ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

наскільки я зрозумів 1-НРУ став транслюватися в окремо відведені години зранку не було мовлення після обіду було... взяв налаштовував на 87,8
  •  

microsoftpasha

Скажіить будь-ласка, або хтось поясніть вчора (09.04.2015, і сьгодні) 10.04.2015р., в мультиплексті MX-5 на каналі 32 (тобто канал Рівне1 регіональний) шо вещання іде в 16X9, а то мені здається шо канал всі його програми перешла на формат 16x9?
  •  

microsoftpasha

Може хтось перевірить цю інформацію, дякую за увагу)))
  •  

velychko.op

неправда сьогодні включав ...там 4:3
  •  

microsoftpasha

Цитата: mikhail від Квітень 10, 2015, 19:49:29
неправда сьогодні включав ...там 4:3
Но, в мене в тюнері показувало шо Рівне1 іде в форматі 16Х9 вест десь два дні, тобто 09.04.2015 і сьогодні зранку приблизно з 07.40 до 08.00))) Дякую шо ти можливо спростував моє повідомлення.
  •  

vitalik19

#620
Было бы неплохо что-бы ваш местный телеканал Сфера ТВ вещал-бы в цифре!
Странно что его нет. А то онлайн неинтерестно!Скучно
Мы вас в Хмельницкой области хорошо принимаем антополь!
  •  

microsoftpasha

Цитата: vitalik19 від Квітень 10, 2015, 23:23:19
Было бы неплохо что-бы ваш местный телеканал Сфера ТВ вещал-бы в цифре!
Странно что его нет. А то онлайн неинтерестно!Скучно
Мы вас в Хмельницкой области хорошо принимаем антополь!
А шо радіус Антополя прямь достає до районів Хмельницькой обл.???
  •  

pavlo_r

А що в цьому неможливого? Радіосигналу якось байдужі адміністративні межі і кордони. Дивись відстані і рельєф.
  •  

vitalik19

#623
Цитата: microsoftpasha від Квітень 11, 2015, 00:02:22
А шо радіус Антополя прямь достає до районів Хмельницькой обл.???
конечно тут делал тесты приема:
http://www.sat-dx.ru/viewtopic.php?f=17&p=1489#p1489
да и еще с нормальным запасом. 
Антополь от меня по прямой 66км и работает от 4 метров высоты,а вот Хмельницкий 80км по прямой на вышку,но тут надо  антенну очень высоко поднимать чтобы принять цифру
У меня цель принять и другие области на разные виды антенн.
  •  

velychko.op

#624
Антопіль покриває північ Хмельниччини впевнено... це Нетішин , Славута, Шепетівка.... щоправда гівняна "польська" антена не підійде... треба нормальну

Сфера незнаю щото за канал так як іде лише у кабелі.... але я б хотів ліпше у цифрі бачити ЗІК замість 112-ого каналу який окупував місцеву кнопку

щодо Рівне-1 то у Т2 просто чомусь перестав горіти пунктик 4:3 так як і на Ритмі чомусь
  •  

vitalik19

а смысл с ЗИКА?   :laugh: он и так на спутнике есть.
А Сферу ТВ как ровенский  канал не мешалобы добавить в ровенский мультиплекс-33к
  •  

velychko.op

Цитата: vitalik19 від Квітень 11, 2015, 21:13:16
а смысл с ЗИКА?   :laugh: он и так на спутнике есть.
А Сферу ТВ как ровенский  канал не мешалобы добавить в ровенский мультиплекс-33к
а якщо я допустим не маю бажання ставити тарілку?
  •  

pavlo_r

Тоді давайте будемо запихати в цифру кожен канал, зарали якого комусь не хочеться ставити тарілку, але хочеться дивитися. Не розумію в чому така особлива цінність ЗІКу?
Ні, він звичайно кращий від більшості того, що напхали в наше Т2, але має потрапити туди на основі чогось. Наприклад конкурсу чи покупки місця (як це зробив Княжицький нещодавно). Але є одне але... Я все ще трохи надіюсь, що телеринок як не сам себе врегулює - то йому з цим допоможуть. Погляньте на нашне телебачення, на те що там показують і скажіть навіщо нам 32 канали? ІМХО, два мультиплекси — більше нам не треба. 8 загальнонаціональних каналів + скільки там де зможе бути місцевих, а решта під регіональні мережі.
  •  

Formally 20

Ближе к идеалу было бы 2 мультиплекса. Первый мультиплекс займут всеукраинские коммерческие/частные каналы (можно вместить от 10 до 15), второй мультиплекс займут каналы Суспільного мовлення и местные/региональные  каналы. Не исключается и дополнительный мультиплекс для местных каналов, только в том случае, если канал расположен в городе, где отсутствуют вышки для распространения двух мультиплексов. А упомянутые 2 мультиплекса пусть профинансируют КРРТ и каналы совместно
  •  

velychko.op

всього не треба.... я хочу якісні канали а не те що там є зараз на деяких кнопках
  •