Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

Lawyer

Отрывок из интервью Р.Андрейко Телекритике

- Як ви оцінюєте старт «Радіо 24»? Раніше ви не були впевнені у тому, щоб розширювати мережу на інші міста, крім Західної України. Чи є такі плани тепер?

- Є такі плани, хочемо виходити на всю Україну.

 

Старт на заході України був вище очікувань. Дуже затребуваним виявився і формат, і сама станція як проект. Новини кожні 15 хвилин і відсутність «балаболів» в ефірі, які говорять аби говорити, не напружують. Кожне повідомлення в ефірі - це якась цікава інформація: або випуск новин о рівній годині, або тематичні новини через кожні 15 хвилин, і дайджест найголовніших подій о тридцятій хвилині. Це музика для дорослих чоловіків. Таким чином, ми розвели «Радіо 24» з «Люксом», щоб не було «канібалізму» всередині нашого медійного холдингу.

 

- Яким чином будете розвивати мережу «Радіо 24»?

- Таким самим, як і для «Люкса»: десь купуємо, десь виграємо на конкурсі.

 

- Для конкурсів ще частоти лишилися?

- Починаючи з 1995 року завжди казали, що більше частот немає. Так було останні 15 років, так буде наступні 10 років.
*********

У кого же они купят на востоке то?  
 •  

pavlo_r

Цитата: "Lawyer" post=6667відсутність «балаболів» в ефірі, які говорять аби говорити
Це він напевно про ранкове шоу на київському Люксі.
Цікаво, студію теж до Києва перенесуть?  
 •  

mavras

У радіо "Донеччини" :woohoo:  
 •  

FMDX

С таким вещанием (були бы согласные) вполне можно (и нужно) расширяться хотя бы на Центр. Сначала, правда, музыка достаточно утомляла -репертуар был не слишком (как для круглосуточной станции) широк, но в последнее время ситуация улучшилась...  
 •  

Lawyer

NRJ стає «Радіо 24»

28-12-2011    

Західноукраїнська мережа «Радіо 24» вийде в Київ, Севастополь, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Токмак і Дніпрорудне

28 грудня одразу три радіокомпанії змінили свої програмні концепції та позивні на «Радіо 24» - відповідні зміни до ліцензій внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

 

Йдеться про ТОВ «ТРК "Дивосвіт"» з Києва (попередній позивний - NRJ), ТОВ «ТРК "Світ"» з Дніпропетровська (попередній позивний - «107,7») та ТОВ «Радіостанція "Великий Луг"» із Запоріжжя (попередній позивний - «Радіостанція "Великий Луг"»).

 

Відтепер у їхніх ліцензіях зафіксовано позивний «Радіо 24», а програмна концепція передбачає інформаційно-музичний формат: 12 год/добу інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм та 8 год/добу підбірки музичних творів (таку програмну концепцію на попередніх засіданнях Нацради у свої ліцензії внесла львівська ТРК «Праймедіа», яка з березня 2011 року працює як «Радіо 24»).

 

Таким чином, тепер «Радіо 24» мовитиме в Києві (104,6 МГц), Севастополі (87,7 МГц), Дніпропетровську (107,7 МГц), Запоріжжі (101,8 МГц), Токмаку (103,9 МГц) і Дніпрорудному (103,4 МГц).

 

До цього мережа «Радіо 24» охоплювала Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне й Тернопіль. Позивний належить львівській ТРК «Праймедіа», яка входить до медіахолдингу «Люкс» Андрія Садового (телеканал «24», радіо «Люкс», інтернет-видання Zaxid.net і ще низка сайтів).

 

У Нацраді «Телекритиці» уточнили, що всі три радіокомпанії мають ліцензійний договір з ТРК «Праймедіа» про видачу невиключного дозволу на використання знаку для товарів і послуг «Радіо 24».

 

Окрім позивних і програмної концепції, у ТРК «Дивосвіт» і радіостанції «Великий Луг» змінилися директори: у першої ним став Валентин Море, у другої - Яків Бринза.

