СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

Луганщина. Ввечері дуже впевнено ловить. Вдень майже не чути. Але зрозуміло, що Луганщина не є цільовим регіоном.

дрон

У Харкові та під Харковом передавач у Чонгарі на 648 кГц чути навіть опівдні.
Прийом на магнітну антену Дегена 1103.
  •  
    Подякували за цей пост: Oleksandr

vital-fm

увечері і в наших краях можна слухати.

Radio_2019

Тут на сайті radiomap.eu є інформація, що у Чаплинці на 612 кГц мовить УР-1 з потужністю 10 кВт.
Прописано, що приймається  у Херсоні та в тимчасово окупованому Криму.
Хтось може підтвердити? Оскільки до мене навіть в темну пору доби сигнал не добиває.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Oleksandr

BanderaTV

Цитата: Radio_2019 від Березень 08, 2021, 09:57:38
Тут на сайті radiomap.eu є інформація, що у Чаплинці на 612 кГц мовить УР-1 з потужністю 10 кВт.
Це скоріш за все Чонгар, бо в Чаплинці немає прорахованих СХ-частот.
  •  
    Подякували за цей пост: Oleksandr

Evgeniy

Цитата: Radio_2019 від Березень 08, 2021, 09:57:38
Тут на сайті radiomap.eu є інформація, що у Чаплинці на 612 кГц мовить УР-1 з потужністю 10 кВт.
Прописано, що приймається  у Херсоні та в тимчасово окупованому Криму.
Хтось може підтвердити? Оскільки до мене навіть в темну пору доби сигнал не добиває.
Нет на 612 кГц никакого вещания, хотя 648 кГц слышно очень мощно в любое время суток плюс около 610 кГц громко идёт какой-то приводной маяк.

admin


Цитата
На 549 кГц АМ є регуглярний прийом UA:Українське радіо у Вінниці та області.
SINPO: 44344
Прослуховування можливе як зовнішню антену так і на вбудовану антену побутового приймача в приміщенні за умови відсутності локальних імпульсних завад.

З повагою,
Володимир
  •  

DeJar

Цитата: Oleksandr від Березень 01, 2021, 19:52:50
Колеги, можете перевірити вдень і ввечері - чи краще стало чути Радіо Крим.Реалії на 648 АМ.
Дякую.
Прийом став кращим у порівнянні з минулим роком.
Раніше у тихих місцях по дорозі на роботу індикатор Degen'а показував 2..2-3 поділки, зараз стабільно 3 поділки.
  •  
    Подякували за цей пост: Oleksandr

игорь88

#1583
Цитата: admin від Березень 09, 2021, 11:55:02


Я так понимаю, 549 принимается даже днем на всей территории Украины? Или кто-то может опровергнуть  это утверждение? Ведь прием этой станции есть в дневное время на СДР в России, Румынии и в западных областях Украины.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

DrewUA

Цитата: Oleksandr від Березень 01, 2021, 19:52:50
Колеги, можете перевірити вдень і ввечері - чи краще стало чути Радіо Крим.Реалії на 648 АМ.
Дякую.
У вечері так, якщо декілька місяців тому було чутно дуже тихо, то зараз по середньо, хоча і є конфлікт станцій коли одна на одну накладаються.
Цитата: игорь88 від Березень 19, 2021, 12:53:59
Я так понимаю, 549 принимается даже днем на всей территории Украины? Или кто-то может опровергнуть  это утверждение?
На, півночі Волині у день не чутно, десь після 17 години вже хоч тихо але можна почути, а після 20 взагалі дуже чітко прийом. Зрання, як не дивно, теж не чутно.
  •  

Oleksandr

Цитата: игорь88 від Березень 19, 2021, 12:53:59
Я так понимаю, 549 принимается даже днем на всей территории Украины? Или кто-то может опровергнуть  это утверждение? Ведь прием этой станции есть в дневное время на СДР в России, Румынии и в западных областях Украины.
Ні, 549 у Києві вже не чути.
  •  

Northwood

В Днепре УР-1 на 549 КГц слышно не плохо, но у меня дома появился какой-то новый источник постоянных импульсных помех, который сигнал 549 КГц не может заглушить, поэтому приходится искать место в квартире лучшего приёма и вращать радиоприёмник с целью минимизации помех. Правда, я уже догадываюсь, откуда взялся новый источник сильных помех, вечером после работы проверю, и если моё предположение верно, буду делать П-образный сетевой фильтр.
З повагою, Олександр
  •  

Vova.UA

На львівщині кілька днів тому прийняв 549 десь по обіді на автомагнітолу, але машина стояла на пагорбі серед поля і там не було перешкод. Вдома буваю лише ввечері і тут Деген ловить ніби нормально, але дуже багато перешкод
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Розглянути питання надання Центральній телерадіостудії Міноборони, яка є
ліцензіатом радіостанції «Армія ФМ», ліцензії на мовлення в діапазоні середніх хвиль
на технічних засобах Концерну РРТ, розташованих у таких населених пунктах у с. Луч
Вітовського району Миколаївської області – 972 Кгц (500 кВт); с. Красне
Золочівського району Львівської області – 936 кГц (500 кВт);
с. Часів Яр Донецької області – 873 кГц (50 кВт); с. Коритняни Ужгородського району
Закарпатської області – 675 кГц (50 кВт).
http://kompkd.rada.gov.ua/uploads/documents/33898.pdf
РЕКОМЕНДАЦІЇ
за результатами слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань
гуманітарної та інформаційної політики на тему:
«Про забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окуповані
та прикордонні території України» 2 квітня 2021 року

BanderaTV

Цитата: admin від Квітень 02, 2021, 20:47:15
с. Часів Яр Донецької області – 873 кГц (50 кВт);
Тобто Українське радіо залишиться лише на 549 кГц?
  •