ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

точно не скажу... бо то не телевізор що там сніг харатерний з*явився подібний до інших каналів які там знаходяться.... і впевнено сказав що вже воно на Карбишева )))
  •  

***

"РадиоДом" добавил в свой рекламный баннер Европу Плюс...
  •  

Свіщ

Як ви думаєте. Я живу 10 км. Від Антополя в сторону Києва. Чи буде європа плюс там ловити. Питаю бо лицензія в них на Рівне та район. Можливо вони передавачі не будуть направляти по кругу? І ще одне. Недавно нацрада дала доручення центру частот про збільшення потужностей та перенос передавачів. Дубно та радіо шансон там не було. Як ви думаєте, мабуть ніяких змін уже з цим не буде?
  •  

admin

Цитата: "Свіщ" post=47753Як ви думаєте. Я живу 10 км. Від Антополя в сторону Києва. Чи буде європа плюс там ловити.
буде

Цитата: "Свіщ" post=47753Дубно та радіо шансон там не було. Як ви думаєте, мабуть ніяких змін уже з цим не буде?
цього не можна казати напевно
  •  

udutcha07

Скажіть, будь-ласка, чи буде радіо Шансон з м.Дубно чути в м. Рівне?
  •  

admin

на типові приймачи, стабільно і повсюду - НІ
  •  

vital-fm

Цитата: "Свіщ" post=47753І ще одне. Недавно нацрада дала доручення центру частот про збільшення потужностей та перенос передавачів. Дубно та радіо шансон там не було. Як ви думаєте, мабуть ніяких змін уже з цим не буде?

Спочатку хоч би мовлення запустити, а там далі вже паперова робота, не все так одразу.
"24" у Львові вже другий раз хоче 1 КВТ.
  •  

velychko.op

от листаю програмку ТБ... Рівне-1 значно збільшив обсяги власного мовлення, особливо це стосується вихідних... ретрансляції НТН там зараз мінімум.  Будні мовлення каналу НТН... орієнтовно з 10:30 ... залежно коли там починається у цьому слоті програма наступна на НТН... і до 17.00 ... потім ввечері аж з 22:45... і все...
вихідні ще більше : НТН є лише в суботу 11:30-12:00 і з 19:00 серіали є в програмі Рівне-1 та співпадають з програмою НТН... неділя : 11:30-15:00 а ввечері взагалі немає ретрансляції каналу НТН...
 
РТБ вже давно не ретранслює УТР
  •  

АДВ

Може через те, що Рівне 1 вийде у цифру,нащо дублювати НТН?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

velychko.op

ну що я особисто хотів і сказати раніше було того Рівне1 кка годин, тепер кка годин НТН
  •  

Andreyko

Вчора проїзджав через с.Мирогощу, що на Дубенщині - а там на височині притягує погляд красива вежа РРС. Помітив, що антен стало вдвічі меньше. Стає не доцільним аналоговий релейний зв"язок. Чому ж цю високу щоглу, побудовану в кінці 70-х, напевно перед Олімпіадою 80, за типовим проектом 81186-1-КМ-74, висотою 132 м. не використати для місцевої трансляції телебачення і радіо. Як на мене -це кращий варіант, як Укртелекомівські вежі, що на Шибиній горі. Цікаво під чією власністю ця вежа? Можливо комусь, щось відомо?
www.panoramio.com/photo/87712347
www.panoramio.com/photo/87712360
  •  

admin

Якщо це вежа РРС то у власності Рівненськоі філіі КРРТ. Інакше це не РРС. Чому? Бо на Шибенноі мабуть дешевше.
  •  

kolobokarsen

Проживаю в м.Радивилів Рів.обл. Не знаю чи Культура з Луцька на 101,9 давно мовить, але приблизно вже тиждень сигнал став дуже потужний, глушить Радіо24 (102,1 Львів), але на ХІТ ФМ (101.7 Львів) не впливає.
  •  

Andreyko

101.9 з Луцька мовить з 2005 року. В Дубно покращення на цій частоті не помічав. Можливо частоту перенесли на Карбишева. А може у вас потужність сигналу викликано тропо, яке сьогодні помічалось?
  •  

kolobokarsen

Такий сигнал щодня і цілодобово. Колись схожа ситуація сталась з KissFM, тільки навпаки: сигнал був файний, а потім пропав. Перець ФМ з Луцька теж на багато гірший став (досить давно).
  •