Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

Sanja

Перейшов на лайф з київстар, з збереженням номеру. Місяць користуюсь, задоволенний.
Дискутую українською мовою.
  •  

BanderaTV

Цитата: Ilya від Липень 31, 2021, 16:09:21
Посоветуйте тариф лайф или водафон за адекватные деньги. Спасибо. Надоело кормить Киевстар за обещания(((
В залежності від бюджету на місяць.
Та і вони для цього спеціально сайт склепали. Ніби "Порівнятором" називається.
  •  

DVB

Невже там така велика різниця з КС по абонплаті? Якщо якихось 20-30 грн то воно того не варте.
  •  

Sanja

Цитата: DVB від Серпень 01, 2021, 18:17:21
Невже там така велика різниця з КС по абонплаті? Якщо якихось 20-30 грн то воно того не варте.
Тут суть не в коштах, а у якості зв'язку та кількості послуг.
Конкретно для мого міста:
Київстар: безліміт на кс, 1гб інтернету - 75грн/міс, + жахливий Gsm зв'язок!
Лайф: Безліміт на лайф, 20гб інтернету + 10гб за перехід від іншого оператора протягом року, 750хв на інші моб.оператори, безлім на месенджери та соц.мережі — 80грн/міс і тариф пожмттєвий та національний, умови змінюватись не будуть.
Дискутую українською мовою.
  •  

mikhail

колись я був фанатом лайфа але ні . якщо 3ж в них ще працював колись то з 4ж повний обвал. аби 5 мегабіт було і то це за умови що мережа не навантажена. Мінімальна кількість базових станцій, по місту часте вивалювання в 3ж . У Львові був наприклад то мені там навіть не захотіло міряти швидкість . у здолбунові то ще працює але значно слабше ніж київстар. ціни так нижчі але і якість як на мене теж.

водафон . користуюся. покриттям задоволений але воно все ж менше ніж у київстару. швидкістю теж задоволений . особливо у рівному . в приміщеннях все ж просідає ... про лайф і приіміщення я ліпше промовчу.

київстар . не все ідеально але порівняно найкраще покриття, ніде не відвалюється, швидкість добра , а якщо мережа не зайнята то можна і до 100 мбіт розігнатися. велика кількість бс як 3 так і 7 бенду . дуже великої швидкості чесно і не треба. головне стабільність роботи додатків . музика відео тощо. лайф цього всього надати не може ..де не тестував. хіба що у здолбунові.

по тарифах...

київстар . передплату не рекомендував би ... бо 28 днів + якщо забув внести кошти тебе скидає на денні абонплати з яких вибратися важко. якщо все ж вирішили бути на передоплаті то можна звернути увагу на тариф LOVE за 150 грн. 10000мб +1000хв на всіх. а так рекомендую і сам уже роки зо два користуюся контрактом . 150 грн . інтернет в межах 40 гб на повній швидкості . на інші 150хв.. тариф це старіший правда . зараз за ту саму ціну 12000 мб але включено трафік всіх соцмереж музичних та відеосервісів. + ще в ціну входить і домашній інтернет. користуюся ним уже 4 роки теж задоволений. головне роутер поставити з 5Ж)))
якщо живете в зоні дії регіонального тарифу можна брати його....

водафон . в мене він на запас. + діє регіональний тариф . за 110 грн. безлімітка теж в межах 40 гб повна швидкість. 300 ха на інших. перевага в тому що ціни на місяць але забув поповнити і знову денні абонплати і повне списання грошей якщо вони були. серед нерегіональних тарифів не знаю що виділяти так як ціни дуже схожі на київстарівські... вони навіть регіональний тариф одне в одного дублюють але доступний він у задежності від регіону.

лайф ... відносно дешевий... вибрати можна і тариф за 70 грн як у мене . гігабайт багато ..хвилин теж... але чи варто воно того якщо спідтест не може навіть толком швидкість виміряти а в дорозі де є 4ж київстару ледь тягне 2ж лайфа ....
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

Ilya

У меня Киевстар, но как только выезжаешь за город (а это всего 5 км), не то что нет инета, связи нет вообще, нужно искать место чтобы поговорить (ранее была идеальной)((( Тариф у меня региональный "Вкусный" (20 Гб инета за 100 грн.).

Сравнил тарифы, то у Лайфа выходит до 2-х раз дешевле, чем Киевстар.


Цитата: mikhail від Серпень 01, 2021, 21:44:27
колись я був фанатом лайфа але ні . якщо 3ж в них ще працював колись то з 4ж повний обвал. аби 5 мегабіт було і то це за умови що мережа не навантажена.

київстар . не все ідеально але порівняно найкраще покриття, ніде не відвалюється, швидкість добра , а якщо мережа не зайнята то можна і до 100 мбіт розігнатися.


В жизни на Киевстаре такой скорости не видел, максимум 3-4 мегабит. По крайней мере, где в основном использую мобильный инет.
  •  

mikhail

Цитата: Ilya від Серпень 01, 2021, 22:46:08
У меня Киевстар, но как только выезжаешь за город (а это всего 5 км), не то что нет инета, связи нет вообще, нужно искать место чтобы поговорить (ранее была идеальной)((( Тариф у меня региональный "Вкусный" (20 Гб инета за 100 грн.).

Сравнил тарифы, то у Лайфа выходит до 2-х раз дешевле, чем Киевстар.


В жизни на Киевстаре такой скорости не видел, максимум 3-4 мегабит. По крайней мере, где в основном использую мобильный инет.
все іза регіональності. У вас певно водафон літає і в нього немає у вас регіонального тарифу
Щодо лайфа в мене взагалі сумніви.
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Серпень 01, 2021, 21:44:27
У Львові був наприклад то мені там навіть не захотіло міряти швидкість .
Здається я не у тому Львові живу. Або 14 років користуюсь не тим Лайфом.

Київстаром не хочу користуватися принципово бо вони — русня. І є немало підозр, що в Москві мають доступ до всього трафіку, який ганяється їхньою мережею.

  •  

admin

Сумно. Або русня або турки, історія циклічна.
  •  

Sanja

Цитата: admin від Серпень 03, 2021, 09:15:00
Сумно. Або русня або турки, історія циклічна.
3моб )))))))))
Дискутую українською мовою.
  •  

admin

  •  

mikhail

Ага... Лайкамобайл з роусінгом мтс) водафон і то лише 3ж
  •  

zako336

 :laugh: як
Цитата: mikhail від Серпень 04, 2021, 21:48:26
Ага... Лайкамобайл з роусінгом мтс) водафон і то лише 3ж
Якого в більшості населених пунктів немає
  •  

mikhail

Цитата: zako336 від Серпень 04, 2021, 23:56:49
:laugh: якЯкого в більшості населених пунктів немає
покриття 4ж вже набагато більше
  •  

zako336

Цитата: mikhail від Серпень 05, 2021, 00:06:18
покриття 4ж вже набагато більше
У нас на Чернігівщині покриття 4g Водафон є майже скрізь,а з 3g повна печалька.
  •