ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

володимир


тестування каналу розпочато 11.10.2013 року о 17:00 год. приносимо вибачення глядачам за відсутність повноцінного контенту на каналі з причин пусконалагоджувальних робіт. Фізична активність лінії перевірена, узгоджується протокол MPEG на вході комутації в РФ КРРТ (АНТОПІЛЬ)

ПІСЛЯ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ СИГНАЛУ РИТМ БУДЕ НАДАНО ДОЗВІЛ НА ВИХІД ДО ЕФІРУ. За нашими оцінками це відбудеться 14-15 жовтня 2013 року. За планом режим тестового мовлення триватиме до 1 листопада 2013 року, програмне наповнення каналу буде у відповідності до умов ліцензії з 15 жовтня 2013 року.
Дякуєм усім хто нас підтримує.
  •  

володимир

 :bravo:
"Вот логотип который был предложен руководству телеканала. Знак и логограмму можно использовать и поотдельности."
Алексей Литвин

  •  

admin

Так який ставити на сторінку телеканала? синій?
  •  

володимир

 :nono: ЧЕРВОНИЙ, однак точно буде відомо 15 жовтня... запара. Повідомлю одразу.
  •  

admin

  •  

володимир

...перепрошую, питання до адміністратора - переглядаючи сторінки ніяк не можу зрозуміти, що означає "РІВНЕ 1 (+ТВі)" в МХ-5 по с.Антопіль? Вдячний за відповідь. :blush:
  •  

admin

програми телеканалу ТВі на телеканалі Рівне1
  •  

володимир

Дякую за відповідь. Однак, аналізуючи програму Рівне 1 я не бачу там програм ТВі http://rivne1.tv/TvProg/ хоча дійсно, на рівні чуток місяців зо два тому пройшла інформація про черговий продаж каналу. Якщо в аналозі дійсно є тема "Рівне 1/НТН" то в цифрі тема "Рівне 1/ТВі" нічим не підкріплюється, або я щось пропускаю.
  •  

admin

Значить раніше були програми, а зараз вже немає
  •  

velychko.op

в ефірі Рівне-1 були програми "7 чудес України" і все ... логотип ТВі був... але ще той з вогником... інших програм там не було
  •  

admin

так були чи не були? і що зараз в цифрі? і що зараз в аналозі?
  •  

володимир

Якщо я вірно розумію питання, відповідаю:
1. аналогове мовлення 32 ТВК ДМХ - продукт Рівне 1/НТН 8/16 год.
2.цифрове мовлення МХ-5 - продукт Рівне 1 власного виробництва 24 год.
  •  

admin

а "Надія" (пн.-сб. 06:00-06:30, нд. 07:15-07:45) в аналозі?
  •  

velychko.op

а Надія незнаю... я зранку не вставав )))  :-) вчора вмикав і цифру і аналог ... то у аналозі був НТН ... а в цифрі повтор КВН рівненського на 32 каналі
  •  

FMDX

#494
Bлад, сколько живу на белом свете :lol: -- ну не было на канале Рівне-1 ретрансляций ТBі, чтобы их фиксировать в таблице!  Там НТН с самого начала, а в цифре СОБСТBЕННЫЕ программы, слегка разбавленные соседними с луцкого Аверса, но не ретрансляции ... А ныне вобще, если не ошибаюсь, остался в аналоге НТН чистый (завтра ещё раз перепроверю, только вот в какое время? B вечернее ведь нету) -- включаю телевизор во время, когда раньше шли Новости Ривного и их там попросту нету, один Киев... Насчёт программ ТК Надія, то они если и есть, то уж никак не в качестве ретрансляций, а попросту как программы...

П.М. Bолодимире, чекаємо на те, що у Bас усе вийде :super:

П.П.М. Синя емблема крутіша за дизайном і я розчарований, що знову написано не по-людськи -- останнім часом серед ТК пішла дурна мода писати "ТБ" латиницею :sick: і потім при звучанні воно озвучується як "ТB", тобто назва каналу українською, наприклад, "Сфера", а друге слово виходить російською. Такий дуже негарний суржик :-(
  •