ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

RadioS

На Антопільській телевежі поблизу Рівного спрацювало автоматичне відключення,тому у Рівному та в радіусі 60-ти кілометрів довкола обласного центру з ефіру зник цифровий сигнал телебачення,сталося це о 19 годині 13 хвилин у четвер.

Тепер не мають змоги дивитися цифрове телебачення мешканці Рівного та Рівненського району, Гощанського, Здолбунівського, Острозького та Костопільського районів.

Як повідомив директор обласного радіотелевізійного передавального центру Віктор Талімончик, на вежі у селі Антопіль, звідки і ведеться трансляція, відключились передавачі. Там спрацював захист при аварії антенно-фідерної системи.

Як довго триватимуть роботи, поки що не відомо, адже їх суттєво ускладнюють погодні умови. http://ogo.ua/articles/view/2013-09-20/43160.html
  •  

admin

Хреново. Если обратка выбило защиту, то может понадобится замена фидера
  •  

FMDX

  •  

admin

Странно Т2 и радио не могут быть на одном фидере. Чето не договаривают
  •  

Свіщ

#454
Накінець увійшов.Не по темі, але повідомлю, що ще весною  випадково увімкнувши телевізор  побачив, що добавились цифрові канали.У мене були всі кодовані, крім 5 мульт.Крім 32 стало ще 9 пять з них були кодовані,а 4 показували фільми без логотипу каналу.Через кілька годин пропало.
А не працюе телебачення зараз бо мабуть  дощ і контакти заіржавіли.Я вранці бачив то хтось з нождачкою на вишку поліз.
Вже працюе.
А ритм  з першого жовтня буде тестове.Так мені відповіли там.
  •  

hash67

Цитата: Свіщ від Вересень 20, 2013, 15:29:42
Накінець увійшов.Не по темі, але повідомлю, що ще весною  випадково увімкнувши телевізор  побачив, що добавились цифрові канали.У мене були всі кодовані, крім 5 мульт.Крім 32 стало ще 9 пять з них були кодовані,а 4 показували фільми без логотипу каналу.Через кілька годин пропало.
А не працюе телебачення зараз бо мабуть  дощ і контакти заіржавіли.Я вранці бачив то хтось з нождачкою на вишку поліз.
Вже працюе.
А ритм  з першого жовтня буде тестове.Так мені відповіли там.

Ти з Антополя? Що там робиться і які слухи ходять?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Свіщ

Та ні.Я пошуткував з заіржавілими контактами.Думав тут  зрозуміють.
А на рахунок ритму то питав на форумі іх.Мені й відповіли що оріентовно з 1 жовтня тестовий.За тиждень чи два  мабуть перейдуть на звичайний.
Я, якщо знаеш, з Дорогобужа.
  •  

trtycoon

Розпочато мовлення радіо Рівне ФМ в Острозі 107,8 FM. Прийом сигналу впевнений в м. Нетішин Хмельницької обл.
  •  

Свіщ

Дивна ліцензія.А на78.7  було в Острозі погано?Я зараз в 30 км від Острога попробував телефоном то якщо покрутити навушники то звук добрий.Навіщо ж було ще один передавач?Мабуть в першу чергу для Нетішина.
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Гадаю мається на увазі 87,8 і те, що з Рівного вона повинна в Острозі нормально прийматися, тому Свіщ вважає ліцензію дивною. Взагалі - коли востаннє я був в Острозі - ефір з Рівного там приймався відмінно, тому тепер мешканці міста можуть чути Рфіне ФМ на двох частотах.
  •  

RadioS

Мене взагалі дивує нвіщо там Рівне фм на 107.8, яккщо з Рівного на 87.8 покриває на багато більшу територію, до прикладу в Шепетівці Хмельницької обл. 87.8 ловиться автосканом і прийом на  тверде 4 ,це коли 107.8 вже за Славутою тої ж обл вже не чути :dunno:
  •  

admin

В залежності від рельефу десь в районі буде краще чутно 107,8 МГц.
І тверда 5 в Острозі це завжди ліпше аніж тверда 4.
+можливість робити місцеві новини/привітання наприклад
  •  

Свіщ

#463
Так я мав на увазі що дома чую з Острого 100 ват  задовільно.Живу порівняно недалеко від Антополя.Тому Антопільський  500 ват там має бути добре(що вже й підтвердили).Тай рельеф там хороший.Якщо їхати з Рівного до Острога напряму то пряма видимість.Можливо через аес  зробили, щоб в разі аварії можна було повідомляти людей з місцевої студії.Краще б уже ур1 було.
Ритм поки що знову відклав запуск.Точніш не відклав на якесь число, а просто сказали що до 15 буде точно.
  •  

admin

#464
Ти можеш зрозуміти що якщо усе зробити по людськи то радіостанцію за 1 км завжди буде ліпше чутно аніж така яка за 36 км?
По друге, не завжди де чутно А з Б, чутно і Б з А, це не відноситься до Антопіль-Острог, але все таки запам'ятай
Щодо рельєфу, то між Антопілем та Острогом дійсно усе гарно.
http://old.wikimapia.org/#lat=50.3256165&lon=26.5131335&z=10&l=4&m=t&search=%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B3
а от трохи південніше починаються "нерівності", і за ними наприклад є нас пункт Болотківці



там різниця між прийом Антопіля та Острогом 23 Дб + 4 Дб врати на мосту складання, + якісь втрати на різниці у висоті кабелю, і там теоретично маємо гірший сигнал з Антополя

а якщо у Антополі Рівне йде наприклад зі 140 метрів, то усе ще гірше.
  •