ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

  •  

velychko.op

до речі.. щойно перевірив... і у мене ТВі став краще показувати... навіть колір став пробиватись на фоні системи Пал  
  •  

FMDX

Ну почему же "якщо щось говорить" :) ... Коренному рівнянину... Новый двор - это где-то в границах от Авангарда через железнодорожную больницу и до Дворца (Дворецкой) или включая её...  
  •  

velychko.op

  •  

RadioS

Цитата: "FMDX" post=18972Ну почему же "якщо щось говорить" :) ... Коренному рівнянину... Новый двор - это где-то в границах от Авангарда через железнодорожную больницу и до Дворца (Дворецкой) или включая её...
Це ти в сторону басового кута пішов а новий двір це дорога на здолбунів,квасилів.........  
  •  

FMDX

Ах, тогда сорри, буду знать (память человека, увы, небезгранична) :oops: ...  
  •  

andrey1985

Цитата: "FMDX" post=18908Да, RadioS, уточните, пожалуйста, место приёма и тип антенны, интересно узнать, а то, как я раньше писал, на Пивничном приём был сложный, а здесь, в районе Автовокзала, это невозможно сравнить - Антополь за пару км и сигнал почти идеален...
А при чому тут Антополь? Передавач ТВі знаходиться у Рівному.  
  •  

АДВ

Дуже дивно,що їх не вимикають,місцева влада певно позитивне ставлення має  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

RadioS

У Рівному розпочала цілодобове інтернет мовлення місцева радіостанція Ритм, що має дві години на частоті 90.9 мгц та ділить ефір з Люкс фм :music: http://ritmonline.net/ , мовлення супроводжується панорамами м. Рівне,також можна слухати окремо в плеєрі вінамп  
  •  

mask@mail.ru

Цитата: "RadioS" post=19035У Рівному розпочала цілодобове інтернет мовлення місцева радіостанція Ритм, що має дві години на частоті 90.9 мгц та ділить ефір з Люкс фм :music: http://ritmonline.net/ , мовлення супроводжується панорамами м. Рівне,також можна слухати окремо в плеєрі вінамп
Добре що на 90.9 не цілодобово а тільки 2год люкс краще.  
  •  

Vova.UA

Чого так ? От зараз слухаю Ритм - те, що доктор прописав  :super:  :music:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

vital-fm

mask@mail.ru
Не порівнюйте непорівнюване, у Луцьку і Рівному я б мережевих прибрав - хай би місцеві розвивались.  
  •  

RadioS

До речі Влад, до онлайн перегляду каналів можеш також додати Рівненський канал Сфера тв  
  •  

mask@mail.ru

Цитата: "Vova.UA" post=19043Чого так ? От зараз слухаю Ритм - те, що доктор прописав  :super:  :music:
А мені нравиця люкс завжди настрії піднімає і музика там класна особино програма про це... прикольна.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "mask@mail.ru" post=19067
Цитата: "Vova.UA" post=19043Чого так ? От зараз слухаю Ритм - те, що доктор прописав  
А мені нравиця люкс завжди настрії піднімає і музика там класна особино програма про це... прикольна.
Якби мова йшла про львівський Люкс, то я би погодився, а так ...  :nea:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •