ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

Боже, там всего-то на некоторое время они менялись, я даже не стал писать об этом сюда, хотя, конечно, тоже было неудобно из-за отсутствия канала, а сколько здесь шуму поднялось! :blink:
  •  

***

Сьогодні, 28 травня, уранці на Рівненщині не працюють FM-станції. Новини можна почути лише з приймачів від дротової мережі – «брехунців», як їх колись називали в народі.

«Сніжить» на більшості телевізійних каналів – інформує власкор IA ZIK.

За повідомленням із передавального центру, це пов'язано з профілактичними роботами, які розпочалися сьогодні вранці. Триватимуть вони до 14-ї години.
  •  

sergiyKON

Сьогодні в Рівному вдалося прийняти піратів на частоті 96,7 мгц, спочатку подумав що трансмітер в когось грає, але проїхавши значну частину міста,переконався в тому що сигнал стабільний та приймається однаково,грає переважно танцювальна музика якість майже як у місцевих мовників,хлопці хто з Рівного можете підтвердити цей факт?
  •  

Vova.UA

Цитата: "sergiyKON" post=25262хлопці хто з Рівного можете підтвердити цей факт?
RadioS підтвердить  ;)
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

FMDX

Так ГДЕ вcё-таки ТВи??? Я понимаю, как в прошлый раз - переключили и потом включили обратно, но включил сегодня телевизор - третий день нету :diablo: ... Они что, окончательно его уже избавились??? Мне СТБ с его тупыми программами и на ОДНОМ канале хватает :dash: Хотя бы что-то включили вместо, 2+2, например (конечно, понимаю, что его у нас нету, но помечтать можно)... //О, всесильный Интернет, спасибо тебе, что у тебя нету тех кАзлов, сидящих на "кнопке"... :super:
  •  

pavlo_r

FMDX, не знаю кому було адресоване Ваше звернення, але можна трішки детальніше? ТВі вже не мовить в Рівному? Передавач зовсім вимкнули чи на його місці СТБ іде?
  •  

FMDX

Адресовано всем, кто хоть какую-то информацию имеет... Да всё то же - СТБ. Только вот затянулось надолго - в прошлый раз где-то днём обошлось, да и то, если не ошибаюсь, неполным... Я-то, конечно, и Нетом могу обойтись, но дело принципа и интереса :blush:
*****
(Не в тему) Почему-то не могу найти темы о DX on FM, хотел туда пару слов написать о том, что принимал в понедельник, когда передатчик Антопольский вырубили...
  •  

admin

ну так что? менять ТВи на СТБ на странице Ровно?
  •  

RadioS

Цитата: "admin" post=25502ну так что? менять ТВи на СТБ на странице Ровно?
Мабуть не варто зараз показує ТВІ
  •  

FMDX

Э-э, Влад, что за шуточки - сразу менять :lol:  Есть уже...
  •  

sergiyKON

  •  

Zheka

  •  

sergiyKON

  •  

Zheka

щось їх розвелось тут(
а що вони транслюють?
  •  

sergiyKON

сьогодні павер хіт радіо в перемішку з кіссфм
  •