ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

andrey1985

А на сайті proradio.org.ua все по-старому:
На 68,2 мовить Край. Рівне ФМ на 87,8 - Inactive.
Як їм повідомити, що в нас вже все по-іншому?  
  •  

Radiostyle

Цитата: "andrey1985" post=9525А на сайті proradio.org.ua все по-старому:
На 68,2 мовить Край. Рівне ФМ на 87,8 - Inactive.
Як їм повідомити, що в нас вже все по-іншому?
http://www.proradio.org.ua/we/contacts.php
P.S. Раджу писати на info@proradio.org.ua - швидша реакція на лист,сам декілька раз сюди писав,написав звечора,на ранок уже виправили!
Успіхів!!!  ;)  
  •  

velychko.op

мені цікавий той факт що Перець став впевненіше ловити... сьогодні навіть автосканом його піймав
Марія мовить цілодобово? Вона ж має 6год ліцензії вночі
ото вдень шось слабо ловилося  
  •  

andrey1985

Радіо "Марія" мовить з 0:00 до 6:00 згідно ліцензіі  
  •  

admin

Цитата: "andrey1985" post=9511До речі, Влад, ти написав в історії, що радіо "Марія" почало мовити на початку листопада. Але воно було ще в жовтні. Принаймні в кінці жовтня я його вперше там почув.
виправив
усе інше у цьому топіку останнім часом якесь незрозуміле  
  •  

velychko.op

Ось.. тому я нічого вдень і не зловив...  
  •  

***

Цитата: "admin" post=9583
Цитата: "andrey1985" post=9511До речі, Влад, ти написав в історії, що радіо "Марія" почало мовити на початку листопада. Але воно було ще в жовтні. Принаймні в кінці жовтня я його вперше там почув.
виправив
усе інше у цьому топіку останнім часом якесь незрозуміле

Эт скорее всего из-за того, что такого наплыва событий в истории радиоэфира Ровенской области еще не было  
  •  

admin

скорее от того что разными юзерами даётся противоположная инфа  
  •  

Radiostyle

Цитата: "admin" post=9615скорее от того что разными юзерами даётся противоположная инфа
Так Владе,згадуються прислів'я :"Чув дзвін,та не знаю звідки він","Як не дочує,то добреше".  
  •  

vital-fm

Владе "радіо край/Рівне фм" та "Рівне фм" одинакові потоки, тільки перший для плеєра, другий з сайту.
Може перший перейменувати і поставити поруч з другим?
Або залишити один.  
  •  

Шурко

Пост про радіо Марію переніс в окрему тему  
  •  

RadioS

Сьогодні вдень провіряв 68.24, там не було ніяких признаків мовлення радіо край,суцільна тиша, так що може край припинила своє існування :bye:  
  •  

Lawyer

так вроде же там сектанты РМ, как они говорят, в тестовом режиме, вещают. Неужели им прикрыли безлицензионное вещание?  
  •  

velychko.op

хочу щоб ви внесли поправки до радіомовлення в острозі ... рівненської області...
90,0 Радіо 24 є і дуже пристойно приймається...
а от до 87,8 , 90,4 , 105,7 я б додав позначку "слабкий сигнал" доволі важко буває на мобільний їх виловити... з іншими також проблеми ... але не такі... трек приймається найкраще... і поділля непогано... але доволі часто те поділля тупить... то воно є то його нема  
  •  

RadioS

Цитата: "Lawyer" post=10708так вроде же там сектанты РМ, как они говорят, в тестовом режиме, вещают. Неужели им прикрыли безлицензионное вещание?
Мабуть так, вдень їх  я не чув  
  •