Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Там різні приорітети доступу,у діджуса він нижче,тому якщо база поблизу перевантажена,то діджус може перекинути на більш віддалену менш завантажену  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Sid Meyer

Цитата: "Ігор" post=22614Взяв я телефон на 2 сімкарти і поставив в нього Київстар і Діджус. Ясно що вони підключаються до одного оператора, і тут я помітив що часто сигнали на обох номерах різні :blink: в чому справа? Їх обслуговує один оператор, і в телефоні одна антена на обидва номери.
Сигнал час від часу міняється в залежності від багатьох факторів. В телефонні 1 радіомодуль, який по черзі використовуються з кожною з сім-карт. Тобто заміри сигналу проводяться неодночасно.
В деяких телефонах 2 радіомодулі і 2 антени. Тут зрозуміло, різна якість модулів, різне розташування антен.  
  •  

Ігор

Зараз сигнали рівні, але після того як я надрукував повідомленя дійсто так і було, потім стало навпаки на Діджусі більший. БС має бути в нас одна, але висока,  може приймає сигнали з різних антен?


Цитата: "Sid Meyer" post=22617Сигнал час від часу міняється в залежності від багатьох факторів. В телефонні 1 радіомодуль, який по черзі використовуються з кожною з сім-карт. Тобто заміри сигналу проводяться неодночасно.
В деяких телефонах 2 радіомодулі і 2 антени. Тут зрозуміло, різна якість модулів, різне розташування антен.
ааа може і так бути, буває сигнали міняються із затримкою, а буває "живуть своїм життям" кожен по своєму.
Там ще 2 ІМЕІ коди.  
  •  

Sid Meyer

Ви приймаєте, скоріше за все, завжди з однієї антени з двох можливих (900 і 1800 МГц), однак навіть різні антени не пояснюють стрибки сигналу,а пояснює те, що я раніше написав )  
  •  

Ігор

Цитата: "Sid Meyer" post=22619а пояснює те, що я раніше написав )
я прочитав Ваш пост після того як написав відповідь на пост АDV. Ще пригадав одну деталь з інструкції. Коли говорю по одному номеру, то інший відключається від мережі.  
  •  

Sid Meyer

Логічно, бо в режимі розмови радіомодуль постійно зайнятий одним номером.  
  •  

Ігор

А в мами на телефоні працюють обидві. Але на тій що не використовується дає зайнято, чи ставить на утримування. Точно не пам'ятаю. Здається просто йшли гудки коли телефонував.  
  •  

Валер4ик

у меня был 2х симочный флай, так там обе симки работали одновременно и когда я разговаривал по одному, а кто-то мне звонил на вторую, то высвечивалась вторая линия! т.е. всегда на связи :victory:  жаль что разбил его :dash:  
  •  

Ігор

Я собі теж взяв двохсімочний флай, але іншу сімкарту вимикає при розмові. Спочатку не довіряв батереї, згадав як років 6 назад брат заряжав по 3 рази на день. Тут батарея на 1000mАh, тримає заряд дуже добре.
А по якості зв'язку Нокіа краще. Ставив я в нього на днях МТС і пробував поговорити в місці з поганим покриттям, розмова була не вдалою (та ще й по роботі). Вчора втавив МТС назад у Нокіа, і на тому самому місці говорив, проблем не почув ніяких. Говорив собі наче там добре покриття.  
  •  

Ігор

Цитата: "ass1995" post=22692Помню, у нас первая мобила появилась в 2001 году. Труба - "Philips Savvy Vogue"

я теж пам'ятаю такий телефон, він був у мого знайомого у 2005 році.
Перший мій телефон "Еріксон Т28" з'явився в 2005 році, тоді мені його подарували на День народження. Протримався він в мене аж до літа, і все. Далі ще змінив декілька телефонів, аж доки в руки мені не попав Сіменс А75 в якого пізніше "злетіла прошивка". Тоді часто була ця проблема в Сіменсів. Прошивши його 2 рази, я вирішив продати і купити вже новий телефон, а не бу. Походивши місяць без телефону, продав нарешті, тоді мама мені доложила грошей (був студентом), і я нарешті взяв собі новий телефон Нокіа. Працював він в мене 2 роки. Далі я його змінив на іншу Нокіа, і ця вже працює 3,5 років. Думаю ще довго буде працювати.
Але з 2007 року не довіряю телефонам бу, бо краще телефон свій і новий.
А от номер Діджус вже 7 років зі мною, хотя я зараз активніше користуюся МТС, а діджус тримаю для того щоб знайомим було вигідніше дзвонити.  
  •  

Гвоздецкий

Я свой Djuice два года назад перевел в Киевстар Классический, сейчас пользуюсь при необходимости (звонки на Киевстар), а так использую МТС Все сети Два нуля (Два нуля не задействованы).  
  •  

oldman

Я так смотрю, что жадность киевстара привела к тому, что всё больше людей держат киевстар только на приём. И в компании видят эту тенденцию и принимают чисто киевтаровские решения, "раз вы держите нас на приём, мы сделаем тарифы с абонплатой", "уменьшим срок действия номера до 10 месяцев" и т.п.. Думаю, эта тарифная политика приведёт к тому, что люди даже для входящих звонков не будут использовать их сим карту. Единственное преимущество Киевстара, это покрытие. За счёт этого они ещё и существуют. А так бы уже давно все забыли, что был такой оператор.

PS С горечью, вспоминаю те времена, когда на каждый Новый Год, в киевтаре появлялись новые выгодные тарифы и акции. Люди приходили в магазины под Новый Год и спрашивали, что там киевстар интересного предлагает. А сейчас при появлении нового тарифа у этого оператора, люди сразу спрашивают, а какие там есть хитрые уловки. За 2-3 года, люди привыкли что во всех новых тарифах киевстара, есть какие-то подлянки.  
  •  

Ігор

Зараз на МТСі я витрачаю не більше 10грн в місяць на розмови, і безлімітний інтернет з опера міні за 30грн/міс. На Київстарі витрачав більше, і сигнал МТС вдома більший за Київстаровський.  
  •  

velychko.op

а я мушу поповнювати київстар щомісяця на 40 гривень... тому користуюся Вільним Лайфом Захід... покриття не таке як у Київстара, але нормальне... для інтернету використовую сімку Укртелекома... в місті ловить... виїдь за місто зразу Київстар... у Здолбунові стоїть одна БС на будинку звязку Укртелекома ото і все... в мене вдома користування інтернетом по 10копійок можливе хоть... а в Острозі користуюся по 40 копійок тоді коли потрібно... а на Інтертелеком я плююся, але альтернативи немає в Острозі. В Здолбунові так ... є і CDMA UA і Піплнет... а хіба тарифи у них відрізняються? Чи можливо Піпл видає більшу швидкість ніж Інтертелеком?  
  •  

mihaylin

Цитата: "Ігор" post=22710Зараз на МТСі я витрачаю не більше 10грн в місяць на розмови, і безлімітний інтернет з опера міні за 30грн/міс. На Київстарі витрачав більше, і сигнал МТС вдома більший за Київстаровський.
У меня выходят те же 40 грн в месяц: тариф "Маx energy" 1000 Mb интернета (обычного), 1000 sms (внутри сети), 1000 минут сеть Мтс - на месяц + 100 минут на звонки по Украине (1 грн. абонплаты в день + 10 грн. на звонки по Украине). Выгодно, что не нужно считать какие-то лимиты в день и пополнять счет в определенный срок. Главное просто чтобы были деньги на счету. До этого пользовался МТС "Партнерским"  
  •