ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

sten

Цитата: Свіщ від Жовтень 03, 2013, 18:45:27
Так я мав на увазі що дома чую з Острого 100 ват  задовільно.Живу порівняно недалеко від Антополя.Тому Антопільський  500 ват там має бути добре(що вже й підтвердили).Тай рельеф там хороший.Якщо їхати з Рівного до Острога напряму то пряма видимість.Можливо через аес  зробили, щоб в разі аварії можна було повідомляти людей з місцевої студії.Краще б уже ур1 було.
Ритм поки що знову відклав запуск.Точніш не відклав на якесь число, а просто сказали що до 15 буде точно.
Вообще, везде в Европе считается нормальным перекрытие населенного пункта с 2-х и более точек, так, получается меньше белых пятен, где сигнал радиостанции не доступен, в том числе используются маломощные передатчики для покрытия населенных пунктов покрытие, которых из-за рельефа с более мощных передатчиков либо вообще не возможно, либо возможно с очень серьёзными шумами.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Свіщ

#466
Ну якщо будемо говорити що мали добре, а зробили ідеально й ще радіти цьму не задумуючись то не краще було його перенести  на північ області де 100 ватного передавача в Кузнецовську не вистачає на всі райони?Я не тупий і розумію що так краще коли й там й там передавач.Але на півночі є райони де мабуть зовсім не чутно рівне фм то чому б не було його там поставити?Хіба це важко зрозуміти? Навіщо давати комусь все, а іншому нічого.
  •  

admin

Думаю тому що ОДТРК/НРКУ переносами не займаються принципово. Для них усі рівні, і усі мають правно на "передавач". Чекатимуть конкурс на півночі.

PS. Може бути що 107,8 на північ перенести не можна. Наприклад, пошук по БД дає що 107,8 задіяно у Любешеві
  •  

Свіщ

Я не пам.ятаю претендентів, але просто мав на увазі що якщо були інші бажаючі то краще було їм віддати перемогу.
  •  

admin

Там варіантів не було багато, нічого з того що є у Антополі. Шило на мило. А виграло б Супер, то взагалі мовчало би
  •  

vital-fm

#470
Так воно ж не подавалось.
Рішення 2527 там взагалі претендентів мало було, НРКУ та "Авторадіо".
Так що варіантів було б небагато: Одтрк/Нрку або ж окремо.
  •  

admin

Я про гіпотетичний варіант
  •  

RadioS

В південній частині м Рівне добре чути Рівне фм на 107.8 з Осрога , деколи навіть у стерео ловить автосканом приймач
  •  

admin

Цитата: trtycoon від Жовтень 02, 2013, 16:10:33
Розпочато мовлення радіо Рівне ФМ в Острозі 107,8 FM. Прийом сигналу впевнений в м. Нетішин Хмельницької обл.
А шо ще приймається у Нетішині? крім Острога. Увесь Антопіль?
  •  

trtycoon

В Нетішині приймається весь Антопіль (Радіо Трек, Європа Плас на 5, Super radio, Ера на 3, всі інші на 4 )+ Славута (Поділля Центр) ну і Острог відповідно.
  •  

admin

  •  

trtycoon

#476
По ТБ приймаються всі аналогові канали (Перший, 1+1, Інтер на 5, ТЕТ, НОВИЙ, РТБ, М1, Рівне 1, Україна, ICTV, 5 канал, К1 на 4, СТБ на 3-4 (в залежності від антени)). Т2 приймається  поза межами міста. По місту можливо приймається Т2 при "прямій" видимості (місто знаходиться в так називаємій ямі).  З Славути приймаються 23 та 52 канали.
  •  

admin

#477
Щось не можу зрозуміти...для аналогу місто не  ямі, а для Т2 у ямі?
Т2 не примається коли приймаються 13 аналогових каналів?
:roll:
  •  

velychko.op

Я сьогодні також промоніторив прийом РівнеФМ на 107,8. Вперше увімкнув приймач на телефоні Нокіа коли їхав з Луцька і вже знаходився в районі Обарова... було чутно що прийом є... був шум і сигнал пробивався через нього... по самому Рівному також шиплячий сигнал... ефір ідентичний з 87,8... в самому здолбунові можна вже нормально можна слухати ... але це також залежить від того чи низько чи високо... у себе в будинку на телефон я також можу прийняти 107.8 але сигнал шиплячий так як хата в ямі... тому у таблицю міста Рівне можна додавати 107,8 з поміткою слабкий сигнал... але як я зазначав приймом був на мобільний телефон, тому на магнітолу в атомобілі має бути краще.
  •  

FMDX

Свежие новости от одного из организаторов ТК Ритм -- из сегодняшнего блога телекомпании:
Цитатаволодимир11 жовтня 2013 р. 23:25
...11.10.2013 року здійснено подачу сигналу від обладнання студії до передавача "ЗЕОНБУД" В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ. На даний момент йде узгодження протоколів приймально-передавального обладнання РИТМ/ЗЕОНБУД.
  •