ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Може 102,2 скоро запустять.
  •  

RadioS

Цитата: "vital-fm" post=45848Може 102,2 скоро запустять.
В мене також були такі догадки,але сьогодні цього не сталося, станції почали працювати з 17:00
  •  

vital-fm

Ну так може все встановили, а сам запуск буде пізніше.
  •  

andrey1985

Цитата: "RadioS" post=45840Я теж помітив що на профілактику це не схоже,тому що коли профілактика ,то не працює телебачення та радіомовлення взагалі,а так тв є а радіо немає,до цих пір аж дивно :dry:
Я зранку (десь о 10:30) перевіряв, то не було аналогового ТВ, цифрове не перевіряв. Після 14:00 не дивився. Але чому, як тут пишуть, радіо ввімкнули о 17:00? Якось дивно, що на три години пізніше. Чи ще якісь роботи проводили?
  •  

velychko.op

  •  

vital-fm

Я ж і кажу, що під час профілактики могли б передавач 102,2 поставити, а вже запустять пізніше.
  •  

velychko.op

до 8 березня думаю запустять
  •  

RadioS

Помітив на днях впевнений прийом з луцька 88.3 УР1, спостерігав за ним декілька днів , виявилось що сигнал до волі стабільний ,правда в деяких місця він на 2 а в інших навіть 5, хлопці з Рівного хто ще може це пітвердити
  •  

admin

  •  

velychko.op

ловив у Клевані 88,3 .. шо дуже здивувало.... )) сьогодні їхав

Карбишева ж блище до Рівного знаходиться)))
  •  

Andreyko

В Дубно також 88.3 - сигнал покращився :super:
  •  

admin

Цитата: "mikhail" post=46868Карбишева ж блище до Рівного знаходиться)))
а може різна висота?
  •  

Andreyko

Цитата: "admin" post=46871
Цитата: "mikhail" post=46868Карбишева ж блище до Рівного знаходиться)))
а може різна висота?
Можливо і різна висота, але раніше Радіо 24,що на 88,7 нічим не відрізнялось від 88,3. А зараз різниця суттєва.
  •  

velychko.op

раніше сигнал з луцька... зникав відразу за ківерцями.... в олиці вже не ловилось... а то в клевані я одне 88,3 і зловив... ну рівненські станції також всі присутні... та 89,1 і 100,4

це звісно викликало здивування.. але суттєвої уваги я не надав... я весь час чекаю коли зявиться 102,2 ... але ще глухо(
  •  

admin

Цитата: "Andreyko" post=46872
Цитата: "admin" post=46871
Цитата: "mikhail" post=46868Карбишева ж блище до Рівного знаходиться)))
а може різна висота?
Можливо і різна висота, але раніше Радіо 24,що на 88,7 нічим не відрізнялось від 88,3. А зараз різниця суттєва.
ще раз спробую пояснити
читайте уважно
мабуть, сьогодні, перенесли 88,3 на КАРБИШЕВА
а 88,7 залишилось на Словацького
велика різниця в висоті, тому і у радіусі покриття, тому приймається у тому нас. пункті
  •