ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

Этого точно сказать не могу. Надо просмотреть форум.

Но ошибки (ШОканье, отсутствие запятых, несвязанные между собой части предложения) и манера написания (такое чувство, что эти ошибки он делает специально) у этих двух пользователей общие. Мне mask@mail.ru тогда, как любопытному новичку, запомнился именно этим. Теперь появился microsoftpashа, который пишет в таком же стиле.
  •  

pavlo_r

mask@mail.ru  зі Старокостянтинова. Він земляк моєї колишньої.
  •  

Ігор

Я думав,  що він із Житомирської області.
Я його повідомлення тільки з третього разу міг нормально відредагувати.
  •  

володимир

  •  

hash67

Бачу ніхто не помітив, тому напишу. В пятницю 26 вересня я увімкнув Рівне 1 в 5 мультиплексі і рівно о 14.00 на їхній частоті запустився канал 24  :roll:, трансляція ішла рівно годину. Що здивувало, лого Рівне 1 було зовсім відсутнє. О 15.00 відновилася трансляція Рівне 1, 10-15 хвилин показували вебкамеду на ЦУМі, а потім розпочалося повноцінне мовлення. Можливо представники Рівне 1 прокоментують цю ситуацію і цікаво в аналогові теж було таке чи ні?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

velychko.op

мені казав друг шо таке було  але перевіряти канал рівне -1 на предмет співправці з 24 не маю можливості бодома буваю зараз лише в суботу ввечері неділя зранку .... а так весь час у луцьку .... навчання доставуче  :music:
  •  

hash67

Цитата: mikhail від Вересень 29, 2014, 10:53:08
мені казав друг шо таке було  але перевіряти канал рівне -1 на предмет співправці з 24 не маю можливості бодома буваю зараз лише в суботу ввечері неділя зранку .... а так весь час у луцьку .... навчання доставуче  :music:

Це мабуть не співпраця, бо лого Рівне 1 було відсутнє, вебкамера 15 хвилин після того теж заставляє задуматись. Може хтось зломати частоту і запустити там інший канал, це реально? Просто зондував соботу і неділю - більше не було ніякого включення
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Вересень 29, 2014, 11:20:53
Може хтось зломати частоту і запустити там інший канал, це реально?
Так і напрошується: "Ні синку, це фантастика" :)
Скоріше якісь проблеми в студії Рівне-1. Бо без втручання в канал доставки сигналу від телеканалу на станцію мультиплексування (телецентр в даному випадку) заглушити один канал в мультиплексі неможливо. Та й вебку після того б не крутили, якщо б на студії сигнал нормально продовжував формуватися.
  •  

hash67

Вчора знову ситуація повторилась. Зондував весь вечір - нічого. Перейшов на сайт в розділ телепрограма - і ось таке там побачив
Вівторок, 30.09.2014
05.00 Музичний майданчик
06.30 Веселі уроки
06.45 Новини Рівного
07.05 Патруль
07.15 Бізнес новини
07.25 Дитяча телестудія
07.45 Новини Рівного
08.05 Патруль
08.15 Бізнес новини
08.25 Рівне сьогодні
08.45 Новини Рівного
09.05 Патруль
09.15 Бізнес новини
09.30 Веселі уроки
09.40 Дитяча телестудія
10.00 ЯлОля
10.20 Мультсеанс
   11.00 Сім'я від А до Я
11.30 Тет-а-тет
12.00 Говоримо польською
12.15 Веселі уроки
12.30 Т/с "Серцю не накажеш"
14.00 Новини 24 каналу
15.15 Рівне сьогодні
15.25 Кінолекторій

З понеділка по пятницю з 14.00 до 15.00 новини каналу 24. Тому спокійно в таблицю по Рівненській області можна добавляти Рівне 1 + канал 24
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

НТН бачу немає. Надія залишається?
  •  

hash67

#565
Цитата: admin від Вересень 30, 2014, 09:07:04
НТН бачу немає. Надія залишається?

На сайті я так зрозумів, програма на цифру, а нтн іде в аналозі, ніде воно не ділося
На рахунок "Надії" не скажу, аналог дивлюсь тільки на кухні, але ж  не в 6.00.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

цікаво, у Дубровиці є мовлення у МХ5?
  •  

hash67

Цитата: admin від Вересень 30, 2014, 11:04:55
цікаво, у Дубровиці є мовлення у МХ5?

Не знаю, я далеко від Дубровиці, але думаю - скоріше за все да. Якщо на сайті в програмі телепередач є, то не будуть вони робити програму окремо для Рівного і Дубровиці, якось за жирно буде для регіонального каналу. Ну але всеодно бажано уточнити, є тут хтось із Дубровиці?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

FMDX

ЦитатаТому спокійно в таблицю по Рівненській області можна добавляти Рівне 1 + канал 24
Тільки, як розумію, якщо ТАК писати, то потрібно якось розрізняти спільне мовлення (ретрансляцію), наприклад, певний місцевий телеканал ПОBНІСТЮ чи % на 90 транслює, наприклад, 2 плюс 2 ТА якісь "врізки"/трансляції, на зразок цієї від 24ого...
  •  

velychko.op

ефір 24 на Рівне-1 лише з 14 до 15 з понеділка по пятницю
  •