінився не лише логотип, але й слоган радіостанції: «Від легендарних до сьогодні! Максимум хітів на радіо МАКСИМУМ.»

Фантазії, я так бачу, у Люксів зовсім не залишилося. Тирять старі слогани у ТАВРів (я маю на увазі ХІТ ФМ)
  •