ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

mask@mail.ru

Ну Ритм фм теж непогано але Львівський Люкс це не те там нема ні Дюмина ни Василіси.Чому там йде месний ефір вони що неможуть з спутніка Києвський підключити?  
  •  

Vova.UA

Цитата: "mask@mail.ru" post=19073Чому там йде месний ефір вони що неможуть з спутніка Києвський підключити?
НЕ можуть !!! Бо львівський Люкс популярний, і свою станцію приємніше слухати, ніж столичну.
А так - пустять той київський шлак - і я видалю 104,7 з настройок ! І не тільки я .  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

vital-fm

А навіщо?
Львівський "Люкс" це історія, для неї і залишили.  
  •  

АДВ

Цитата: "Vova.UA" post=19074
Цитата: "mask@mail.ru" post=19073Чому там йде месний ефір вони що неможуть з спутніка Києвський підключити?
НЕ можуть !!! Бо львівський Люкс популярний, і свою станцію приємніше слухати, ніж столичну.
А так - пустять той київський шлак - і я видалю 104,7 з настройок ! І не тільки я .
Ніхто Київ не планує у Львові вмикати.Роман Богданович Андрейко дуже любить цей формат станції у Львові  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

pavlo_r

Цитата: "mask@mail.ru" post=19073Ну Ритм фм теж непогано але Львівський Люкс це не те там нема ні Дюмина ни Василіси.Чому там йде месний ефір вони що неможуть з спутніка Києвський підключити?
Спаси і сохрани! :P  Львівський ефір і так переважно шлаком наповнений, тільки київського Люкса і не вистачало. Мене особисто верне від їхніх вульгарних  жартів  :sick:  і трансвеститів в ефірі.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "ADV" post=19078Ніхто Київ не планує у Львові вмикати.Роман Богданович Андрейко дуже любить цей формат станції у Львові
А київський формат хто просуває? Андрій Іванович Садовий?  
  •  

АДВ

Цитата: "pavlo_r" post=19082і трансвеститів в ефірі.
він до Москви на Русскоє радіо увалив  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

АДВ

Цитата: "pavlo_r" post=19084
Цитата: "ADV" post=19078Ніхто Київ не планує у Львові вмикати.Роман Богданович Андрейко дуже любить цей формат станції у Львові
А київський формат хто просуває? Андрій Іванович Садовий?
УМХ  :P  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Шурко

Невдовзі у Кузнецовську з'явиться FM-радіостанція

Парадоксально, однак у Кузнецовську, біля якого розташована Рівненська атомна електростанція — один з потенційно найнебезпечніших об'єктів області — у разі катастрофи навіть не всі зможуть одразу дізнатися про надзвичайну подію. Гучномовці, які розставили по місту ще за радянських часів, до новозбудованих районів вже «не дістають», від проводового радіомовлення люди відмовилися, а сповістити про аварію через FM-радіостанції не має змоги, адже на Антопільській вежі для цього міста не встановлено ретранслятори.

Як пояснили у відділі оперативного чергування, зв'язку та оповіщення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації, у Кузнецовську, окрім використання гучномовців, терміново вони можуть вклинитися із своїми повідомленнями лише в ефір телеканалу УТ-1. І то це стало можливим віднедавна, коли наприкінці минулого року за 148 тисяч гривень з обласного бюджету закупили нове обладнання для системи оповіщення.

— Обладнання вже змонтували на Антопільській вежі, а на центральному пункті в Рівному встановили нову комп'ютеризовану систему та блоки оповіщення, — розповідає начальник відділу Ігор Мазурець. — В експлуатацію будемо вводити наприкінці березня або на початку наступного місяця. Відтак зможемо «перехоплювати» FM-радіостанції, які працюють в області, та ефір телеканалу УТ-1, аби сповістити мешканців області про надзвичайні події.

Що стосується Кузнецовська, то наскільки мені відомо, там невдовзі також з'явиться FM-радіостанція, тож зможемо охопити і це місто.

Газета «Рівне вечірнє»
№20, 15-3-2012  
  •  

admin

непогано, але якщо я щє розумію вклинювання в сигнал УТ-1 (так думаю, що це вклинювання в РРЛ на Кузнецовськ)

то з ФМ  :blink:  
  •  

Шурко

Програма
реконструкції, удосконалення та розвитку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Рівненської області "Сигнал-ВО" на 2011- 2017 роки


СХВАЛЕНО
Розпорядження голови
Рівненської облдержадміністрації
"20".  10. 2010  № 471   

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Рівненської обласної ради
"09".  12. 2010  № 22

Виконання основних завдань неможливе без сучасної системи централізованого оповіщення та зв'язку..... здійснюється з міського та позаміського запасних пунктів управління начальника цивільного захисту області засобами апаратури автоматизованого оповіщення шляхом... подання сигналу "Увага всім" з увімкненням зовнішніх електросирен та зверненням до населення області  або надання йому інформації шляхом перехоплення радіомовлення радіотрансляційних вузлів, у тому числі через FM - радіостанції:

Автоматизована система централізованого оповіщення цивільного захисту Рівненської області "Сигнал-ВО", як складова частина загальнодержавної системи оповіщення "Сигнал-Україна", потребує постійного обслуговування та перевірок її готовності. Проведення модернізації обладнання, заміна апаратури та засобів зв'язку сучасними зразками підвищить надійність роботи системи, забезпечить своєчасне оповіщення населення за допомогою побутових і спеціалізованих FM-приймачів працівників та відвідувачів підприємств сфери обслуговування, організацій.


РОЗРАХУНОК
вартості технічних засобів, проектних та будівельно-монтажних робіт, програмного забезпечення для створення автоматизованої системи централізованого оповіщення
цивільного захисту області....

....Блок оповіщення універсальний для перехоплення FM- станцій / вузлів ТБ – вартість одиниці – 17 000 грн.  
  •  

admin

wow
головне щоб це не було лише на папері  
  •  

Шурко

Цитата: "admin" post=19507wow
головне щоб це не було лише на папері
"Обладнання вже змонтували на Антопільській вежі, а на центральному пункті в Рівному встановили нову комп'ютеризовану систему та блоки оповіщення, — розповідає начальник відділу Ігор Мазурець. — В експлуатацію будемо вводити наприкінці березня або на початку наступного місяця"  
  •  

admin

я читати вмію.
сам знаєш що в Україні можуть написати усе що завгодно  
  •  

Шурко

Та не думаю... Зазвичай клєрки нижчого рівня (тут - начальник відділу у складі управління) просто так "ляпати" не будуть - якщо хоча б щось не знають, або чимось не володіють - відразу стан "шланга", а стрілки - на безпосереднього патроноса  
  •