Усміхніться! :-)

Автор Lerry, Січень 29, 2011, 11:01:05

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

digitalif

2 belov

в україні так не кажуть, мова йшла про діаспору першої хвилі еміграції  
  •  

neekeri

Цитата: "belov" post=9721ого!! це в Україні так кажуть?

я так по секрету скажу, що в деяких районах Львівщини мова просто жахлива  :secret:  
  •  

mihaylin

«МТС» введет плату за отчеты о доставке SMS  :D
Телекоммуникационная компания «МТС Украина» во второй половине ноября вводит плату за услугу отчета о доставке сообщений (SMS). Об этом «proIT» сообщили представители оператора.
Стоимость услуги составит 3 коп. за один отчет.
Отметим, что функция отчета о доставленных сообщениях настраивается непосредственно в мобильных устройствах абонентов. Во многих трубках она установлена по умолчанию.
Напомним, сейчас все мобильные операторы Украины предоставляют эту услугу бесплатно. В «Киевстаре» и «Астелите» (life:)) о намерениях сделать отчеты платными пока не сообщали.

P.S. Скоро ли ждать внедрение "ПЛАТИ ЗА РОЗ'ЄДНАННЯ" розмови? ))))))))  
  •  

admin

а что Вы хотели от Машинно-Тракторной Станции со страусиными яйцами?  
  •  

SFC

если ты будешь так долго обедать, то в понедельник мы на твоей фотографии увидим только твою правую (или левую) щеку... ;)  
  •  

admin

угу...сайт мне пока тут не разнесите...  
  •  

SFC

таааа, все... пиzдеts твоему сайту!  :)  ;)  
  •  

Ігор

  •  

SFC

объявляются правила разноса сайта:

1. сайт подлежит разносу только в сроки отведенные на периф нацайника.
2. каждому джамшуту позволяется унести с собой только одну страницу.
3. на унесенной странице письки писать не позволяется.
4. унесенной страницей позволяется заклеить плазменную панель ближайшего соседа-олигарха, после чего все права на это произведение искусства переходят к нацайнику.
5. разносу не подлежат страницы со ссылками на видео и аудио майфуны.
6. размещать раскривушки позволяется только в приватном кутке.
7. на картах покрытия позволяется указывать места, где рафшан очена секаса делал.
8. hi-tech советы от мамы джамшута позволяется размещать в техническом кутке.

пысы. пилять с низу страницы я разношу сам!  
  •  

pavlo_r

Поки темою №1 залишається Супер радіо (привернули ж вони до себе увагу цього року), я викладу тут історію можливо не дуже смішну, але реальну і свіжу, бо трапилась сьогодні. (Вибачайте за можливий оффтоп):

Сьогодні в 12:57 на мій службовий телефон МТС поступив виклик від невідомого номера Київстар. Телефонуючий, що називається пустив гудок. Звісно я передзвонив.

- Алло. Ви до мене дзвонили - почув я тільки но підняли трубку.
- Ну я до багатьох дзвоню - відповів я і став пояснювати, що до нього я міг дзвонити по причині його звернення у нашу канторку. Буває таке, я телефоную на мобільні по роботі, і коли немає відповіді - відкладаю питання на пізніше. Само собою, що часто клієнти відзвонюють мені саме з таким питанням ("Ви до мене дзвонили"). Нічого дивного, тільки от той хто телефонував на цей раз давав якісь тупі, уточнюючі, питання і складалось враження наче спеціально тягне час. В результаті розмова розтягнулась на 1 хв. 30 сек., після чого я просто роз'єднав.
Як виявилося пізніше - на цей номер "телефонували" ледь не всі працівники нашої дільниці. Також хлопцям, які сьогодні працювали групою і до яких цей номер дзвонив з інтервалом 2-3 хв., вдалось дізнатись,  що обслуговується він на на тарифі, де платять 25 коп./ за хв. вхідного дзвінка з іншої мережі.

Отож, розповідаю реальний спосіб скинути пару копійок на рахунок  бабло

1) підключіть собі тарифний план а-ля "заробляй вухами" (де платять за вхідні).
2) роздобудьте список корпоративних номерів вашої фірми, або знайдіть того хто Вам надасть такий список зі своєї
Пам'ятайте!!! Оператори повинні бути різні!!!
3) як правило в більш-менш великих фірмах вихідних дзвінків в різних напрямках багато і ніхто не пам'ятає коли кому дзвонив
4) починайте обдзвонювати номера з наданого списку посилаючи - гудки, щоб встигли почути, але не встигли відповісти.
5) коли відзвонять тягніть розмову, адже чим довше на лінії  - тим краще для вас.
6) Будьте обережні. Зловимо - поламаємо телефон, повідриваємо руки.  :diablo:  :diablo:  :diablo:

П.С. Номер телефону, який дзвонив сьогодні по наших номерах виглядає так: 067 - 37Х-Х-220  
  •  

AlexFM

У меня отец работает охранником на рынке. Рассказывал, как коллеги забавляются на смене - сутки через трое, делать человеку нех, он дает объявления в газету типа: "подарю котят, перс" или "сдам квартиру дешево" и все это с подписью "звонить в любое время". Накопленые за смену ср-ва перекидывают "менялам" на счет за пол-цены. Батька говорит таким способом некотороые за смену на бутылку зарабатывают! :)))  
  •  

pavlo_r

Не слабо ))) Тільки в моєму випадку хтось явно отримав список наших номерів (такі 2 роки тому роздали кожному з нас) від наших же, або це і був хтось з наших. Сумніваюсь, що хтось зламав базу даних МТС, а номери нашої корпорації йдуть не під ряд, а дуже навіть розкидано (є й коди різні)  
  •  

Ігор

Згадав коли я був студентом зявився тарифний план "плюс" ми сиділи думали варіанти як підзаробити, один із варіантів був таким: прийти в гості до того, в коге є домашній телефон. Тихенько набрати з нього свій номер, взяти трубку, і нехай іде розмова.


Вчора друг купив
вогнегасник
китайський. Так там
ззаду, де все про нього
написано з купою
помилок, була фраза
яка мене
приголомшила хвилин
на 30!
© "Не розпилювати
поблизу відкритого
вогню."


Дівчина сідає до свого хлопця в мaшину. Він з печaльним виглядом їй повідомляє: - У мене неприємність ... Дівчина: - Що таке? Хлопець сумно: -Та ось, послухaй ... Включaет пісню Дaнко "Мaлиш". Текст: "Твій мaлюк росте не по рокaм....". Дівчина в ступорі - "І коли це ви, мужики, все встигаєте?! .." Мало не плaче від образи і злості. А хлопець - тaк же сумно: - Послухaлa? По-моєму в мене прaвa колонкa шумить, так?  
  •  

SFC

безобразие. остались всего одни сутки, а сайт до сих пор не разнесен :lol:  
  •