ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: RadioS від Вересень 14, 2013, 16:52:04
Коли у Рівному з'явилася частота 104.6, і де її можна почути,в якій частині міста?
http://www.radioscanner.ru/forum/topic16808-151.html
  •  

RadioS

Так майже вагомий аргумент для того щоб додати його до таблиці,можливо це взагалі був трансмітер в когось в машині, я сканую Рівненський ефір майже що дня. і якщо я буду писати про ті частоти які я виловлюю з сусідніх авто то Рівне можна назвати піратським мовником :laugh:
  •  

admin

Мені e.v.g. написав. Думав що ти піратиш.:)
  •  

RadioS

На жаль я вже рік як склав своє антенно-передавльне господарство,після того як мене попередили що мене вже пасуть УДЦР, і не бавлюсь ним, хоча часом і хочеться...
  •  

Andreyko

На частоті 103.0 -  "Ретро FM", відсутнє стерео. Працює лише правий канал.
  •  

hash67

Не працює ні один мультиплекс, хто не будь в курсі чому?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

Станом на сьогодні на 08.00 ситуація не змінилася, цікаво це тільки в Рівному чи по всій Україні? Можливо це повязано із запуском Трк Ртм чи 112 Україна, але вони на 5 мультиплексі, тоді постає питання чому не працюють інші?  :ermm:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

Судячи з того що 0 повідомлень з інших регіонів України, то це лише у Рівном. Наврядчи це повязано із запуском згаданних телеканалів.
  •  

fedik

хех, то я не один, .... вже було подумав, що тюнер накрився
  •  

hash67

Цитата: fedik від Вересень 20, 2013, 10:38:27
хех, то я не один, .... вже було подумав, що тюнер накрився

ти не один, мене вчора ввечері вже троє перепитували. є можливість зараз перевіти, бо я на роботі, зараз без змін?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

fedik

Цитата: hash67 від Вересень 20, 2013, 11:20:59
ти не один, мене вчора ввечері вже троє перепитували. є можливість зараз перевіти, бо я на роботі, зараз без змін?
досі не працює...
з аналогиових лише декілька каналів працює
  •  

visock

Станом на 12-50 все без змін, мовлення відсутнє
  •  

FMDX

#447
5-10 минут назад включил приемник, настроенный на Ера-ФМ -- сигнал отсутствует :ermm:
П.С. 103.0, 103.7 и 105.7 также отключены (может, какая-то сязь с отключенными мультиплексами, типа передатчики те же?)...
  •  

visock

Писав за цифрове ТБ, а щойно ввімкнув аналогове - сигнал відсутній
  •  

FMDX

 Антопіль накрився мідним тазом :laugh:
  •