ТРМ у Житомирській області

Автор polesyenet, Травень 13, 2011, 14:41:49

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Помітив, що на сторінці Баранівки є частота 107.1 в Старій Гуті, яка була додана туди помилково, бо на конкурс виставлялась Стара Гута на Сумщині.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

RTV

Авто радіо розпочало мовлення у м.Житомир на 107.3

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

RTV

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

RTV

RDS.AVTO Radio 107.3 Zhytomir Tel:47-00-47. Рухомий рядок

  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

admin

Цитата: DVB-85 від Січень 09, 2024, 23:03:01Якби ж то з літа, мовлення немає майже року, а точніше з 23 січня минулого року. Також змініть дані стосовно Житомира. Я був у травні минулого року у Житомирі, то зафіксував на свій телефон який може сканувати цифровий ефір за допомогою спеціального тюнера, мовлення на частоті 47 ТВК, на якому відсканувались три телеканали, на всіх мовив телеканал Союз TV. Скоріш за все він почав мовити коли вимкнули ефір у MX 5. За ліцензією там повинні мовити Союз TV, Аверс та 12 канал (Луцьк).


мені передали що мовлення немає і що віри тому що ми пишем теж немає. Отак.
Звісно той факт що то могло бути тестове мовлення нікому не цікаве
  •  

DVB-85

Цитата: admin від Лютий 08, 2024, 16:45:29
мені передали що мовлення немає і що віри тому що ми пишем теж немає. Отак.
Звісно той факт що то могло бути тестове мовлення нікому не цікаве
Перед тим, коли людину починаєте звинувачувати у брехні, ви хоч би перевіряйте інформацію. У вас на фото яка частота, зображена?
Я вам відповідь дам, на своє питання, а саме 642000 MHz, відповідає частоті 42 ТВК. На цій частоті у Житомирі та Житомирському районі, мовить MX5. Я коли писав інформацію, то стосувалась саме частоти 47 ТВК. Якщо вірить цьому фото, то скриншот, був зроблений саме на частоті 42 ТВК, а сама частота 47 ТВК, повинна відповідати 682000 MHz. Тобто на фото повинна бути зображена саме ця частота, а той хто зробив це фото, саме ця людина, ввела Вас в оману.
Також стосовно мовлення СК 1. Я не знаю хто вам написав таке, у місті Новоград-Волинський, на данний час Звягель, припинив мовлення влітку 2023 року. Я сам з міста, насправді мовлення припинилось 23 січня 2023 року, я сам особисто пам'ятаю це, якщо це Вас не цікавить, я більше не буду нічого писати. Я ніколи не писав, не буду писати не перевірену інформацію...

admin

#367
Цитата: DVB-85 від Лютий 12, 2024, 01:10:16кщо це Вас не цікавить, я більше не буду нічого писати. Я ніколи не писав, не буду писати не перевірену інформацію...
Я просто описав ситуацію, нікого ні у чому не звинувачуючи як раз для того щоб зрозуміти що до чього. Я навпаки був обурений щодо претензій/гонору дописувача. Щодо 642 МГц, дякую, я не помітив.
СК1 Звягель виправив
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB-85

Цитата: admin від Лютий 12, 2024, 11:51:50Я просто описав ситуацію, нікого ні у чому не звинувачуючи як раз для того щоб зрозуміти що до чього. Я навпаки був обурений щодо претензій/гонору дописувача. Щодо 642 МГц, дякую, я не помітив.
СК1 Звягель виправив

Дякую Вам, що змінили дані. :дякую:
  •  

admin

#369
Передивився файли погодження по Андріївці що надав SzymonPL

180 метрів, горизонталь як для МХ-1-5 та і для колишнього МХ-4, нічого дивного
Дивно що геть немає МХ-7

Березень 04, 2024, 16:11:46
Ще з цікавого, МХ-4, Житомир, був прорахований на трубу на РТПЦ ТРК "Ефір", бо 122 метри. На фото РТПЦ ТРК "Ефір", антена є, а от згідно усіляких інших документів 28й був на Київської 102 та пр. Миру 11
та й 41 дБВт було б значно краще
  •  

admin

#370
там же, Бердичів
з МХ-1-5 усе сходиться, висота підвісу 138
з цікавого, планувався 28 ТВК 38 дБВт висотою підвісу 64 метри, мабуть стара 9-ти поверківка і МХ-4?
МХ-7 у файлі не присутній
  •  

admin

там же Брусилів
теперішні МХ-1-5 усе сходиться
54 ТВК Н 16,1 дБВт
  •  

admin

#372
Протягом звітного періоду тільки один суб'єкт у сфері медіа Житомирської області припинив свою діяльність – ліцензіат ТОВ «ГАЛЕКСАН», м. Бердичів («LIVE FM»). Ще від початку коронавірусної пандемії у 2020 році компанія фактично втратила рекламний дохід і стала повністю дотаційною. Після завершення строку дії ліцензії у січні 2023 року було прийнято рішення її не продовжувати. Ця порожня ніша в ефірі Бердичева заповнилася наприкінці квітня. ДП «ТРК «РЕКОРД КОРОСТЕНЬ» ТОВ «КОРОСТЕНЬ РЕКОРД ФМ» («NewDay») розпочало мовлення у другому за кількістю населення місті регіону. Це відбулося відповідно до виданого Національною радою дозволу на тимчасове мовлення у період дії воєнного стану. Наразі компанія готує пакет документів до участі у конкурсі на частоті 102.0 МГц у м. Бердичів, що був оголошений медіарегулятором, з бажанням мовити там на постійній основі.

Березень 21, 2024, 15:31:39
Єдиною анульованою у 2023 році стала ліцензія ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СОЮЗ – ТВ», м. Житомир («Сtv», МХ-5). Але це не вплинуло на насичення Житомирської громади мовленням цього медіа, оскільки відбувся перехід на інший канал у цифровому стандарті.


На початку року Національна рада своїм рішенням задовольнила клопотання КП Коростенської міської ради «ТО «КОРОСТЕНЬМЕДІА» щодо збільшення потужності власного радіопередавача.

Березень 21, 2024, 15:32:33
В аналоговому стандарті у Житомирській області продовжує працювати один телемовник – ТОВ «Телерадіокомпанія «СОЮЗ – ТВ», м. Житомир («Сtv»).

Березень 21, 2024, 15:35:00
ТОВ «МЕДІА-ПРОСПЕКТ» (СК1) та ТОВ «Зеонбуд» продовжували перебувати у стадії перемовин щодо угоди про трансляцію телеканалу у цифровому стандарті. У січні оператор цифрового мовлення вимкнув ретрансляцію ліцензіата через борги та відсутність компромісного рішення на 2023 рік. Найбільш негативним фактором для аудиторії регіону є те, що телеканал «СК1» здійснює сповіщення про оголошення повітряних тривог. Наразі його мовлення доступне лише у мережах місцевих провайдерів аудіовізуальних сервісів.
  •