Усміхніться! :-)

Автор Lerry, Січень 29, 2011, 11:01:05

Попередня тема - Наступна тема

kopop

- Добрий день, а можна
дівчинку на синхронне
плавання записати?
- Звичайно, у нас якраз
одна втопилась!
  •  

kopop

Пpиходить Маша в
перший клас.
- А ти рахувати вмієш? -
Запитує вчителька.
- Один, два, тpи, чотиpи,
п'ять, шість, сім...
- А далі знаєш?
- ...вісім, дев'ять, десять,
валет, дама, коpоль, туз.
  •  

Ігор

  •  

Ігор

  •  

kopop

Батько так хотів, щоб його
син став фізиком, що бив
його не ременем, а
струмом.
  •  

Ilya

Почему Сережу не берут на рыбалку? Сережа здоровый до безобразия амбал обвинил свою красавицу и умницу жену Леночку в б.. стве и пошел к маме.
 Тем временем компания из 5 ти человек на 2-х машинах проезжала мимо Сереженого дома на рыбалку. Увидев Сережу предложили поехать с ними (все знакомы с детства). Сережа решил поехать на своей машине.
 Приехав на место компания из 51 (Сережа) упились в смерть. искупались и вырубились. Ночью проснулся Сережа в затуманенном алкоголем мозгу мелькнула мысль: Ленка там одна надо проверить, а не с любовником ли?
 Не найдя ключи и шмотки в темноте Сережа отправился домой в трусах и пешком...
 К утру 20 км были позади и Сережа явился домой (микрорайон стоит на самой окраине города)... Ленка открыла дверь и пошла спать дальше... Мучаясь с похмелья Сережа оделся и пошел выпить пива и купить сигарет... Тем временем проснулись рыбаки. Сережи среди них не было. Была машина, одежда, обувь... А Сережи не было... Последнее что все помнили — было купание. «УТОНУЛ» — решили друзья и стали искать тело Сережи. Двоих отправили сообщить страшную весть родной жене Леночке... Когда черные вестники прибыли на место Леночка уже встала и собиралась в магазин. Зайдя в квартиру Саша не стал ходить вокруг да около, а прямо сказал Леночке что Сережа трагически погиб. Леночка видевшая любимого 2 часа назад решила что он попал под машину только что и упала в обморок. «Чего стоишь бегом за скорой «заорал Саша Юре и потащил Леночку на диван (скорая помощь в этом же доме на первом этаже легче добежать чем звонить)... Юра побежал по лестнице так как лифт был занят — это ехал домой Сережа...
 Тем временем Саша дотащил Леночку до дивана решил сделать ей искуственое дыхание (ну что-то же надо делать)... Разорвал на ней блузку и приступил как умел... Тем временем Сережа, хорошо опохмелившийся, зашел в квартиру...
 Скорая пригодилась всем...
 Больше Сережу на рыбалку мы не берем...
  •  

fediv

Перевірив, справді Google знає популярну фразу "вбити Януковича".
А ось ще одна особливість Google:
в пошуку введіть латинським шрифтом: DO
а google підкаже вам: do a barrel roll

натисніть на  "do a barrel roll" і побачите, що може витворяти
ваш звичайний Інтернет-експлорер.
  •  

front18krym

В черном-черном городе, на черной-черной улице, в черном-черном доме, в черно-черной квартире сидит черный-черный мужик и говорит:
- Никогда больше не буду сам заправлять картриджи для принтера!
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

pavlo_r

Картридж від лазерного принтера ще те зло. Якось на роботі навернувся (потрібно було струшувати після друку кожної другої сторінки) - я три дні руки від порошку відмити не міг. Але руки це дрібниця: років п'ять тому мій батько вперше спробував самостійно заправити кольоровий картридж струминевого принтера. Все як годиться - купив три баночки фарби (не пам'ятаю які там кольори, але помаранчевий серед них був), три шприци, дістав картридж, набрав у перший шприц цю злощасну помаранчеву фарбу і не розрахувавши об'єм який здатен вмістити картридж, що є сили витиснув три кубики фарби всередину. Фарба пішла під тиском і заповнивши ємність частково вернулась назад. Фатальною помилкою було те, що картридж знаходився близько біля обличчя, а отже струмінь фарби, що поверталась зміг його дістати та забруднити. Фарба ця, знаю з власного досвіду, дуже неохоче відмивається.
  •  

kopop

Фрази, що викликають
паніку:
1) невірний логін або
пароль.
2) я хочу з тобою
серйозно поговорити
3) до дошки піде...
4) це буде не боляче.
  •  

kopop

Легка форма наркоманії.
  •  

Ігор

В дни, когда происходит мало жестоких убийств, журналистам НТВ раздают оружие.
  •  

kopop

П'яний мужик сидить у
калюжі. Підходить мент:
- Громадянин, ви чому тут
в калюжі сидите?
- А ти хто такий взагалі,
мужик?
- Я міліціонер.
- А ти морський чи
сухопутний?
- Та начебто сухопутний.
- Ну так от і не лізь у наші
морські справи!
  •  

kopop

Армянський дитячий
садок:
- Дєті, ложку за маму! –
Нєєєт!
- Дєті, ложку за папу! –
Нєєєт!
- Ложку за красівих
дєвушек!
- Вааай! чам, чам, чам
  •  

kopop

Суддя звертається до
підсудного:
- Чому ви тричі грабували один
і той самий магазин?
- Бачите... Я спочатку украв там
плаття для дружини. Але ви ж
знаєте жінок. Потім двічі
довелося міняти.
  •