Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Бренд МТС покидає український ринок. А я тут цікавий ролик знайшов. Цікаво який це рік?

http://youtu.be/QMud4dlRPjE
  •  

ass1995

В видеоролике в конце написано, что лицензия от 29.12.2004. То есть, где-то 2005-2007 года.
  •  

velychko.op

В ролику засвітилась нокія одна відома забув назву (6300 може) і вона якраз тих років що написав автор вище

Tapatalk

  •  

дрон

  •  

zako336

  •  

pavlo_r

Це не тарифи, а макет який знайшли на сервері МТС бо там забули або не захотіли закрити прямий доступ до директорій. Зараз доступ закритий, а картинка продовжує гуляти інтернетом. Чи справді це тарифи Vodafone стане відомо згодом. Поки що це макет сторінки сайту з тарифами
  •  

asdef78

  •  

R31

Tele2 запускает сеть в Московском регионе



Tele2, альтернативный оператор мобильной связи, запустил сеть в Московском регионе в коммерческую эксплуатацию 22 октября. Жителям столичного региона компания предлагает выгодные цены, качественное покрытие и отличное обслуживание.

Жителям Московского региона Tele2 представляет услуги сотовой связи третьего и четвертого поколений, которые поддерживаются всеми современными смартфонами. Оператор обеспечил качественное покрытие Москвы и городов Московской области. В момент запуска сеть Tele2 доступна 90% населения столицы и 75% населения Московской области. На момент запуска в сети Tele2 работает около 7000 базовых станций: 5000 3G и 2000 LTE.

Tele2 построила сеть за беспрецедентно короткое время – всего за один год, вводя в строй более 100 базовых станций в неделю. Tele2 будет и далее развивать сеть – увеличивать покрытие и емкость, строя новые базовые станции в регионе.

http://ru.tele2.ru/press/news/2015/10/tele2-zapuskaet-set-v-moskovskom-regione/
http://mobile-review.com/articles/2015/tele2-msk-start.shtml
  •  

R31

Минкомсвязи надеется отменить национальный роуминг через год-два
Технические возможности для этого уже есть, уверен министр связи



Минкомсвязи рассчитывает отменить национальный (внутрисетевой) роуминг в России в течение 1–2 лет, сообщил вчера журналистам министр связи и массовых коммуникаций Николай Никифоров, его цитирует «Интерфакс».

Сейчас идет реформа межоператорского взаимодействия, министерство уходит от оставшихся элементов регулирования, сказал Никифоров (здесь и далее цитата по «Интерфаксу»). Технические условия для отмены роуминга уже есть: «большая четверка» давно «построила свои каналы», уверен министр. Сегодня вопрос отмены национального роуминга завязан на плату за взаимное подключение.

Национальный роуминг действует, когда абонент приезжает в другой регион страны, где его мобильный оператор не работает, и потому подключается к сети другого оператора. У операторов сотовой «большой тройки» есть покрытие во всех регионах России, кроме Крыма и Севастополя – там операторы подключаются к сети «К-телекома». Поэтому их абоненты пользуются только внутрисетевым роумингом (перемещаясь из одной региональной сети своего оператора в другую). Национальным роумингом пользуются абоненты «Т2 РТК холдинга», СМАРТС и «Мотива».

В 2013 г. Минкомсвязи вместе с депутатами ЛДПР разработали поправки, по которым при выезде абонента из домашнего региона оператор обязан временно изменить условия его тарифного плана на действующие в том регионе, куда тот приехал. Но летом 2013 г. Минкомсвязи сообщило, что все операторы уже предложили специальные тарифы и опции для путешествующих и эта проблема не требует регулирования.

Российские операторы уже неоднократно снижали цены на роуминг, дальнейшее снижение цен возможно в первую очередь за счет развития конкуренции, считает представитель «Т2 РТК холдинга» Константин Прокшин. Для снижения цен в роуминге необходимо упростить требования к порядку пропуска телефонного трафика, считает представитель «Мегафона» Юлия Дорохина. Сейчас операторы обязаны при звонке в роуминге пропускать трафик через ряд других сетей, а, учитывая масштабы страны, это влечет дополнительные затраты, поясняет представитель «Вымпелкома» Анна Айбашева. МТС частично отменила внутрисетевой роуминг на ряде тарифов – по домашним тарифам в поездках по России звонят абоненты большинства тарифов линейки Smart и тарифа Ultra, напоминает представитель оператора Дмитрий Солодовников.

За внутрисетевой роуминг уже не платят абоненты «Скартела» (виртуальный оператор, принадлежит «Мегафону»). Представитель «Скартела» не ответил, благодаря чему оператор отказался от дополнительной тарификации в роуминге.

http://www.vedomosti.ru/technology/articles/2015/10/29/614754-minkomsvyazi-nadeetsya-otmenit-natsionalnii-rouming-cherez-god-dva
  •  

Radiostyle

  •  

DVB

  •  

atmos

нарив у вк цей ахтунг:
прохання, якщо не в тому розділі, то перенесіть, куди треба

Отправлено с моего ZTE M901C через Tapatalk

  •  

Ігор

Так у них навіть є інтернет. Я думав не буде.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

