М1 [DVB-T2/супутник]

Автор elena, Жовтень 11, 2011, 20:33:03

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Цитата: UzUA108 від Серпень 31, 2021, 20:01:15
UPD. Згадав, що 6 років назад, теж 31 серпня, інший канал SLM, "Qtv", теж кардинально змінив логотип. Що ж нас чекає у 31.08.22? СТБ? :lol:
СТБ вже змінював логотип 31 серпня) Це було у  2013 році.
Також 31 серпня 2015 року і ICTV змінив лого, якому було 10 років.
Також в StarLightMedia було дві зміни 24 серпня - зміна лого СТБ у 2008 та лого Нового каналу у 2021.

Логотип M-1 , до речі, особисто мені дуже подобається. Не гірше попереднього.  :super:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

UzUA108

#106
Хтось може розгледіти, що біля там логотипу? 31 (типу число), чи що?

UPD. Знайшов - 2.0


DrewUA

#107
Доречі від учора під назвами музичних блоків додано слово "Кожному!". Рядок зі словами було остаточно прибрано, додали цікавий ефект переміщення донизу для переходу до наступного кліпу, причому без пауз, ніби змішуючи (це особливо сподобалось). Дизайн деяких анонсів теж змінився, перехід на рекламу з EDM саундтреком. Доречі помітив що й голос анонсів каналу теж змінився, якщо не помиляюсь став Денис Жупник, але це й не дивно, Волошин тепер жеж голос Нового каналу, для М1 прийшлось знайти заміну... побачимо через деякий період, може просто заміна як у 2020 коли на на кілька місяців голосом той же Жупник був.

UPD: у блоці "Top Жир" сьогодні все ж таки рядок зі словами додали.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Цитата: DrewUA від Вересень 03, 2021, 10:34:54
Рядок зі словами було остаточно прибрано
Є він, на вихідних бачив.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: Radio_2019 від Вересень 08, 2021, 21:10:29
Є він, на вихідних бачив.
Так, я теж бачив, але я так бачу вони не стараються його виводити на всі кліпи, десь залишать, десь прибрали. Може на 2 кліпах на годину буде, а так можна вважати що є, що нема. Не те що раніше, на кожному, кожному кліпі був рядок. Нерозумію, що зараз там сталось...

Danevich

Зараз рядок майже на усіх кліпах на М1

Nevidomyy

Під час програм чи блоків, де є ведучі, рядку немає. Коли йдуть суто кліпи, то рядок є під час усіх кліпів, крім прем'єрних хіба що. Так і раніше наче було
  •  

kram2000

Сьогодні телеканал М1 привітає всіх з Різдвом концертом російського коміка-фріка Артура Пірожкова (Алєксандра Рєвви)  :evil: :evil:
  •  

MrMaxx

АААААРТУР ПИРОЖКОООВ!!!  :lol: :lol:
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  
    Подякували за цей пост: TV-Ukr

DrewUA

Мені цікаво, коли вони нарешті приберуть зі свого логотипу "2.0", чи це типу буде весь час? Направду яб не сказав що М1 оновився якось, все що було до, все й залишилось. Сподівався що може на 20 річчя каналу щось зроблять, але ні...

P.S. а про блоки кліпів де один і той самий кліп може бути у всіх блоках я мовчу вже. Чим тоді вони відрізняються?
  •  

Hanway

Цитата: DrewUA від Січень 07, 2022, 22:00:21
Мені цікаво, коли вони нарешті приберуть зі свого логотипу "2.0", чи це типу буде весь час? Направду яб не сказав що М1 оновився якось, все що було до, все й залишилось. Сподівався що може на 20 річчя каналу щось зроблять, але ні...

P.S. а про блоки кліпів де один і той самий кліп може бути у всіх блоках я мовчу вже. Чим тоді вони відрізняються?
З кожним роком візуальний дизайн М1 та М2 стає потворніше й потворніше, суцільна відсутність смаку та практичності. Щоразу думаю, що бридкіше нікуди, але з дна знову і знову стукають.
  •  

DrewUA

Цитата: Hanway від Січень 09, 2022, 15:17:13
З кожним роком візуальний дизайн М1 та М2 стає потворніше й потворніше, суцільна відсутність смаку та практичності. Щоразу думаю, що бридкіше нікуди, але з дна знову і знову стукають.
Погоджуюсь, десь з 2015 року їх дисайнер став деградувати у плані оформлення, а плашки з назвою кліпу з це вже... так логотип зараз нічого, але хоч трохи його підправити, але все рівно старий червоно білий логотип М1 бул краще візуально. Навіть якщо зараз поливитись MusicBox де мінімалізм у оформленні, то я скажу що у цьому плані він мені більш подобається чим М1.
  •  

DrewUA

#117
М1 по іншому впорядкував блоки кліпів, тепер поміняли місцями "Давай Співай" (котрий був у вечері) та "Топ Жир" (котрий був з 14 до 19).
Тепер слот "Топ" з 21 до 23 став трохи наповненим зі старими хітами 10-х.
Нічний етер здається без змін, один Hip-Hop нонстопом))

UPD: а ні, Hip-Hop'у нема, танцювальна музика тепер у ночі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Цитата: UzUA108 від Травень 10, 2022, 14:24:01
M1 таки повертає свою мітку - вчора бачив зарубіжну музику. Плейлисти на обох каналах майже довоєнний, лише без рос. попси на М1.
Водночас всілякі довоєнні розважальні програми/хіт паради поки що не поспішають повертати.
Періодично вмикав М1 та М2, там були українські пісні, часто воєнної тематики. Один раз натрапив на західну пісню на М1, а згодом і на М2. Хоча на М2 була не зовсім західна пісня - це був трек Ед Ширана и Антитіла.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

М1 прибрав рухомий рядок з новинами.
Може готуються повернутись на стандартний етер...
  •