СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Так, я переплутав, про які радіостанції мовилось. Виключилось Р.Россії, а Вєсті ФМ на 1413 продовжують свою пропаганду. Я не сильно переживав, якщоб їх і виключили, навіть дещо розачарувався, що залишились, але мені всеж цікаво було аналізувати "лабораторію їх мислення" і слухати їхні соц-культ і т.п. програми, токінтерактиви.... Причому критично сприймаю їх, іронично. Та легковірним бабулям і дідулям не рекомендується їх слухать. Думаю також і всім русофілам. У мене є такий давній знайомий, який дюже переживав, що Вєсті відключать. Українського нічого не слухає. Мені його жаль.
  •  

vital-fm

Надіюсь в березні вимкнуть.
  •  

дрон

Цитата: Александр від Лютий 01, 2015, 09:20:42
У мене є такий давній знайомий, який дюже переживав, що Вєсті відключать. Українського нічого не слухає. Мені його жаль.

Може порекомендувати йому (як і всім бабушкам-дєдушкам) українські "Вєсті" с Ганапольським. Він добре "вату" з мізків вимиває.
  •  

vital-fm

Може б українські Вєсті прикупили собі часу на 999, гроші у них і так є, а пнр так потрібна фінансова допомога.
Прикольно б вийшло: тут вєсті такі, а тут - такі.
  •  

Александр

Я б порадив змінити назву Вєсті на якусь іншу, наприклад Радіо Ганапол.  :lol: Дуже вже Вєсті ріднить з російскими Вєстями. Це їм поганий піар.
  •  

дрон

Цитата: Александр від Лютий 01, 2015, 13:07:18
Я б порадив змінити назву Вєсті на якусь іншу, наприклад Радіо Ганапол.

Ну, непотрібно всю ковдру лише на Мавєя Юр`їча перетягувати, адже він у ефірі тільки 4 години з 24 по буднях.
Окрім нього, там теж є кого слухати. І по буднях, і у вихідні.
  •  

Александр

Так я ж пошуткував про Р.Ганапол. :lol: Просто прийшлося до слова, бо він як ідеолог там виглядає - "шеф-редактор" філіалу "Ехі Москви" :wink: . Але змінити назву вважаю доцільним.
  •  

Alexs85

Вчера вечером услышал Радио России только на 846 Кгц, из Элисты республика Калмыкия. Передатчик 42 кВт, но и эти остатки не надолго.
  •  

дрон

Цитата: Александр від Лютий 02, 2015, 09:13:13
філіалу "Ехі Москви"

Доречі, про Еху. Я вперше прийняв Ехо Москви навесні 1991 року на КХ у діапазоні 31 метр...
А потім час від часу по вечорах слухав на СХ - 1206 кГц, поки їх там не вимкнули у 1998 році.
  •  

Александр

Я тоже их слушал. Но на КВ не помню, какая частота была.
  •  

дрон

Я тоже не помню их частоту на КВ. Написал им тогда письмо. Описал условия приёма. Письмо они потом читали в эфире (мне об этом москвичи сообщили). Радовались.
  •  

admin

1377 Николаев вроде всё
  •  

Александр

Что же осталось слышно из России на СВ?
Утром на 1089 слышно удовлетворительно Р.Теос из Красного Бора (Петербург). На 1134 оно же слышно из Куркино гораздо слабее и с более низкочастотным звучанием. Кроме этих двух из России слышны на СВ еще
612 - Radio Radonezh, Kurkino (20) - неплохо
738 - Vsemyrniya Radioset (WRN),, Kurkino (5) - еле-еле
828 - Radiogazeta Slovo/Pravoslavnoe radio, Sosnovka (St-Petersburg) (10) - прокоммунистическое радио, слышно на удивление всегда удовлетворительно, только сильно мешает маяк KB (Киев Борисполь) на 825 кГц.
1053 - Radio Mariya, Sosnovka (Sankt-Petersburg) (10) - мешает Р.Яшь до 2200.
Это у меня пока все, что прослушивается в Киеве. Из Москвы сообщают, что еще якобы вчера слышали
846 кГц, 03:30 UTC - Радио России, Элиста.
918 кГц, 03:35 UTC - Радио Маяк, Махачкала.
1395 кГц, 03:41 UTC - Радио России, Бугуруслан.
Запись в Подмосковье - всё, что удалось услышать. Кроме них должен остаться ещё ряд маломощных передатчиков типа Бугуруслана.
Что у кого слышно - поделитесь плиз.

  •  

vital-fm

Олександре, 612 зранку це "Народное радио", там "Радонеж" увечері.
  •  

Александр

Свежее сообщение:
Сегодня отключили Элисту, 846 кГц (похоже, насовсем) - продержалась дольше остальных на 2 дня.
ЦитатаОлександре, 612 зранку це "Народное радио", там "Радонеж" увечері.
Правильно. А я про вечер и имел в виду. Утром я не слушал.
  •