ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

admin

ну, как я прописываю в таблице, то слово "ретранслирует" нету.
Так что программы Аверса есть?
  •  

FMDX

#496
Ну если, например, на Ривненской ОДТРК выходит какая-то программа или даже несколько другой ОДТРК (по обмену), ты же не пишешь в скобках название другой ОДТРК?  Так и здесь... Думаю, прописывать не стоит, не в том обьёме, чтобы выделять отдельно... //Как минимум одна, Новини сусіда по типу сделано на заказ (контент лучан и сделано ими), но они ее вроде позиционируют как свою личную, нужно будет посмотреть, когда она там будет идти...
  •  

admin

лого, есть или нету?  если есть то пишу
или же пишу какая именно программа, например "час країни"
как-то так
  •  

FMDX

  •  

velychko.op

на Аверсі я бачив програми рівненські... зокрема сюжети із новин Рівного... Козацькі розваги чи як там їх про рибалку))) ... ткож були ... без лого... напевно по обміну
  •  

володимир

#500
Передача екс Рівне 1, здається перебігла на Сферу а з Аверсом дійсно був обмін програм.  В той же час неможливо зрозуміти, де на сайті Рівне 1 інформація про "цифру" http://rivne1.tv/Info/?t=35 мова йде про аналог на 32 ТВК, хоча програма телепередач http://rivne1.tv/TvProg/ явно описує мовлення в "цифрі". Можливо, це частково пов"язано з тим, що сформований на ТРК ефір доставляється лінією РРЛ до Антополя, де і розгалужується на "аналог" і "цифру". При цьому на "аналоговому" відгалуженні комутатор робить перемикання Р1/НТН відповідно до умов ліцензіїї.
  •  

RadioS

В Острозі вже майже тиждень як не мовить Рівне фм на 107.8,присутній сигнал не сучої в стерео ,який сенс гріти повітря? :dunno:
  •  

Свіщ

Я теж помітив.Але забув написати про пустоту.
Ще давно  хотів запитати, бо не знайшов інформації.Куди подівся 10 канал колись?Чому розвалився?
  •  

hash67

Цитата: Свіщ від Жовтень 31, 2013, 17:42:29
Я теж помітив.Але забув написати про пустоту.
Ще давно  хотів запитати, бо не знайшов інформації.Куди подівся 10 канал колись?Чому розвалився?

На рахунок 10 каналу - теж цікаво, але на скільки я памятаю потім він називався СТБ-Рівне, а після того зник взагалі - з'їли київські гіганти  :-(
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

володимир

  •  

володимир

Цитата11.11.2013
Оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю «Будівництво радіотелевізійної станції за адресою: Рівненська область, Демидівський район, с. Копань.»

http://www.rrt.ua/purchases/index/index/lang/uk?page=1

треба так розуміти, що в 2014 нарешті буде вежа в Демидівці, а значить іще один МХ-5 який накриє "пляму" дубенського кряжу. Ще один конкурс нацради  :roll:
  •  

hash67

#506
Сьогодні в межах 21.00 - 21.20 Рівне 1 транслювало Громадське тв - наживо Євромайдан.  :roll:
На 112 Україна зарісувався Водний універ із сюжетом про блокування автобуса за підтримку провладного мітингу. :nosuper:

В неділю Рівне 1, як в аналозі так і в цифрі веде пряму трансляцію із Євромайдана.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

velychko.op

так ))  Еспресо ТВ який не має ліцензії один майдан і показує... чесно добре що є де це все подивитись))) і Громадське вмикаю то через інет...то на телевізорі через Смарт ТВ додаток Диван ТВ
  •  

Свіщ

Сьогодні ранком проїзджав Антополем, бачив автобус розмальваний з написом РРТ.Може  приїхали встановлювати передавач, наприклад шансону?
  •  

hash67

Треба просканувати, буду дуже радий, дякую за інфу  :bravo: Надіюсь радію не даремно
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •