Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Цитата: pavlo_r від Червень 13, 2013, 21:31:02
Колись було "6" а потім "9". Як тепер не знаю, може і змінилось щось.
тепер 9, і це точно.
  •  

w_Waxman

#781
466
1-9 либо 5-9
  •  

Qolo

с 1 июня появился новый тарифный план (за пять дней до того, как Ахметов официально купил "Укртелеком") :

Тарифний план «Смарт 64» – отримуйте більше, ніж сплачуєте!
  •  

pavlo_r

#783
Провів невеличкий порівняльний тест швидкості мобільного інтернет-з'єднання (EDGE) між операторами life) та MTS. Забігаючи наперед скажу, що особливої різниці при користуванні обома операторами я не відчуваю, та й по тестах вона не дуже помітна, але...

Перший тест - вимірювання швидкості по сайту speedtest.net. Хоч даний ресурс іноді температуру за вікном міряє, та думаю в цьому випадку він більш-менш коректний:
Результати life)


Результати MTS


Для контролю тест на завантаження файла. Оскільки тут швидкість показана в Кілобайтах, то для переведення в кілобіти результат треба множити на 8

life)

Для life) це пікова швидкість. В середньому, протягом хвилини спостережень вона трималась на рівні 19-18 Кбайт/сек (приблизно 152 Кбіт/сек)

MTS

МТС тут теж показав кращі результати - середня швидкість 20 Кбайт/сек. Пікова протягом кількох секунд сягнула 35 Кбайт/сек (280 Кбіт), втім не надовго і більше так не піднімалась. Але хоч МТС і показує кращу швидкість завантаження, та у нього більший час відгуку (ping) і нижча швидкість передачі, що викликає відчуття повільнішого завантаження сторінок при перегляді. Можу зазначити, що для life) схожі результати є типовими. МТС використовую дуже рідко, тому не знаю.

Модем: Простенький Android-смартфон Samsung S6102 Duos (використовувався як точка доступу wi-fi)
розташування: Львівська обл., м. Жовква.
  •  

admin

Потрібна ще відстані до БС, та завади на шляху:)
  •  

pavlo_r

а також дані про кількість абонентів, які в момент тесту "висять" на кожній БС))) Тобто та інформація, яка пересічного користувача хвилює так само як і курс долара десь в Анголі. Сумніваюсь, що з EDGE можна добитися чогось відчутно кращого.
  •  

AlexFM

Не знаю как, что, где, и куда,  но в Николаевской области Астелит и Интертелеком - одна контора. По-сути один хозяин, Ахметов.
Туда-же относятся Тримоб, Укртелеком и мн.др.

Сейчас Интертелеком сожравши CDMA-Украина (они-же Интернациональные Телекомуникации, Вэллтон и т.п.) является по сути монополистом. Учитывая то, что Астелит имеет того-же хозяина и получивши 12 и 13 канал в диапазоне CDMA, а Интертелеком цепляется на вышки Астелита и наоборот Астелит на вышки Интертелекома - сомнений о преступном сговоре нет. Более того, Интертелеком является почти монополистом в плане развития сетей CDMA: выкуплено 8 каналов из 14 + 2 астелитовских. Остальные пренадлежат PeopleNet, что является брендом ТСУ (ТелеСистемы Украины), в свою очередь владельцем этой конторы является ПриваБанк. Эта сетка в первую очередь расчитана на девочек, сидящих в кредитных отделах супермаркетов дорогой техники для использования бесшнурового интернета. Т.е. основное использование Пиплнета - внутряковое. У нас по городу поставлено 6 базовых станций, по области - 11. Разве это сетка?!

Зато Интертелеком сейчас начал развивать кроме СДМА еще и 5Гиг сети и со слов представителей провайдера впереди развитие Wi-Fi зон на 2,4.

Типа карточку купил, код затер, чавот ввел, и вуаля - сидишь через ВиФи по тарифам оператора в любой точке крупного нас. пункта.


  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Червень 15, 2013, 00:02:43
а також дані про кількість абонентів, які в момент тесту "висять" на кожній БС))) Тобто та інформація, яка пересічного користувача хвилює так само як і курс долара десь в Анголі. Сумніваюсь, що з EDGE можна добитися чогось відчутно кращого.
тут ти правий
  •  

Ігор

Цитата: pavlo_r від Червень 14, 2013, 22:40:56
Але хоч МТС і показує кращу швидкість завантаження, та у нього більший час відгуку (ping) і нижча швидкість передачі, що викликає відчуття повільнішого завантаження сторінок при перегляді.
тут ти правий, качає пісні швидко, а при перегляді сторінок, чомусь довго "думає" перед завантаженням. Хотя потім завантажить сторінку навіть за 1 секунду.