дрон

Гроші з повітря: у мобільних операторів з'явився привід підвищити ціни в 2016

В 2016 році мобільні оператори можуть підняти ціни на свої послуги. У цьому питанні їм підіграв уряд, який в пошуках джерел наповнення бюджету в черговий раз підвищує вартість найбільш цінних радіочастот. Кабінет міністрів вніс у Верховну Раду законопроект №3630, що передбачає збільшення плати за радіочастотний ресурс на 26,7%. За кожен мегагерц в окремо взятому регіоні мобільні оператори будуть зобов'язані платити 25,8 тис. гривень на місяць.
Найкрайнійші

Уряд хоче прив'язати вартість радіочастот до індексу споживчих цін, і щороку переглядати розмір плати за їх використання. Вигода для Кабміну очевидна: підвищення допоможе збільшити збір від використання ефіру з 1,7 млрд гривень у 2015 році до 2,35 млрд гривень в 2016 році. Остання цифра вже, до речі, закладена в бюджет у відповідному законопроекті уряду (№3000).

Ще з початку літа оператори зв'язку просили Мінфін не підвищувати плату за спектр. Керівники компаній "Київстар", Vodafone і "Астеліт" (life:)) в червні написали міністру фінансів Наталії Яресько спільний лист. Вони вказали в ньому на те, що значне підвищення "орендної плати" за ефір призведе до зниження інвестиційної привабливості галузі.

В лютому 2015 року оператори і так отримали додаткове фінансове навантаження у вигляді сплати в бюджет близько 9 млрд гривень за 3G-ліцензії. І тепер до того ж, крім 2G-частот, повинні платити щомісяця за використання 3G-спектру. Останній "влітає в копієчку". Згідно з чинними тарифами, щорічна плата за частоти по всім трьом 3G-ліцензій становить близько 595 млн гривень. 2G ефір обходиться "великій трійці" ще приблизно 1,2 млрд гривень щорічно.
Українське ноу-хау

"Я не зустрічав в жодній з країн, де бував, такої ситуації, коли вартість радіочастот індексувалася б в залежності від інфляції", - заявив гендиректор "Vodafone-Україна" Олег Проживальський.

За його словами, це, мабуть, українське ноу-хау. Менеджер проти того, щоб збільшення зборів за ефір перетворилося банально спосіб наповнення бюджету. Тим більше що в 2014 році ставка радіочастотного ресурсу вже була збільшена в два рази, а за останні сім років зросла в 13 разів.

"Якщо оператор зобов'язаний збільшувати свої рентні платежі, значить, він повинен автоматично зменшувати інші витрати: на розвиток мережі, поліпшення якості, розширення покриття", - додав президент компанії "Київстар" Петро Чернишов.

За його словами, це вкрай негативно впливає на великі інвестиційні проекти, які ініціюються державою, в тому числі віддаляє перспективу запуску технології 4G. Як уже повідомляло РБК-Україна, Кабмін хоче підготувати відповідний конкурс до кінця 2017 року.

Начальник департаменту регуляторних відносин і стратегії "Астеліт" (life:)) Андрій Лебедєв зазначив, що якщо тарифи на спектр помітно підвищаться, то підвищення роздрібних цін для кінцевих абонентів не уникнути. Адже збори за частоти займають з кожним роком все більшу частку в структурі собівартості послуг.

"Підвищення ставки РЧР не забезпечить ефективну динаміку зростання галузі та додаткового наповнення Державного бюджету, а тільки погіршить фінансовий стан телекомунікаційних компаній, які є великими платниками податків", - наголосив Лебедєв.
На різних умовах

Петро Чернишов звернув увагу на ще один важливий нюанс. Плата за частоти підвищується не для всіх технологій і діапазонів пропорційно. Він нагадав, що, наприклад, компанія "ММДС Україна" (належить СКМ), яка володіє цінним діапазоном під 4G, взагалі не надає послуг. А за ефір платить в сотні разів менше, ніж "мобільщики" за 2G-частоти.

Це далеко не єдина компанія в Україні, яка "сидить" на частотах. Так, компанія "Перший інвестиційний союз" платить за близькі до 3G-діапазонів частоти (1,9 ГГц) в кількості 40 МГц в кожному регіоні всього 22 тис. гривень в місяць в цілому.

Чернишов закликав Мінфін відкоригувати розцінки, в тому числі щоб уникнути такої великої різниці в оплаті за ефір для різних підприємств. З ним погодився і Лебедєв.

"Зміна ціни за використання радіочастотного ресурсу має стосуватися тих діапазонів, для яких поточна вартість не відповідає цінності спектру", - пояснив він.

На даний момент Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації планує найняти іноземну компанію, яка в рамках науково-дослідної роботи проведе оцінку вартості спектру. Після її проведення регулятору буде зрозуміла реальна вартість радіочастотного ресурсу, а також можливі методи вирішення проблем. Лебедєв вважає, що тільки після такого комплексного підходу, можна говорити про перегляд вартості ставки.

http://www.rbc.ua/ukr/analytics/dengi-vozduha-mobilnyh-operatorov-poyavilsya-1450183152.html
  •  

дрон

Завтра, 17.12.15, у Харкові Київстар проводить офіційну презентацію 3G.
А поки роботи на БС тривають, то з "голосом" проблеми, то - з GPRS...
  •