Про роздачу ФМ частот )))))

Автор vital-fm, Жовтень 10, 2011, 19:12:03

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Хто призначає той і замовляє музику в НР.  
  •  

admin

тоді

Цитата107.2 підозрюю що ОДТРК хочуть віддати, тільки та шось не йде на конкурс, ось і НР частоту притримує.
Згадайте результати останнього.

аби щось сказати?  
  •  

admin

ОДТРК подавались на
Симферополь, Севастополь, Днепр, Житомир, Овруч, Ужгород, ИВФ, Яремче, Кировоград (вобще клинические идиоты), Сколе, Львов,
Дрогобич, Трускавец, Болград, Измаил, Гадяч, кременчук, Лохвиця, Ровне, Тернополь, Бережани, Черкаси, Умань, Буки, Черновцы,
Чернигов,  Харьков, Донецк, Одесса, Николаев, Красноармейск

получили
Симфер, Ровно, Черкаси
несчастные Сколе,Гадяч,Буки+Болград
22%
по обл центрам
17%  
  •  

vital-fm

З самого початку це були роздуми на тему "Чому на 107.2 не буде руского радіо".
Дочекаємось нового конкурсу - побачимо, вже ніби пару частот НР наколядувала, шось прорахують і до кінця року або наступного виставлять.  
  •  

Slushatel

Цитата: "vital-fm" post=7042107.2 підозрюю що ОДТРК хочуть віддати, тільки та шось не йде на конкурс, ось і НР частоту притримує.
Згадайте результати останнього.

ОДТРК на 107,2 ?   :)  Ну-ну їм телебачення мало, мовлення в ефірі 1-го каналу НРКУ мало, так вони ще й на Фм вирішили піти. Думаю Нацрада їм не дасть ліцензії, згадайте як було з 89,1 Фм у Львові, 102,1 Фм, вони постійно жалілись що їм частоти не дали. Мають частоти для мовлення нехай і мовлять далі на них. А на 107,2 Фм думаю буде звучати радіо, подібне до формату Мелодії, в стилі ретро з українськими піснями.  
  •  

admin

а чому усім на ФМ можно а ОДТРК нізя? вони що для тебе моральні уроди?  
  •  

Slushatel

Цитата: "admin" post=7323а чому усім на ФМ можно а ОДТРК нізя? вони що для тебе моральні уроди?
Просто з появою ОДТРК, на мою думку, на Фм та ще й на такій частоті буде запущена радіостанція в розмовному форматі, буде багато балаканини про політику і т.д. В нас вже є Ера Фм, особисто я її не слухаю ч/з те що багато говорять про політику економіку і т.д.  
  •  

admin

а що усе навколо тебе має крутитися?
а людям які бажають слухати радіо у розмовному форматі не можно мати ще одну радіостанцію? їм що покарання, слухати одну Еру ФМ?
а тобі подавай ще одну музичну шкатулку, 11-ту чи 12-ту?

-1 у репутацію за егоїзм  
  •  

vital-fm

Владе, так це вже краще ніж раніше.
Якщо врахувати що в Житомирі і Чернівцях вже радіостанції від ОДТРК присутні в ефірі.
Львівській ОДТРК без львівської частоти мовлення в сколе недоцільне, якщо не виграють - відмовляться від неї видно.
Не знаю прикладів щоб в області було 24/7, а в місті ні.
+мережа з ОДТРК в цифрі.
Львівська ОДТРК має 20 годин на 12 каналі, про який НТКУ ви говорите слушатель?  
  •  

admin

Цитата: "vital-fm" post=7329Чернівцях вже радіостанції від ОДТРК присутні в ефірі
де?  
  •  

neekeri

я тут слушателю повідомлення писав, відштовхуючись від його слів про смаки, які взяв в цитату, адмін взяв і видалив те повідомлення слушателя... мені так обламалось)))  :unsure:  :P  
  •  

admin

смаки смаками - а от інщих треба поважати, не один він у Львові  
  •  

vital-fm

106.6 +67.97 УКВ це в Чернівцях.  
  •  

admin

Цитата: "vital-fm" post=7340106.6 +67.97 УКВ це в Чернівцях.
блиск це не ОДТРК  
  •  

vital-fm

Перепрошую, видно "Міська ТРК" ввела в  оману, та й по ефіру мені здалося.  
  •