Звягель

Автор trtycoon, Жовтень 09, 2011, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

DVB-85

Вибачте, що пишу з запізненням, (не було доступу до інтернету).
Телеканал "UA: Житомир", змінив формат мовлення на 1080i/HD, у мережі Цифрового мовлення, у (кабельній мережі триває мовлення 576i), з 30 травня. 29 травня відбувалась тестова трансляція у форматі, 720i/HD. Таким чином, вже мовлять 4 телеканали, ("112", "Прямий", "СК1", та "UA: Житомир"), у форматі HD.
Якщо, це перша філія, зі всіх регіональних телекомпаній, то Житомирська філія, почала тренд переходу регіональних мовників в формат HD. В свій час, а саме, ця філія, перша змінила формат з 4:3 на 16:9, після почали переходити інші філії.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

mikhail

Ну здається не перша але одна із перших хто перейшов в широкий формат
  •  

DVB-85

Сьогодні зранку увімкнув "UA: Житомир", чомусь знов повернувся до SD формату, таке враження, що вони тестують формат.
Точніше можна буду знати, чи телеканал буде знову переходити, чи не буде, протягом місяця. Якщо філія до кінця місяця, буде знову мовити у форматі SD, це був просто ТЕСТ. Коли будуть зміни, і якщо формат буде постійним (тобто приблизно 4 тижні), одразу повідомлю.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

Армія ФМ відписалась у соцмережах, що вона розпочала тестове мовлення у 7 містах (включаючи і Новоград-Волинський).
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

DVB-85

Мовлення немає у місті. Я живу від телевежі 800 м, з якої мовлять Українське радіо та Культура. Армія ФМ на жаль не мовить, інфо помилкове. Якщо мовлення було б, я надав би таку інформацію!!!!

DVB-85

У місті з середи на четвер, зникло цифрове телебачення. Не було мовлення до 17 години. Не було мовлення також радіостанцій. Після 17 години (30 січня), відновили мовлення на ТВ та Радіо. Після включення, також почала мовити нова частота 98.9 FM, з позивними Армія FM.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

admin

Телебачення
У середині 1960 років проти воріт міського стадіону встановлена щогла з антеною. Щодня, починаючи з 11 годин, ретрансляційна станція подавала в ефір телевізійний сигнал, потужність якого була достатньою для міста, але викликала незадоволення у нечисленних володарів телевізорів у районі. З 1966 року запрацював телевізійний ретранслятор, який забезпечив сталий прийом на території всього району.
http://zwiahel.info/pictures/illustrations/room13/room13-6_2.jpg
http://zwiahel.info/museum/room13/6
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Denis05ua

Перейменуйте, будь ласка, тему на "ТРМ у Звягелі".
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

DVB-85

Від сьогодні (1 червня), у місті почав мовити мх 7, тільки чомусь замість 12 телеканалів, працює 9 телеканалів. У мене прийом можливий також на кімнатну антену, проживаю від телевежі 800 метрів. Сигнал показує по шкалі всі 100 процентів, як на телевізорі, у якому встановлений приймач DVB-T2, так само і в приймачу Стронг 8500.

P.S. Якщо хтось радіє, що місто Новоград-Волинський переіменували на Звягель і це назавжди, я дуже хочу сильно засмутити цих людей. Місто у якому скрито подвійну рашиську сваститу, таку назву місцеві жителі ніколи не визнають, ZVягель. Тобто після закінчення війни, ми назву міста знову повернемо, бо Новоград-Волинський ніколи не мав ассоціацій з Росією. А те що там якась Екатерина 2, дала місту назву, це не повод повертати назву міста, яка ніколи не була в Україні, а була в Речі Посполитой (Польща). Якщо хтось любить займатись переіменовуванням, то чого до сих пір є такі міста Червоноград, Новомосковськ, Первомайськ, Южно-Українськ, і так можна далі можна перелічувати, які отримали назви при Советском Союзе, чого їх ніхто не чипає, а місто вдруг захотілось комусь переіменувати.
Якщо хтось забув, я хочу нагадати, що місто завжди мало ассоціацію з Великою поетесою Леся Українка, яка народилась саме в Новоград-Волинському, яке розташоване на березі Случ, а не в якомусь ZVягелю, і прожила у місті майже 7 років.
  •  
    Подякували за цей пост: admin, sanika

AlexM14

Цитата: DVB-85 від Червень 01, 2023, 23:31:06скрито подвійну рашиську сваститу, таку назву місцеві жителі ніколи не визнають, ZVягель
Дитячий садок... рф не має ніякого відношення до літер Z та V.
  •  

admin

Zaventem викреслюю)
  •  

vital-fm

І як тепер жити мешканцям:
zvenyhorod.org
  •  

BanderaTV

Щодо Новомосковська, Первомайська, Южноукраїнська скоро їх перейменують. Наразі ведуться публічні слухання.
  •  

mikhail

Вже піцерії повернули на вивіски літери Zz))

  •  

SzymonPL

89.3 UR-1 - PI Code: 6000

  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua