Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

#30
Ніяк не дочекаюся коли нарешті з'явиться національний роумінг! 
  •  

Zheka

#31
Цитата: Ігор писав(ла):Ніяк недочекаюся коли нарешті з\'явиться національний роумінг!
у Лайфа?
Все одно вони довго не протягнуть
"Астелит" увеличил убыток во II квартале до $20 млн
Сегодня, 28 июля, ООО "Астелит" (ТМ life:) сообщает, что по итогам II квартала этого года его чистый убыток увеличился на 15,8%, до $19,8 млн.

Выручка оператора за отчетный период сократилась на 1,3%, до $88,3 млн, в национальной валюте выручка уменьшилась на 0,8%, до 703,9 млн грн.

Показатель EBITDA "Астелита" во II квартале вырос на 16,7%, до $23,7 млн.

Капитальные инвестиции оператора во втором составили $11,7 млн, увеличившись на 58,1% по сравнению с I кварталом этого года.

Показатель среднего ежемесячного дохода с одного абонента (ARPU) за отчетный период увеличился на 36%, до $3,4. ARPU по активной абонбазе возрос на 27%, до $4,7.

Количество активных абонентов (3-х месячная база) по сравнению с I кварталом этого года выросло на 4,9%, однако сократилось по сравнению со II кварталом 2010 года на 20% и составило 6,4 млн.

Показатель среднего ежемесячного количества минут, выговариваемых абонентом оператора (MOU), выросло на 50,1%, до 237,3 минуты.

По материалам ИА "Интерфакс-Украина" 
  •  

Ігор

Zheka писав(ла):
Цитатау Лайфа?
Все одно вони довго не протягнуть
у всіх операторів. Тоді я зможу у місцях де гірше покриття реєструватись у операторів з кращим. Наприклад на роботі зареєструвати мтс у мережі київстара.  
  •  

admin

тоді хана конкуренції  
  •  

Ігор

#34
А новим операторам буде необов'язково покривати країну. Одразу буде 100% покриття.

А хто знає? Зараз ЕКОТЕЛ ще живий? 
  •  

admin

#35
у кого це ти 100% покриття побачив?))))

тепер до справи.
Національний роумінг призведе до того що: нікому не треба буде покращувати існуюче покриття та ємкість мережі, а нащо? Нехай тут мій абонент у роумінг піде зрозуміла логіка?

а оператори без мережі це 100% відмирання, рано чи пізно 
  •  

Ігор

100% небачу нівкого. А у всіх разом може бути. Мені ще один закон неподобається коли я користувач київстару захочу перейти наприклад на лайф я зможу з мого номеру перейти. Але:
1)коли мені будуть телефонувати і вони думатимуть що телефонують на київстар. Дорого їм  обійдеться дзвінок.
2)звідки я знатиму на який оператор телефоную?
Схоже зараз вже є в київстара після послуги міграція, деякі номери діджусу є київстарами, і навпаки.


Шукав щось про екотел знайшов ось таке www.ekotel.com.ua/ua/tariffs.php поржав трохи.  
  •  

admin

Ігор писав(ла):
Цитата100% небачу нівкого. А у всіх разом може бути.
бабла не вистачить у цього віртуального оператора з усіма контракти підписувати.
і взагалі то віртуальний оператор і національний роумінг речі різні.
бо віртуальний оператор, той що тільки увійшов на ринок, не може нічого предоставити іншиим у планах роумінгу. Тому ціни у цього оператора будуть захмарні.


ЦитатаМені ще один закон неподобається коли я користувач київстару захочу перейти наприклад на лайф я зможу з мого номеру перейти. Але:
1)коли мені будуть телефонувати і вони думатимуть що телефонують на київстар. Дорого їм  обійдеться дзвінок.
2)звідки я знатиму на який оператор телефоную?
Схоже зараз вже є в київстара після послуги міграція, деякі номери діджусу є київстарами, і навпаки.
отак в усіх країнах дє можно зберігати номер. наприклад в Італії.
Але мені здається що існують якісь номери де можна перевірити який оператор зараз обслуговує той номер....але хто ж їх пам\'ятає ті номера, та й хто по ним дзвонить....  
  •  

Ігор

Перевірка: київстар чи діджус?
*177*номер# виклик. Але дійсно мало хто це знає. Часто навіть невідрізнять по номеру діджус чи київстар?


Додано: 30-07-2011 19:15

Згадав одну історію. Переписувався я з однією дівчиною вконтакті, вона мені говорить: \"я не зможу на вихідних бути в інтернеті, дай свій номер я тобі зателефоную!\" дав свій номер. Потім дивлюсь по номеру в неї має бути діджус. В мене на рахунку були бонусні ммс, думаю скину їй декілька. Вони не відправлялися, я був в шоці. Пізніше вирішив перевірити. Написало: \"цей номер не належить до діджус!\" моє щастя що я тоді не поповнив рахунок, а то б навідправляв за гроші.  
  •  

E.v.g.

«Киевстар» решил продлить себе лицензию на связь с помощью суда
Оператор мобильной связи компания «Киевстар» передала вопрос о продлении срока действия лицензии на мобильную связь на рассмотрение Окружного административного суда г. Киева. Об этом «proIT» сообщила пресс-служба компании.


«Судебная практика подобных вопросов (а на текущий момент есть прецеденты по аналогичным делам у компаний Укртелеком и Укомлайн) идёт по пути продления срока действующих лицензий, а не выдачи новых. Опираясь на эту практику, «Киевстар» также передал данный вопрос на рассмотрение Окружного административного суда г. Киева», - заявили в компании.


В «Киевстар» также подчеркнули, что продление срока действия лицензии на предоставление услуг мобильной связи «Киевстар» – это сугубо формально-юридический вопрос. Он никоим образом не повлияет на качество, объем и дальнейшее предоставление услуг абонентам компании.
http://www.proit.com.ua/news/telecom/2011/08/09/143454.html  
  •  

elena

Вопрос к Владу: Влад, в следущем году я планирую поехать на отдых в Италию, можете посоветовать одного или двух мобильных операторов ( чтобы были дешёвые звонки в Украину и доступ к мобильному интернету) Спасибо!  
  •  

admin

в первую очередь посоветую \"3 italia\" //www.tre.it
во вторую очередь \"WIND\" //www.wind.it

лично я сейчас, да и последние 5 лет, юзаю тройку
плачу 2 евро в месяц и имею приличное количество минут в Украину по 5 евроцентов в минуту. мне хватает.

но след. год это след. год, тогда и надо будет смотреть тарифы  
  •  

SFC

подправь название темы, а то когда читаешь - уши заворачиваются:laugh:  
  •  

admin

я автора жду...что бы заодно и навалять ему  
  •  

SFC

слава Богу, не я автор :laugh: :laugh: :laugh:


Додано: 09-08-2011 20:28

посмотрел сейчас кто же автор. теперь я понимаю, почему у него кот с ах...шей мордой. видимо, тоже прочитал название темы!:woohoo:  
  •