ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

andrey1985

Влад, виправ в історії розвитку радіомовлення, що радіостанція "Рівне FM" розпочала повноцінне мовлення 1-го листопада. Ти написав 6-го.

ЦитатаПаралельно дублюється і на 62,24
 І теж після 00.00....  
 Хоча ніби це вже час "Марії"?

Тобто, ви хотіли сказати, на 68,24? Але вчора я чув о 17:00 передавач 68,24 виключили зовсім. А далі я не слухав. Може і було. А мовлення радіо "Марія" на 68,2 вже давно розпочалось. Я сам чув.  
  •  

Шурко

Так, саме 68,24. Але дивне у тебе "Радіо Марія". Сьогоді після 3 ночі співала Свєта Любода і явно не Аве Марію... :lol:  
  •  

Шурко

Типу лого Рівне ФМ.

http://ib2.keep4u.ru/s/2011/11/02/77/7741081087faddef9283530fc8db6173.jpg

Може з часом ще додадуть другу частину слогану радіостанції - "Слухай головне - головне слухай!".  
  •  

***

Только что юзал Ровенский УКВ :music: . На волне 68,24 - радио Мария. Так что, админ, можешь вносить в таблицу теле- радио частот изменения  
  •  

SFC

не может он. ему нужны цифры. gps-координаты точки приема и сколько намерял?  
  •  

admin

  •  

admin

Точно є ця Марія? ци продовження ОДТРК?  
  •  

SFC

главное, чтобы ты там со стула не упал. а они пусть не расслабляются. :)  
  •  

***

Я понял в чем смысл вопроса, прочитав, предыдущие посты. Нет вчера после полуночи было 100% «Радио Мария». Мужской голос сообщил, что на «Радио Мария» трансляция мессы Папы Иоанна Павла ІІ (!?).
Че сейчас в ровенском УКВ – сообщить не могу в связи с отсутствием, как говорится, «технических возможностей».  
  •  

Radiostyle

  •  

velychko.op

  •  

velychko.op

от я і промоніторив... сам здивувався але оце вдень на 68,24 глухо... взагалі не ловить... вночі же ця частота працює...
ще я вчора їздив на відпочинок в ліс... с.Козлин... 25км на північ від Рівного до Антополя звідти десь 15км відстань... і от мені лінь було перевіряти кожну частоту... але на автоскані в магнітолі автомобіля... знаходило :

89,1 Культура
100,4 1НРУ(Луцьк)
102,0 Радіус ФМ
102,2 Польське радіо... як показав РДС мовлення іде з Любліна
103,4 польська радіостанція... впевнеий прийом... РДС починався самим словом "РДС"

це те що на автоскан вдалося піймати... ще зловив 87,6 ... 107,5 Перець... взагалі шикарно на рівні ішов...
останнім часом спостерігаю що на автомагнітолу у себе в Здолбунові без проблем і впевнено на 107,5 приймається Перець... досить дивно... раніше він так впевнено не приймався... а було чутно його десь там далеко...
також 104,0 чутно якійсь дальній голос... тобто є признаки життя(у Здолбунові)
там у Козлині що цікаво автоматом 104,0 не ловило... хча приймалося добре  
  •  

andrey1985

Цитата: "Шурко" post=9063Так, саме 68,24. Але дивне у тебе "Радіо Марія". Сьогоді після 3 ночі співала Свєта Любода і явно не Аве Марію... :lol:
Незнаю, ти щось напевно не те слухав. Мовлення Марії розпочалось ще в жовтні. Я чув їхні католицькі передачі.  
  •  

andrey1985

Цитата: "admin" post=9311Точно є ця Марія? ци продовження ОДТРК?
Точно є радіо "Марія". А про ОДТРК на 68,24 перестаньте нарешті говорити. Воно перестало там мовити ще 31 жовтня 0 17:00. Я сам слухав, як вони прощалися з частотою 68,2. І думаю, що їх більше там не буде.
До речі, Влад, ти написав в історії, що радіо "Марія" почало мовити на початку листопада. Але воно було ще в жовтні. Принаймні в кінці жовтня я його вперше там почув.  
  •  

andrey1985

Цитата: "mikhail" post=9506також 104,0 чутно якійсь дальній голос... тобто є признаки життя(у Здолбунові)
там у Козлині що цікаво автоматом 104,0 не ловило... хча приймалося добре
На 104,0 знаходиться радіо "Березне", воно недавно почало мовлення. Тривалість його ефіру - 4 год 20 хв на добу. Весь час, що залишається, мовить радіо "Культура" (3-й канал НРУ). Я сам живу в Козлині і на магнітолі його чую.
А Культура на 89,1 ймовірно таки збільшила потужність. На китайський приймач досить непогано ловиться і у стереорежимі.  
  •