ТРМ у Новоград-Волинському

Автор trtycoon, Жовтень 09, 2011, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

DVB-85

Вибачте, що пишу з запізненням, (не було доступу до інтернету).
Телеканал "UA: Житомир", змінив формат мовлення на 1080i/HD, у мережі Цифрового мовлення, у (кабельній мережі триває мовлення 576i), з 30 травня. 29 травня відбувалась тестова трансляція у форматі, 720i/HD. Таким чином, вже мовлять 4 телеканали, ("112", "Прямий", "СК1", та "UA: Житомир"), у форматі HD.
Якщо, це перша філія, зі всіх регіональних телекомпаній, то Житомирська філія, почала тренд переходу регіональних мовників в формат HD. В свій час, а саме, ця філія, перша змінила формат з 4:3 на 16:9, після почали переходити інші філії.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

mikhail

Ну здається не перша але одна із перших хто перейшов в широкий формат
 •  

DVB-85

Сьогодні зранку увімкнув "UA: Житомир", чомусь знов повернувся до SD формату, таке враження, що вони тестують формат.
Точніше можна буду знати, чи телеканал буде знову переходити, чи не буде, протягом місяця. Якщо філія до кінця місяця, буде знову мовити у форматі SD, це був просто ТЕСТ. Коли будуть зміни, і якщо формат буде постійним (тобто приблизно 4 тижні), одразу повідомлю.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

kram2000

Армія ФМ відписалась у соцмережах, що вона розпочала тестове мовлення у 7 містах (включаючи і Новоград-Волинський).
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

DVB-85

Мовлення немає у місті. Я живу від телевежі 800 м, з якої мовлять Українське радіо та Культура. Армія ФМ на жаль не мовить, інфо помилкове. Якщо мовлення було б, я надав би таку інформацію!!!!

DVB-85

У місті з середи на четвер, зникло цифрове телебачення. Не було мовлення до 17 години. Не було мовлення також радіостанцій. Після 17 години (30 січня), відновили мовлення на ТВ та Радіо. Після включення, також почала мовити нова частота 98.9 FM, з позивними Армія FM.
 •  
  Подякували за цей пост: DVB

admin

Телебачення
У середині 1960 років проти воріт міського стадіону встановлена щогла з антеною. Щодня, починаючи з 11 годин, ретрансляційна станція подавала в ефір телевізійний сигнал, потужність якого була достатньою для міста, але викликала незадоволення у нечисленних володарів телевізорів у районі. З 1966 року запрацював телевізійний ретранслятор, який забезпечив сталий прийом на території всього району.
http://zwiahel.info/pictures/illustrations/room13/room13-6_2.jpg
http://zwiahel.info/museum/room13/6
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019