ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

Цитата: "RadioS" post=7436
Цитатана рахунок якісного сигналу то він на відмінно приймається на вул, Мірющенка,Віденська (там знаходиться телемайстерня) та центральна частина міста.
На следующей неделе буду иметь такую возможность - проверю, действительно ли в районе Мототрэка на відмінно ;)  Кста, Вы, наверное, не коренной житель города - общая инфа: ул. ВидИнская - от названия города Видин в Болгарии, побратима (бывшего?) города Ровно/Ривнэ.   :P  
  •  

RadioS

Цитата: "admin" post=7430лише у випадку найбільш честного канала))))
Чому? А мелодія чим гірше?  
  •  

admin

така сама була, поки мовила без ліцензії

а взагалі мелодія ліпша, бо ТВі коли були при владі, робила дуже цікаву гру.
Місцевим мовникам НР не переоформляла ліцензію доки в них не вписувалась ретрансляція ТВі. Так що привіт пламенным борцам демократии. про наперед закуплені передавачі для "10-ти ватного" конкурсу теж помовчим  
  •  

RadioS

Цитата: "FMDX" post=7439
Цитата: "RadioS" post=7436
Цитатана рахунок якісного сигналу то він на відмінно приймається на вул, Мірющенка,Віденська (там знаходиться телемайстерня) та центральна частина міста.
На следующей неделе буду иметь такую возможность - проверю, действительно ли в районе Мототрэка на відмінно ;)  Кста, Вы, наверное, не коренной житель города - общая инфа: ул. ВидИнская - от названия города Видин в Болгарии, побратима (бывшего?) города Ровно/Ривнэ.   :P
для
 географії
http://maps.google.com.ua/?ie=UTF8&ll=50.607244,26.276582&spn=0.002383,0.00456&t=h&z=17&source=embed  
  •  

FMDX

Что и требовалось подтвердить (если б на честь Відня, была бы Венской)  :)  
  •  

RadioS

Я не для того ссилку кінув щоб показати який ти розумний а я дурний.  
  •  

velychko.op

ймовірно передавач знаходиться десь там, якщо він малопотужний. А де ви намагалися піймати дома і не піймали? в якому районі?

- ні, у мене антена надворі, тільки вже не польська а рогата, місце прийому у мене ненайкраще, антену можна було і вище повісити,  але лінь було так як весь час дивлюсь супутник.

логотип Рівне-1 прозорий і на білому фоні його майже не було видно..він присутній тільки при трансляції власного ефіру. Коли НТН його немає  
  •  

velychko.op

ще один лозунг додався до "Живи з вогником"
"Правдв обєднує"  
  •  

velychko.op

Цитата: "mikhail" post=7462ще один лозунг додався до "Живи з вогником"
"Правдв обєднує"
"Правда об єднує"  
  •  

RadioS

Цитата: "mikhail" post=7461ймовірно передавач знаходиться десь там, якщо він малопотужний. А де ви намагалися піймати дома і не піймали? в якому районі?

- ні, у мене антена надворі, тільки вже не польська а рогата, місце прийому у мене ненайкраще, антену можна було і вище повісити,  але лінь було так як весь час дивлюсь супутник.

логотип Рівне-1 прозорий і на білому фоні його майже не було видно..він присутній тільки при трансляції власного ефіру. Коли НТН його немає
Михася можеш звертатися до мене на ти,я не ображусь,живу я в Н.Дворі,ти повинен знати де це.  
  •  

velychko.op

і в Новому дворі не приймається (( цікаво... в мене хаті в здолбунові в ямі... і піймало... ото рельєф ... цікавооо
а передавач закривають багатоповерхівки ймовірно раз він до нового двору не доходить

завтра буде можливість ще в одному місці перевірити)  
  •  

pavlo_r

Цитата: "FMDX" post=7439Кста, Вы, наверное, не коренной житель города - общая инфа: ул. ВидИнская - от названия города Видин в Болгарии, побратима (бывшего?) города Ровно/Ривнэ.   :P
Дякую за інформацію. Я кожного разу як був у Рівному гадав, що це за оказія. Тепер навіть соромно.  
  •  

RadioS

Цитата: "mikhail" post=7467і в Новому дворі не приймається (( цікаво... в мене хаті в здолбунові в ямі... і піймало... ото рельєф ... цікавооо
а передавач закривають багатоповерхівки ймовірно раз він до нового двору не доходить

завтра буде можливість ще в одному місці перевірити)
Мабуть це ззатого що вмене антена на горищі стоїть, просто немає сенсу її виставляти на кришу тому що видимість на вишку в мене відкрита,і всі канали показують добре, от ТВі нема, але я цим не крепко переймаюсь так як маю два сателіта,нтв+ і дракона.  
  •  

velychko.op

а в Новому дворі на рогатку буде все на ура ловити =)))  
  •  

velychko.op

сьогодні 17.10 зявилося мовлення на 87,8
вчора його не було
я сам перебуваю в острозі... прийом такої ж якості як і авторадіо і супер... тобто приблизно орієнтовно 500ват... на телефоні нокіа хрипить
АЛЕ от для порівняння Радіо 24 яке має також 500Ват сигнал кращий  
  •