М1 [DVB-T2/супутник]

Автор elena, Жовтень 11, 2011, 20:33:03

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

Цитата: Hanway від Серпень 01, 2020, 21:27:20
Music Box після закриття інтерактиву с 2017-го впав нижче плінтуса( До цього глядачі замовляли щось цікаве та різноманітне, а зараз якихось бездарних хіпстерів та жахливу попсу просувають. А з 2008 до 2016 він був кращим із кращих, зараз навіть не віриться. З наших хіба що М2 слухати можна, а так тільки європейський Club MTV нормальний. Дуже шкода(
А по моєму ні. Так інтерактив пропав дуже шкода, але якщо порівняти ротації кліпів то у MusicBox краща підбірка ніж у M1.
Плюс різноманітність кліпів через різні рубрики, не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора, а Wake up!, The Greatest, Made in 90's, Night Express
  •  

BanderaTV

Цитата: FellDrew від Серпень 02, 2020, 17:12:28
не тільки одні хіти як M1 Hits зранку до вечора
Не зранку до вечора, а цілодобово. Хоч і нічна сітка доволі цікава, аніж ранково-вечірня.
  •  

DrewUA

M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1" border="0

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...
  •  

UzUA108

Цитата: FellDrew від Січень 02, 2021, 22:05:36
M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1" border="0

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...

Якщо я правильно пам'ятаю, подібний поділ був десь аж в 2011-12 роках (там щось було "Ukr", "Rus", "Back to past"...). Вітання з "поверненням" :bravo:
  •  

kram2000

Цікаво, це була одноразова акція чи Лобода є тепер вже постійною ведучою на каналі М1??
https://www.youtube.com/watch?v=ldjE6pT6TKM&t=29s
  •  

TV-Ukr

Цитата: FellDrew від Січень 02, 2021, 22:05:36
M1 (нарешті!) тепер сортує кліпи блоками (Relax, Picnic, Hip-Hop, 18+ і т.д.)

Screenshot-2021-01-02-22-01-33-1" border="0

Правда як на мене не вистачає плейлисту "Club"...
Але зараз цих блоків нема. Дивився телепрограму як на tvgid, так і на ВсеТВ.

Цитата: kram2000 від Січень 16, 2021, 14:23:38
Цікаво, це була одноразова акція чи Лобода є тепер вже постійною ведучою на каналі М1??
https://www.youtube.com/watch?v=ldjE6pT6TKM&t=29s
Старлайти готуюсться до їх купівлі Медведчуком, чи що?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Січень 16, 2021, 15:50:51
Але зараз цих блоків нема. Дивився телепрограму як на tvgid, так і на ВсеТВ.
Так, хотів про це написати, вони зняли це все з етеру. Побачили що не "заходить", а "руская папса" рейтинг дає..  Поки є така аудиторія, буде споживання "цього". Навіть MusicBox в рази кращу має концепцію
  •  

TV-Ukr

Я не знаю, як там на М1 (так само чи гірше), бо не дивився його вже рік. Але лише він є в Т2. Хоча раніше там були Star TV та MTV, але вони не дожили до наших днів.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Qolo

Цитата: TV-Ukr від Січень 16, 2021, 16:59:49Хоча раніше там були Star TV та MTV, але вони не дожили до наших днів.
Еще Enter-Music. Были надежды, что его воскресят вместо канала ZOOM, но вот уже почти восемь лет они продолжают крутить откровенный хлам в общенациональный цифровой эфир.
  •  

TV-Ukr

Та у групи Інтер половина каналів - шлак. Цікаво, чому цей шлак наявний в Т2. Можливо, це пов'язано з тим, що тодішнім власником Зеонбуду був Фірташ.

А Star TV спочатку з'єднався з A-One, потім перетворився на Dobro TV, а він, в свою чергу - на бзік. Краще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф, вони хоча б не крутять проросійську пропаганду.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

GMB

ЦитатаА Star TV спочатку з'єднався з A-One, потім перетворився на Dobro TV,
та почти так - команду Стар ТВ кинули на А-Оne, а вместо Стар тв запустили Добро.
Цитатаа він, в свою чергу - на бзік
кому продали - в то и превратилось
ЦитатаКраще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф
ну ЗИК до Медведчука был классным каналом. Но то уже все
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

BanderaTV

Цитата: GMB від Січень 17, 2021, 18:41:12
ну ЗИК до Медведчука был классным каналом. Но то уже все
Якщо б не було проблем у Димінського, то канал і по сьогоднішній день був би класним.
  •  

vital-fm

Цитата: TV-Ukr від Січень 17, 2021, 09:22:08
Краще б замість бзіку поставили б 24 канал або Апостроф, вони хоча б не крутять проросійську пропаганду.
Якщо канал буде дрейфувати в сторону ефірного 112, то, як стверджує один канал, можливо все.
Додам до коментаря GMB:
Зік першим взяв свого часу в ефір, вже історичне, громадське.
  •  

TV-Ukr

Погоджусь, бзік до Медведчука був нормальним каналом, бо там не біло проросійської пропаганди. Хоч я його ніколи не дивився, лише декілька разів вмикав у 2020 році.

Цитата: vital-fm від Січень 18, 2021, 00:16:55
то, як стверджує один канал, можливо все.
СТБ? До речі, лише зараз помітив, що тепер слоган не під логотипом, а зліва від нього.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

BanderaTV

Цитата: TV-Ukr від Січень 18, 2021, 13:18:08
СТБ? До речі, лише зараз помітив, що тепер слоган не під логотипом, а зліва від нього.
Це вже з осені так, ви довго спали.
  •