Але це не завжди так, на роботі швидкість інтернету відрізняється в залежності від часу доби. З 6 до 8 ранку включно працює добре, в 9 починаються проблеми. Після роботи, коли я стою на зупинці і через дорогу бачу всі три БС, інтернет працює жахливо, довго думає, і завантажує дуже повільно.
  •  

w_Waxman

#789
;
  •  

AlexFM

#790
Вот поэтому именно в странах бывшего СНГ так сильно рекламируют двухкарточные телефоны, а китайцы уже превзошли всех - 4 карточки (уже кажись, перебор).

В Николаеве превалирует МТС +35 и Астелит Бизнес-Лайф (10) 15. Сам хожу с двухсимочной Нокией.

Киевстар с какого-то момента превратился в жаднющего оператора, от которого мне пришлось отказаться больше пяти лет назад. У нас на КС остались на 90% контракники и корпоративщики. Обычного человека с КС редко встретишь, и то, смотрят как на ущербного или отщепенца.

Хотя на севере Николаевской области, ближе к Кировогадской ситуация в корне меняется - там КС-ом пользуется порядка 60-70% имеющих мобильник. Видимо туда КС раньше "зашел". Или покрытие лучше.


Ранее, во времена кризиса 2009, имел еще тариф "Свои Люди" от Пчелайна. Привлекала халява от звонков с иных операторов. За 2 года пользования из своего кармана выложено всего гривен 35, при том, что на счету всегда было не менее 25-40 грн. Инет всегда был убогим, покрытие не ахти, но поболтать на халяву с коллегами, супругой и любовницами хватало.

Батя работал охранником на рынке, рассказывал про коллег: "Смена. Делать нефиг. Даешь объявление в газету типа "продам котят, персидских, недорого". Потом ждешь, звонят - отвечаешь, долго мытаришь клиента, пока не сорвется. Так за вечер можно заработать 20-30 грн на счет. Эту виртуальную сумму можно перевести "меняле" на рынке по утру, и получить 50-70% налом в зависимости от оператора". На тот момент на чекушку с хвостом от селедки вполне хватало!
  •  

pavlo_r

З Київстаром важче - не користуюсь, але сімка є. Не знаю чи можна порівняти з попередніми, адже міряв о 8:30 ранку, коли навантаження трохи менше.

Speedtest


З завантаженням  трохи вийшла халепа. ex.ua якщо зайти з Київстар, видає замість файла html-cторінку. Перша альтернатива яка прийшла в голову - zaycev.net

Пікова швидкість 26 Кбайт/с., але до цього значення піднімалась дуже рідко. Середня швидкість завантаження була 14-15 Кбайт/сек
  •  

w_Waxman

AlexFM, да-да. есть такое. На слобожаншине тоже больше Киевстаровцев...
Сейчас пользуюсь 29+. Тоже люблю тянуть разговоры ;-)
Ну а что? Со связью я выхожу практически в 0...
pavlo_r, неплохо, неплохо. Даже со своими 14-15 кБ/с. Намного лучше МТС... Там ужас полнейший.
И даже ест кое-как можно его использовать для сёрфинга, послушать Интернет-радио не удастся. Не потому, что маленькая скорость, а просто ,,залипы" Интернета.
  •  

pavlo_r

У мене на роботі колись на корпоративні номери почав дзвонити якийсь номер, тоді ще живого Білайн. Відбувалось все наступним чином: на корпоративний номер МТС поступав коротенький дзвінок, з розрахунку, щоб відзвонили, а коли на нього передзвонити - якийсь чудак казав: "Ви до мене дзвонили". Специфіка нашої роботи така, що протягом дня (особливо зранку) доводиться подзвонити на цілу купу різних номерів, а ще всі ми працюємо поза офісом, в різних частинах міста. І той хто дзвонив про це знав, тому припускаю, що це хтось з наших причетний до цієї спроби заробити вухами. Звичайно, не можливо запам'ятати коли і кому точно дзвонив, тому на "Ви до мене дзвонили", щоб довго не з'ясовувати коли і як я запитав "Можливо ви звертались ...". Далі  типова спроба потягнути розмову. Єдине, що не врахував цей невідомий - це обідня перерва, коли майже всі зібрались в офісі. Тому поговорити йому вдалося зі мною (десь 3 хвилини) - я тоді ще був на виклику і з кимось першим в офісі. Останні копійки на рахунок "афериста" впали за слова, якими йому "культурно" пояснили, що не гарно турбувати такими дурницями людей яким і так є що робити.
  •  

AlexFM

#794
Сейчас в пригороде Николаева (за с. Воскресенское, почти в лесу) тестируется трафф Интертелекома. Скорость от 256 днем до таки 2,5 МБит вечером и ночью.
Skype работает на "4". Фильмы качаются.
  •