ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

E.v.g.

На частоте 101,1 со вчерашнего дня появилась радиостанция ХИТ ФМ Украина. Город вещания неизвестен. Возле Ровно проходит громко в стерео режиме. Недавно на этой же частоте начала работать из г.Кузнецовска "Ровно ФМ". Возможно вещание оттуда, в интернете данных нет. Радиостанция то отключается, то включается снова, тестовое вещание?

http://www.radioscanner.ru/forum/topic16808-163.html
  •  

RadioS

Скоріше за все Хітфм 101.1це тропо проходження  з Ладижина(Він.обл) я теж вчора міг приймати на 5 Перець фм 102.5 з Хмельницького, та Румунську станцію 97.1
  •  

RadioS

Цитата: Свіщ від Грудень 19, 2013, 14:23:41
Сьогодні ранком проїзджав Антополем, бачив автобус розмальваний з написом РРТ.Може  приїхали встановлювати передавач, наприклад шансону?
Я його мало не щодня бачу в Рівному, це штатний автобус РРТ
  •  

hash67

Рівне 1 МОЛОДЦІ!!!! Дякую за трансляцію Громадського і Еспрессо тв.  :bravo:
Я просто подумав, що може хтось із вашої команди читає цей форум.  :дякую: :дякую: :дякую:

P.S. Можна пряму трансляцію із Рівному, тут слухи ходять (25 км від Рівного), що базар закритий, маршрутки горять, що дійсно робиться в Рівному.
Хто з Рівного, якщо щось знаєте - відпишіть
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

RadioS

#514
Радіо Трек вже працює на частоті 104.3 в м. Кузнецовськ Рівненської обл., інформація підтвердилась сухачамислухачами які дзвонили  в ефір станції з сусіднього міста Маневичі Вол.обл.,точна дата запуску поки невідома.
  •  

admin

  •  

velychko.op

У Рівному також є ТВі на 62 ТВК ... мовлення не з Антополя
  •  

admin

нагадай мені будь ласка, коли ТВі вимкнули?
  •  

velychko.op

Цитата: admin від Лютий 28, 2014, 22:09:10
нагадай мені будь ласка, коли ТВі вимкнули?
тоді коли і в луцьку ... на початку 2013 року
  •  

velychko.op

промоніторив ТВІ у Рівному ... покриття найкраще в районі 12 школи і Автовокзалу... там треба шукати точку ...  але все місто не покривається нормально....
  •  

hash67

#520
Цитата: mikhail від Березень 09, 2014, 17:22:30
промоніторив ТВІ у Рівному ... покриття найкраще в районі 12 школи і Автовокзалу... там треба шукати точку ...  але все місто не покривається нормально....

Жаль.
Доречі сьогодні в обід помітив відсотнє мовлення ТРК Ритм, хтось знає причину? Можливе вже налагодили...

Станом на 21.10 - мовлення Ритму також відсутнє
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

Ніяк не було часу запитати... А хто знає причину того, що УТ-1 у Рівному у районі Автовокзалу (аналог), тобто у зоні стабільного прийому сигналу, показує гірше, ніж НАBІТЬ СТБ --  хіба передавач не в Антополі, разом з іншими? :roll:  При тому, що усі інші дуже непогано, на 5ку чи тверду 4ку...
  •  

velychko.op

незнаю... там де і був... в мене в хаті у Здолбунові в хорошій якості на кімнатну антену приймається лише УТ-1
  •  

admin

Цитата: FMDX від Березень 12, 2014, 12:51:45
Ніяк не було часу запитати... А хто знає причину того, що УТ-1 у Рівному у районі Автовокзалу (аналог), тобто у зоні стабільного прийому сигналу, показує гірше, ніж НАBІТЬ СТБ --  хіба передавач не в Антополі, разом з іншими? :roll:  При тому, що усі інші дуже непогано, на 5ку чи тверду 4ку...
може провал у секторі, а може антенна гавно для 3 ТВК. СТБ - 10 ТВК, це вже велика різниця
  •  

hash67

Навіщо ставити передавач у Рівному, коли його і в кабелі вдосталь? Чому не в Антополі, чи ліцензії не мають? Я за 25 км від Рівного зловити взагалі не можу - чи підніміть потужність передавача щоб область бачила!!!!  :evil:
p.s. Можливо цей форум хтось читає, хто може на це вплинути
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •