ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: "FMDX" post=7413День добрый! А можно частоту???
а перечитать первое сообщение?
и глянуть сюда сложно?  
  •  

FMDX

Точно!!! Это он и ЕСТЬ!!! :woohoo:  Месяца с два уже вещает. Сигнал, правда, не настолько сильный, чтоб со цветом (ну, может, ещё из-за антенны), но достаточный, чтоб настроить звук БЕЗ шума.
*****
Что-то в поле для сообщения-ответа смайлов на выбор меньше стало :( ...  
  •  

RadioS

Якщо точніше то частота 799 мгц  
  •  

FMDX

Цитата: "RadioS" post=7418Якщо точніше то частота 799 мгц
Саме так :)  
  •  

velychko.op

в здолбунові я піймав ТВі з дуже поганою якістю..ледь вдалося визначити що йде він у ПАЛ. Питання : де знаходиться той ремонт телевізорів ? так хоть приблизно можна визначити де знаходиться передавач..і яка якість картинки була?

P/S. Рівне ФМ на 87,8 6 числа ймовірно робило тестове включення... наразі мовлення там немає  
  •  

velychko.op

http://www.youtube.com/watch?v=Nwm1bRcp4uY

з цього відео можна побачити що канал ТВі мовить... і на додаток скан всіх інших  
  •  

admin

Цитата: "RadioS" post=7392Це виходить що маючи чи мало грошиків, можна купити передавач встановити його де завгодно, вибрати частоту, і мовити на всю, баз конкурсу без ліцензії і ніхто тобі нічого не зробить, :P  а як приїде УДЦР, башлянув, ;) і працюй далі, :)  щось мало віриться що вони на це так просто закривають очі та роблять вигляд що нічого нема, на певне це вигідніше ЇМ отримувати стабільний дохід, ніж раз оштрафувати,але чому ж тут дивуватись ми живемо в країні чудес Україні :silly:
лише у випадку найбільш честного канала))))  
  •  

velychko.op

незнаю як Вам , а по наповненні ефіру і чесності новин ТВі стоїть першим
а от чому вони піратять цього не знаю  
  •  

FMDX

Цитата: "mikhail" post=7431незнаю як Вам , а по наповненні ефіру і чесності новин ТВі стоїть першим
+1000
Михайле, а Что у Вас на 4ом??? Спасибо за ответ :)
*****
Это Вы называете "дуже поганою якістю"? У меня не намного лучше... А КАК ЗВУК? ЧИСТЫЙ или неразборчивый (слова, фразы)???  
  •  

velychko.op

звук нормальний на цьому телевізорі трошки пошипує іноді  
  •  

velychko.op

  •  

FMDX

Понятно. Меня отсутсвие их эмблемы (или НТН) сбило с толку... Принимали, наверное, на обычную рогатую? Или эфирная антенна тоже включена в этот скан?  
  •  

RadioS

Цитата: "mikhail" post=7424в здолбунові я піймав ТВі з дуже поганою якістю..ледь вдалося визначити що йде він у ПАЛ. Питання : де знаходиться той ремонт телевізорів ? так хоть приблизно можна визначити де знаходиться передавач..і яка якість картинки була?

P/S. Рівне ФМ на 87,8 6 числа ймовірно робило тестове включення... наразі мовлення там немає
А я вже став переживати де Ти подівся, щось давненько тебе не було тут видно, на рахунок якісного сигналу то він на відмінно приймається на вул, Мірющенка,Віденська (там знаходиться телемайстерня) та центральна частина міста.  
  •  

admin

Цитата: "mikhail" post=7431незнаю як Вам , а по наповненні ефіру і чесності новин ТВі стоїть першим
а от чому вони піратять цього не знаю
тому що самі чесні ))))  
  •  

RadioS

  •