Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Ера і Радіо 24 це не одне і теж... Радіо 24 музична станція хоть
  •  

kopop

С недавнего времени на радио 24 в киеве появились новые заставки :super:
  •  

pavlo_r

Чому ви вирішили, що тільки в Києві? Радіо 24 - це мережева станція, якщо не брешуть - то львівська
  •  

admin

бо він де чує там і пише
  •  

pavlo_r

Можна було б уточнити, бо не зрозуміло, що він має на увазі: просто нові джингли в ефірі, чи локальні джингли на 104,6 в Києві типу: "Слухає столиця -  слухаєш ти. Радіо 24. 104,6 FM"
  •  

kopop

Ні,на 104.6 немає заставок про "столицю" це можливо змінилися у всіх містах заставки. Імхо,студія радіо 24 переїхала до києва,у фейсбуці у них написано: на сторінці плейлисту "це пісні київського ефіру,у інших містах можуть бути розбіжності".
  •  

pavlo_r

Можливо, але тут вже колись писали про те, чому ні Радіо 24, ні канал новин 24 не переїжджають в столицю. Причина як на мене досить вагома: різниця в зарплаті персоналу в Києві та Львові і різна вартість оренди приміщень в містах. Та й який сенс запускати станцію у Львові, набирати персонал, організовувати мовлення і т. д., щоб потім це все розігнати і робити знову в Києві? Чи не простіше вставити у Львівський ефір локальні вставки, а основний сигнал викинути на супутник назвавши це столичним ефіром. Те що вони публікують київський плейлист, ще зовсім не означає, що цей плейлист формується на Володимирській в Києві, де за твердженнями деяких людей знаходиться тільки київський Люкс.
  •  

sten

Контакти
01033, Україна,
Київ, вул. Володимирська 61/11,
оф. 44 Тел: 044 201 11 02

http://radio24.ua/contacts.html
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

pavlo_r

Я бачив. У мене не має 100% інформації, де студія. Тому висловив лише свої припущення в основі яких неперевірена інформація з різних джерел, в.т.ч від когось з користувачів цього сайту. В Києві може бути як студія так і спільний корпункт радіо і телеканалу 24.
  •  

АДВ

бачив власними очима, у груднi студiя у Львовi була, може у новому роцi вже столиця ?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Vova.UA

Я недавно чув на 24 рекламний ролик російською мовою, якось не пасує Львову таке ставити, хоч це і не власне виробництво ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

RadioS

Цитата: "Vova.UA" post=46275Я недавно чув на 24 рекламний ролик російською мовою, якось не пасує Львову таке ставити, хоч це і не власне виробництво ...
Я теж сьогодні чув цей ролик,ролик Одеської фірми що випускає електрообладнання,з одеським номером телефону,як на мене то нічого дивного,заставки теж помітно змінилися.
  •  

kopop

Цитата: "Vova.UA" post=46275Я недавно чув на 24 рекламний ролик російською мовою, якось не пасує Львову таке ставити, хоч це і не власне виробництво ...
я теж щось таке чув...
  •  

corazon

Цитата: "ADV" post=46274бачив власними очима, у груднi студiя у Львовi була, може у новому роцi вже столиця ?
На їх сайті інформація не змінювалась з осені точно. Якщо у грудні студiя у Львовi була, то сьогодні, очевидно, також.
  •  

kopop

Імхо,місцеві врізки для києва 104.6 монтуються не у київському "люксі",а у студії ТРК "ДИВОСВІТ" (колишній студії радіо NRG).
  •