 

Власники компаній при цьому не змінилися. За даними держреєстру ТРО, у ТРК «Дивосвіт» ними залишаються кіпрська компанія «УБМХ Броадкаст Медіа Холдінгз Лімітед» і київське ТОВ «Катапульта» (м. Київ); у ТРК «Світ» - ТОВ «Радіогрупа» (Харків) і Куляба Аеліта Геннадіївна; у «Великого Лугу» - Бринза Яків Олексійович і Кронін Василь Володимирович.

 

Нагадаємо, що власником NRJ є «Український медіахолдинг», який придбав радіостанцію разом з мережею «Нашого радіо» в ірландського холдингу Communicorp Group. ТОВ «Радіогрупа», яка є власником ТРК «Світ», - це також компанія зі структури «Українського медіахолдингу».

 

«Телекритика» очікує на коментарі генерального директора «Радіо 24» Романа Андрейка та УМХ.

www.telekritika.ua/news/2011-12-28/68452


Интересно, в городах Донецк и Харьков у кого они возьмут частоты?
Раз в Запорожье даже последний оплот-Великий Луг рухнул, начинаю предполагать по Харькову. Радио Фора уже продавали Люксу... Арсен Борисыч, привет Вам!  
 •  

Lawyer

Влад, а суммарно УМХ+Люкс+Р24 больше ТАВРа выходит же?
Может потому дыма без огня не бывает и слухи, что Гала и Эра поплывут к ТАВРу- после такого альянса УМХ и Люкса- уже вполне неспроста  
 •  

admin

на глаз Гала+Эра больше чем Люкс+Р24, но надо считать  
 •  

Lawyer

Радио 24 теперь уж точно подметет последние местные станции по востоку страны.

С другой стороны УМХ может эту "Аллку-катастрофу" на Энерджи заменит уже наконец-то  
 •  

sohok

якби на радіо 24 ,йшли новини цілодобово кожні 15 хвилин, і також вночі тоді би дійсно це було би радіо 24 ,а так новини йдуть тільки до 9 вечора, і це не радіо 24 ,мені було би цікаво слухати радіо 24 ,якби новини йшли би в них цілодобово і кожні 15 хвилин ,як на радіо комерсант в москві  
 •  

admin

як би це було Радіо Коммерсант то воно не було б Радіо24 B)  
 •  

Zheka

"Таким чином, тепер «Радіо 24» мовитиме в ... Запоріжжі (101,8 МГц)"
Запорожье - поздравляю! У тебя нет местных* радиовещателей! :|
* - (для Влада) коммерческих; ТЕХ, У КОТОРЫХ ВЕЩАНИЕ ИДЁТ НЕ ЧЕРЕЗ Ж*ОПУ!!!  
 •  

admin

12Гала+46Эра+39РУРА(2)+50Хит(1)+26Кисс(1)+25Рокс+19Дача+6новых=223 (4)

29Люкс+5Радио24+55Ретро+25Атвто(3)+16Алла+9Европа(6)+1Джем+1Голос +6новых= 147 (9)

вроде всё

:)  
 •  

admin

Жека, поздравляю, в бане на 2 суток за мат  
 •  

Lawyer

Интересно-как они вещать то будут? Ясен перец-центральная студия будет на Владимирской в Киеве, а вот Львов тоже автономным оставят?
Хоть бы сайт сделали засранцы!  
 •  

Lawyer

Цитата: "admin" post=1333212Гала+46Эра+39РУРА(2)+50Хит(1)+26Кисс(1)+25Рокс+19Дача=217 (4)

29Люкс+5Радио24+55Ретро+25Атвто(3)+16Алла+9Европа(6)+1Джем+1Голос = 141 (9)

:)
Ну радио 24 теперь не 5 частот, но всё равно не спасает!

А эти живут своей жизнью пока:
Столична мережева станція "NRJ Hit Music Only" (Київ-104.6МГц, Севастополь-87.7МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. та Інтернет-мовлення 128k.) дякує всім за мега-активну участь у голосуванні за кращу пісню цього року на хвилях станції! Наразі голосування закінчено! 28-го грудня з 17.00 до 20.00 слухайте 50 кращих пісень, які обрали саме ви! NRJ Top 50 - New Year Edition! (Джерело: Сайт радіостанції).  
 •