ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

  •  

pavlo_r

hush67, ясна річ, що немають. Тому й піратять з Рівного. При чому так нахабно, що я б забрав у них діючі ліцензії і закрив би до біса за таку поведінку.
  •  

velychko.op

ТВі покращив сигнал на Рівне ... переїхали очевидно в Антопіль... сигнал орієнтовно 1 квт... хто не вірить перевірте ...
  •  

velychko.op

Канали Рівне 1 і ТЕТ перейшли в Пал. Таксамо і Тві в Пал. В секамі залишилися Ут1,1+1,Ртб і Україна
  •  

velychko.op

На 1+1 в аналозі є місцева реклама розміщує Радіо Дім.
  •  

hash67

З 13.00 не працює 2 мх у цифрі, хотя якість і рівень по 100. В чому може бути прикол?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

прикол може бути у тому що на передавач не подається stream з каналами
  •  

hash67

Цитата: admin від Березень 27, 2014, 13:41:34
прикол може бути у тому що на передавач не подається stream з каналами

Приколів побільшало, пересканував тюнер, перестали показувати всі мультиплекси. Рівень і якість по нулях. Пересканував знову - та ж картина. Головне мультиплекси знайшов, а ні один канал не показує. Як таке може бути, може глюк тюнера? Як у інших, і як по Україні, може Зеонбуд щось тестує?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

Реально або тюнер або Зеонбуд. На всіх каналах пише одинакову частоту - 429496,7 МГц - це не реально. Попробую ручними настройками поковирятися.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

Цитата: hash67 від Березень 27, 2014, 14:04:38
Реально або тюнер або Зеонбуд. На всіх каналах пише одинакову частоту - 429496,7 МГц - це не реально. Попробую ручними настройками поковирятися.

Попробував вручну настроїти - сигнал зявився - зображення і звуку нема. Мабуть у мене "бобік" здох.  :-( Напишіть чи в когось цифра ловить, щоб знати напевно
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Radiostyle

У Бiлiй Церквi пару мiсяцiв тому була майже аналогiчна ситуацiя у користувачiв Стронг 8500(02) та Томсон 702,не показували 2-й та 3-й МХ ,телефонували в Зеонбуд,сказали,що все нормально в них,через два тижна все стало,як i було  :dunno:
В мене Трiмакс,нiчого такого не спостерiгав.
  •  

velychko.op

в мене вчора МХ-1 МХ-2 і МХ-3 показували з рівнем  40 на 29... тоді як МХ-5 ... 61/100 ... думав може проблема в кабелі.... ні .... аналог показує як і показував
  •  

FMDX

Сьогодні удень промоніторив FM у південній частині міста на відкритій місцевости (поле) у напрямку Здолбунова. Згадані у таблиці Рівне-ФМ з Острога та Культура на 89.1 приймаються досить непогано і чисто, тільки острозька частота дуже слабко...
  •  

velychko.op

я на телефон в районі пивзавода у Рівному 107,8 приймав
  •  

velychko.op

ТВі не можливо а точно йде з Антополя
  •