ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

Roman3101

#1200
Цитата: vovan123879 від Серпень 15, 2024, 18:33:47Мені просто цікаво: чи це проблеми прийому зі супутника на Антополі, які виникають періодично чи пора шось з тюнером робити(прошивка і тд). Параметри прийому завжди однакові 53 на 100
Моя перша порада- спробуйте підключити інакший тюнер.Порада номер 2 - якщо  кабель давній і є тріщини - поміняйте.Порада номер 3 - поміняти плату підсилювача.Сам займаюсь ремонтами і встановленням супутникового  ТБ більше 25 років , Т2 - більше 10  р.

velychko.op

Я думаю тюнер або антена. Бо подібних проблем в себе не помічав

Roman3101

Цитата: velychko.op від Серпень 16, 2024, 10:15:46Я думаю тюнер або антена. Бо подібних проблем в себе не помічав
Спробуйте замінити кабель. Також можливе окислення контактів підключення плати підсилювача. Заміна на інакший тюнер.Спробувати змінити живлення антени- дуже часто по кабелю на плату підсилювача подається майже 15 вольт.Вирішення проблеми в заміні на регульований блок живлення 12 вольт.Регулятор потрібно виставити в середнє полложення- 6 вольт достатньо.
  •  
    Подякували за цей пост: vovan123879

vovan123879

Дякую за поради. Проблема у мене. Кабель поміняв. Антена пасивна і кімнатна(петля з кабелю). Скоріше за все тюнер

Roman3101

#1204
Рівненський телеканал «ITV media group» під час війни: про міську раду та російські фейки

Серпень 20, 2024, 13:52:26
https://detector.media/regionalni-telenovini/article/231070/2024-08-20-rivnenskyy-telekanal-itv-media-group-pid-chas-viyny-pro-misku-radu-ta-rosiyski-feyky/
  •  

Radio_2019

Чи можна попросити когось з Рівного перевірити коректність роботи стерео та RDS на 90,4 МГц? Як мінімум щодо роботи останнього в мене виникають сумніви. Дякую.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

velychko.op

Цитата: Radio_2019 від Серпень 21, 2024, 12:47:13Чи можна попросити когось з Рівного перевірити коректність роботи стерео та RDS на 90,4 МГц? Як мінімум щодо роботи останнього в мене виникають сумніви. Дякую.
на рахунок стерео не знаю але рдс немає
  •  

Mykola

Добрий день, підкажіть будь ласка, чи можуть перенести частоту 107.5(Перець FM) з Дубровиці до Рівного? Тому що мовлення вже дуже довго немає
  •  

DrewUA

Цитата: Mykola від Серпень 21, 2024, 18:30:10Добрий день, підкажіть будь ласка, чи можуть перенести частоту 107.5(Перець FM) з Дубровиці до Рівного? Тому що мовлення вже дуже довго немає
Це так не працює.
Якщо оголосять конкурс на якусь частоту у місті Рівне (точніше Антополі) і вони виграють її, тоді так.
Наразі маємо ситуацію схожу на те як робила Львівська Хвиля коли у липні 2022 вони вимкнули більшість своїх передавачів на Волині та Рівному на яких мовили кілька років, заради економії. Тогоріч у грудні вони відновили мовлення у Зарічному, але у Волинській області цього не зробили й досі.
Повертаючись до Перця, перенести мовлення в інше місця не можна, можна як я вже описав, виграти на конкурсі якщо буде такий оголошено.
  •  
    Подякували за цей пост: Mykola

Mykola

А коли взагалі Нацрада проводить ці конкурси?
  •  

vital-fm

Якщо Перець відмовиться від частоти, як з 104,9, то за місяць.
Краще чекати на відновлення мовлення.
  •  
    Подякували за цей пост: Mykola

velychko.op

Так далеко частоти не переносять) а перець уже колись був у рівному і у багатьох містах колишньої старої мелодії і потім від тих частот він повідомовлявся. Зараз на них радіо релакс у більшості. Зарічне їм цікаво не було і залишився там перець донині
  •  

admin

Мені пишуть:

1. Пишуть, ITV почав мовлення в Дубно (https://www.facebook.com/itv.media.group/posts/pfbid02StHbicZvdKnVQQqxfdhCabutggt5GZZeB9Da7AYyi7Xqq1nH4Y7B1NvtrqeBfLRBl). На рахунок Сфера-ТВ і Рівне-1 не знаю, вони ж ніби давно мають ліцензії, чи була інформація, що вони зараз не працюють?
2. Був за 7 км від вежі в Антополі, мовлення на 99.7 відсутнє. Там де було теж з часом пропало. Піратили марафон?
...
4. Інформація про мовлення Єврорадіо з Дубровиці зникла з сайтів Єврорадіо і Перця. Сам Перець не можу прийняти вже кілька місяців.
  •  

velychko.op

У рівному зараз не працює мх 2 і 3
  •  
    Подякували за цей пост: vovan123879

vovan123879

#1214
Секунду назад скан зробив. Працює все, окрім сьомого. Годину назад працювали лише перший і п'ятий
+ 90,9 не приймається, всі інші ок. Зранку було лише 87,8, 103,0, 105,7, 99,2, 106,4
  •